Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

PE:Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wielk. (12.10.07)

Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pią 19:58, 12 Paź 2007 Temat postu: PE:Ruch Chorzów - Dyskobolia Grodzisk Wielk. (12.10.07)

Ruch Chorzów 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Gražvydas Mikulėnas 24, 40

Ruch (skład wyjściowy): Sebastian Nowak - Ariel Jakubowski, Grzegorz Baran, Ireneusz Adamski, Krzysztof Nykiel - Wojciech Grzyb, Michał Pulkowski, Grzegorz Bonk, Grzegorz Domżalski - Lilo, Gražvydas Mikulėnas.

Dyskobolia (skład wyjściowy): Michał Gliwa - Marek Sokołowski, Igor Kozioł, Batata, Błażej Telichowski, Michał Ciarkowski, Daniel Ciach, Mariusz Muszalik, Piotr Rocki, Peter Babnič, Filip Ivanovski.

PostWysłany: Sob 8:04, 13 Paź 2007 Temat postu:

Widzę że przegraliśmy na własne życzenie grając juniorami ;] ;] ale i tak moim zdaniem wyjdziemy z grupy Wink i może obronimy tytuł Laughing

PostWysłany: Sob 11:37, 13 Paź 2007 Temat postu:

Nieźle Ruch Wink Nie wiem za bardzo jaka jest tabela Pucharu Ekstraklasy, ale wydaje mi się, że Dyskobolia wyjdzie z grupy na pewno, a Ruch jak się postara to chyba też ma szansę skoro wygrał z KSD!

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 13:11, 13 Paź 2007 Temat postu:

Wypowiedzi po meczowe Exclamation

Jacek Zieliński (Dyskobolia Grodzisk Wlkp.): - Gratuluję Ruchowi zwycięstwa. Myślę, że było ono im bardzo potrzebne. W takim zastoju, w jakim był Ruch, jest to bardzo ważna wygrana, która pozwoli drużynie potrafiącej grać w piłkę pójść w górę. My natomiast mieliśmy dzisiaj przegląd zaplecza naszego zespołu. Z różnym skutkiem. Jedni zagrali lepiej, a inni znowu gorzej. Cieszę się, że młodzi piłkarze pokazali się na poważnym boisku, bo stadion Ruchu jest "piłkarską Mekką" dla zawodników rozpoczynających karierę. Mogli się "przetrzeć" w rywalizacji z bardzo dobrymi zawodnikami. Dodam, że grało dzisiaj, w różnym wymiarze czasowym, sześciu juniorów. Z powodu tej porażki nie będziemy rozdzierać szat. Za nami w ciągu 24 dni 8 bardzo ciężkich meczów, dlatego też dzisiaj skład wyglądał tak, a nie inaczej. Za tydzień gramy bardzo ważny mecz derbowy z Lechem i o tym już zaczynamy myśleć.

Duszan Radolsky (Ruch Chorzów): - Bardzo się cieszę, że Dyskobolia zgodziła się na rozegranie tego meczu w tym terminie. Dzięki temu nie mieliśmy przerwy w meczach. W pierwszej połowie próbowaliśmy innego ustawienia niż po przerwie. Najpierw graliśmy na dwóch napastników, a w drugiej połowie na jednego napastnika i pięciu pomocników. Wydaje mi się, że pierwsza połowa lepiej wyglądała. W drugiej już bardziej broniliśmy wyniku. Ten wynik, tak jak powiedział trener, był nam potrzebne i mam nadzieję, że nastąpiło przełamanie w grze drużyny.

Sebastian Nowak (bramkarz Ruchu Chorzów): - W meczach Młodej Ekstraklasy, w których ostatnio występowałem rzadko udawało mi się zachować czyste konto. To jest jednak inna gra. W pierwszej drużynie dobrze układa mi się współpraca z obrońcami. Życzyłbym sobie gry w meczach Orange Ekstraklasy. Szczerze mówiąc nie liczyłem, że w tym sezonie jeszcze zagram. Po cichu jakieś nadzieje były, ale wiadomo jaka jest moja sytuacja. Cieszę się, że trener dał mi wreszcie szansę w meczu pucharowym. Sparingi to jednak coś innego, a gra o punkty ligowe również. Cieszę się, że w spotkaniu pucharowym wyszedłem na zero. To jest dla mnie najważniejsze.

Grażvydas Mikulenas (napastnik Ruchu Chorzów): - Wygrana i bramki na pewno mogą cieszyć. Nigdy nie odpuszczałem walki o pierwszy skład i cały czas walczę o grę w pierwszej jedenastce. Dostałem szansę i myślę, że ją wykorzystałem. Mogę liczyć na grę w meczach Orange Ekstraklasy, ale to trener zadecyduje o tym, kto zagra. Skład ustala się pod przeciwnika i każdy wykonuje na boisku swoją pracę.

Piotr Rocki (napastnik Dyskobolii Grodzisk Wlkp.): - Uważam, że zagraliśmy dzisiaj dobry mecz. Popełniliśmy dwa proste błędy, które Ruch wykorzystał. Szansę gry dostała dzisiaj młodzież, która ma prawo się mylić w takim meczu, a nie ważniejszym pojedynku ligowym. Ruch zagrał w prawie optymalnym składzie i wykorzystał swoje sytuacje. Gdyby gospodarze ich nie wykorzystali to może wynik byłby inny. W drugiej połowie mieliśmy kilka sytuacji, ale nam się zdobyć gola. nie udało ich wykorzystać. Każdy mecz jest ważny dla piłkarza. W spotkaniach o Puchar Ekstraklasy można ogrywać młodych piłkarzy. Na pewno nikt nie odpuszcza takich spotkań i gra do końca.

Mariusz Muszalik (pomocnik Dyskobolii Grodzisk Wlkp.): - W pierwszej połowie graliśmy lepiej, ale to Ruch strzelał gole. Trzeba powiedzieć, że ten zespół nam nie leży. Strzelają nam bramki praktycznie z niczego. Taki jest sport. Myślę, że jak przyjedziemy tutaj jeszcze w tym roku na mecz ligowy to pokażemy się z dobrej strony i przełamiemy niekorzystną passę

Rodowity Katowiczanin
Piłkarz 4 ligi

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 135

PostWysłany: Sob 16:37, 13 Paź 2007 Temat postu:

Paweł_Odra napisał:

Akurat na razie jest na odwrót i najmniejsze szanse na wyjście ma raczej Dyskobolia. Tylko tak naprawdę, to kto się pucharem ekstraklasy przejmuje...

PostWysłany: Sob 16:44, 13 Paź 2007 Temat postu:

Brawa za zwycięstwo dla Ruchu. W lidze ostatnio im nie idzie, może te zwycięstwo ich podbuduje.

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Nie 8:52, 14 Paź 2007 Temat postu:

Dla mnie ten puchar robi się coraz nudniejszy !! Za zwycięstwo w tym pucharze powinno być Intertoto. Ale my mamy za mało miejsc w pucharach europejskich żeby taki coś było Sad

Posty: 135

PostWysłany: Nie 13:01, 14 Paź 2007 Temat postu:

Wojtas1922 napisał:

Ale w Polsce i tak się nikt nie garnie do Intertoto. Wszyscy zdają sobie sprawę, że na pierwszą trójkę szans nie mają, a terminy są fatalne.
Najlepiej zlikwidować puchar ekstraklasy i wziąć się za puchar Polski, albo dopuścić do tego pierwszego także zespoły pierwszoligowe i rozgrywać systemem pucharowym.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / MŚ 2010 / Ruch Chorzów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)