Nikt, będzie remis
50%
 50%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2

PostWysłany: Sob 14:10, 10 Lis 2007 Temat postu: 1 liga: Ruch Chorzów - ŁKS (10.11.2007)

Wszyscy pamiętamy co działo się w Chorzowie w 2004 roku. Tym bardziej ten mecz jest ciekawy. Jeśli na Ruchu nie pojawi się komplet tzn. że to słabi kibice... Przed nami mecz drużyn walczących o utrzymanie, myślę że Ruch jest w stanie wygrać i to nawet wysoko. Stawiam 2:0 dla Ruchu, ŁKS w kolejnym spotkaniu nie strzeli gola.

Dyskobol

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4943

Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Sob 15:38, 10 Lis 2007 Temat postu:

W tym meczu moim zdaniem padnie remis 2:2 obie drużyny nie zachwycają choć Ruch na pewno jest lepszy ale w tym meczy ŁKS zagra dobrze i wysoko zremisuje Smile

Weteran

Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1304

PostWysłany: Sob 20:05, 10 Lis 2007 Temat postu:

10 listopada 2007, 16:00 - Chorzów
Ruch Chorzów 0-0 Łódzki KS

Ruch: Sebastian Nowak - Ariel Jakubowski, Grzegorz Baran, Ireneusz Adamski, Krzysztof Nykiel - Wojciech Grzyb, Michał Pulkowski (88 Maciej Sadlok), Grzegorz Bonk (58 Tomasz Sokołowski), Grzegorz Domżalski (66 Łukasz Janoszka) - Martin Fabuš, Remigiusz Jezierski.

ŁKS: Bogusław Wyparło - Robert Łakomy, Tomasz Kłos, Adrian Woźniczka, Arkadiusz Mysona - Robert Szczot (62 Marcin Komorowski), Zdzisław Leszczyński, Mladen Kašćelan, Łukasz Madej - Ensar Arifović (88 Sebastian Przybyszewski), Marcin Klatt (46 Paulinho).

żółte kartki: Pulkowski - Kašćelan, Arifović.
czerwona kartka: Mladen Kašćelan (45. minuta, ŁKS, za drugą żółtą).

sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
widzów: 3500.

Rodowity Katowiczanin
Piłkarz 4 ligi

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 135

PostWysłany: Sob 20:25, 10 Lis 2007 Temat postu: Re: 1 liga: Ruch Chorzów - ŁKS (10.11.2007)

ŁYSY napisał:
Jeśli na Ruchu nie pojawi się komplet tzn. że to słabi kibice...

Po czym wnosisz Question

Mecz stał na żałosnym poziomie. Goście mieli jedną okazje na gola, a gra odbywała się w zasadzie tylko na ich połowie. Chociaż gra, to za dużo powiedziane- kopanina i próby rozpaczliwych ataków Niebieskich. Na początku śnieżyca i mecz przerwany na kilka minut aby ośnieżyć linie. Chwile później kolejna przerwa, bo masażysta Łks-u zwija się z bólu na murawie. Sugerował, że dostał śniegową kulką. Ile w tym prawdy nie wiem, bo nie widziałem. Pzyszłośc obu drużyn maluje się w bardzo ponurych barwach, bo póki co Widzew czy Polonia prezentują się o klasę lepiej.

Podsumowując, Ruchowi na pewno należało się zwycięstwo, bo przeważali ambicją wolą walki. Nie obserwowałem ostatnimi czasy meczów z udziałem Łks-u, ale jeśli Wasi kopacze w każdy mecz wkłądają tyle serca, to za rok spotkamy się znowu, ale na niższym szczeblu rozgrywkowym.

Weteran

Posty: 1304

Rodowity Katowiczanin napisał:

to ze ŁKS znajdzie siew 2 lidze to prawdopodobne bardzo.......coz 3500 to bardzo oszalamiajaca liczba kibicow na meczu z najwieksza kosa zgody........ale byl snieg to usprawiedliwia po czesci frekwencje......

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 20:53, 10 Lis 2007 Temat postu:

Wytypowałem remis ale zły wynik ale i tak nie źle Smile remis pokazał że obie ekipy są siebie warte Very Happy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / MŚ 2010 / Ruch Chorzów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)