1liga:: Ruch Chorzów - Cracovia 2:0 (08.12.2007r.)

Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 3050

Pomógł: 9 razy
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 20:53, 07 Gru 2007 Temat postu: 1liga:: Ruch Chorzów - Cracovia 2:0 (08.12.2007r.)

7 grudnia 2007, 19:00 - Chorzów (Stadion Śląski)
Ruch Chorzów 2-0 Cracovia
Remigiusz Jezierski 61, Wojciech Grzyb 76

Ruch: Sebastian Nowak - Ariel Jakubowski, Grzegorz Baran, Ireneusz Adamski, Krzysztof Nykiel - Wojciech Grzyb, Michał Pulkowski, Grzegorz Bonk (89 Maciej Sadlok), Pavol Baláž (76 Grzegorz Domżalski) - Martin Fabuš, Remigiusz Jezierski (82 Łukasz Janoszka).

Cracovia: Marcin Cabaj - Przemysław Kulig, Mateusz Urbański, Krzysztof Radwański - Dariusz Pawlusiński (80 Tomasz Baliga), Michał Karwan, Arkadiusz Baran (54 Tomasz Wacek), Paweł Nowak - Tomasz Moskała, Kamil Witkowski (67 Marcin Bojarski), Bartłomiej Dudzic.

żółte kartki: Krzysztof Nykiel, Pavol Baláž, Martin Fabuš, Łukasz Janoszka - Paweł Nowak, Bartłomiej Dudzic, Michał Karwan.

PostWysłany: Nie 23:34, 09 Gru 2007 Temat postu:

Porażka boli ale Chorzowskich pewnie zabolała mocno przegrywając kolejny mecz, ale jak widać że zapowiadają się dobre transfery to może Ruch coś zagra w tej Ekstraklasie .
Wink / Paweł_Odra

PostWysłany: Pon 8:53, 10 Gru 2007 Temat postu:

"Majewski przegrał nam kolejny mecz" - przegrał go nie on, a Cracovia. A Cracovii sam Majewski nie tworzy. Grają jeszcze piłkarze.

Post został pochwalony 1 raz
Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Pon 9:54, 10 Gru 2007 Temat postu:

Komar88l napisał:

Ale zobacz jaki on skład wystawił... Nawet Węgrzyn w C+ go krytykował. Najlepszy zawodnik Bojarski zaczyna na ławce i wchodzi na ostatnie kilka minut i jest najlepszy na boisku. Jako defensywny pomocnik gra Karwan, który niedość że jest środkowym obrońcą to to był jego pierwszy mecz po półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją. A Wiśnia na ławie... Kontuzja Barana i wchodzi Wacek (prawy obrońca i grał jako DP). Potem właśnie on strzelił samobója. Cracovia przegrywa 2:0 a za Pawlusińskiego wchodzi obrońca z młodej ekstraklasy Baliga... No tak się wygrać nie da i dlatego ten pseudo trener musi odejść. Ciekawe czy go ktoś zatrudni...

PostWysłany: Pon 16:59, 10 Gru 2007 Temat postu:

Gdyby on trenował Wisłę to pewnie byłby z nią na 10 miejscu. Zieńczuk wchodziłby na ostatnie 10 minut, zamiast Clebera i Głowackiego na środku obrony byłby Cantoro i Sobolewski itd... To jest matoł a nie trener.

Paweł_Odra

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 5349

Pomógł: 13 razy
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon 17:38, 10 Gru 2007 Temat postu:

No i Cracovia przegrywa po raz kolejny i to ze słabym Ruchem. I to ja pieprz**em, że Cracovia może spaść z OE Razz

ActinFCB13

Posty: 1251

Skąd: Łomża

PostWysłany: Pon 19:30, 10 Gru 2007 Temat postu:

MiSzCzU_KSC napisał:

Nie wiem jak tam na Cracovi z tym jest, ale myślę że pare transparentów i okrzyków dotyczących trenera na pewno by się przedało

Miszczu_KSC

Posty: 3050

PostWysłany: Pon 19:58, 10 Gru 2007 Temat postu:

Okrzyki są co mecz, białymi chusteczkami żegnany był już 2 razy. Ale to nie pomaga niestety...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / MŚ 2010 / Ruch Chorzów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)