Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Legia Warszawa (21.11.08)

będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

PostWysłany: Czw 15:25, 20 Lis 2008 Temat postu: Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Legia Warszawa (21.11.08)

Pierwsze spotkanie tej jesieni Ruchu na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nie wiem czy magia tego stadionu pomoże tym razem niebieskim bo rok temu różnie z tym bywało. Można się spodziewać w miare dobrej frekwencji. Ciekaw jestem liczby legii. Co do meczu to stawiam na 1:3 dla będącej na fali Legii.

PostWysłany: Pią 17:47, 21 Lis 2008 Temat postu:

Kilka baniek powinno być, ale to jest Piątek Smile A do Chorzowa nie jest kilka kroków. Co do samego meczu to podobnie jak Kowal, 0:2.

PostWysłany: Pią 22:16, 21 Lis 2008 Temat postu:

Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa
Takesure Chinyama 64

Ruch: 80. Krzysztof Pilarz - 6. Wojciech Grzyb, 15. Rafał Grodzicki, 21. Maciej Sadlok, 4. Ireneusz Adamski - 9. Marcin Zając (79, 29. Ariel Jakubowski), 13. Maciej Scherfchen, 3. Grzegorz Baran, 7. Piotr Ćwielong, 20. Pavol Baláž (56, 19. Artur Sobiech) - 76. Remigiusz Jezierski (76, 24. Martin Fabuš).

Legia: 82. Ján Mucha - 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Iñaki Astiz Ventura, 4. Dickson Choto, 24. Jakub Wawrzyniak - 22. Piotr Rocki (46, 32. Miroslav Radović), 14. Aleksandar Vuković, 8. Maciej Iwański, 9. Bartłomiej Grzelak (46, 6. Roger), 31. Maciej Rybus - 19. Takesure Chinyama (87, 40. Mikel Arruabarrena Arambide).

żółte kartki: Scherfchen, Sadlok.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 7000. Smile

W 22. minucie Wojciech Grzyb nie wykorzystał rzutu karnego (Ján Mucha obronił).

gisz89

Posty: 543

PostWysłany: Pią 23:11, 21 Lis 2008 Temat postu:

Łysy nie siej propagandy na stadionie ponad 10tyś jak nie wiecej:D

Sędzia sędziowal strasznie wszystko źle a na koniec ukradł nam gola. Legi nawet dość dużo ale chyba większość z Zagłebia. Mecz bez wyzwisk. Ruch grał dobrze Legia słabo ale wygrała;/

Riddick

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 666

Skąd: Poznań/PYRLANDIA

PostWysłany: Pią 23:16, 21 Lis 2008 Temat postu:

Widziałem mecz. W pierwszej połowie przewaga Ruchu, a Legia słabo. Druga połowa to dwie fazy: I - przed golem dla Legi, Ruch średnio, Legia słabo. II - po golu, Ruch słabo, Legia spokojnie prowadzi gre. 9 gol Chinyamy, ale myślę, że w tym sezonie od Brożka i Lewandowskiego lepszy nie będzie.

KowaLegia

Posty: 796

PostWysłany: Sob 0:14, 22 Lis 2008 Temat postu:

Ogólnie zwycięstwo i tyle. Bo o jakimkolwiek dobrym stylu mozna zapomnieć.. równie dobrze, mogliśmy przegrać w ten sam sposób co z Bełchatowem i Polonią Bytom, ale na szczęście mamy Muchę Wink..

na + świetna praca sędziów, warto zobaczyc powtórkę meczu, bo na gorąco, dla tych co byli na stadionie, parę sytuacji może wydac się kontrowersyjnych, ale ogólnie sędziowie się nie pomylili ani razu.

pewni wszyła z tego jakieś masło maślane. Ale w końcu Piątek i zwycięski mecz Wink

ed: a zapoamniałem dodać. Nas ok 900, większa ekipa (ta co jechała z Sosnowca ) dochodzi w II połowie. Ogólnie w II połowie doping nasz lepiej słyszalny od Ruchu..

Ostatnio zmieniony przez KowaLegia dnia Sob 0:25, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / MŚ 2010 / Ruch Chorzów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)