Sparingi i przymiarki transferowe - zima 2006/07

PostWysłany: Sob 22:04, 20 Sty 2007 Temat postu: Sparingi i przymiarki transferowe - zima 2006/07

Śląsk Wrocław (2.liga) 2-0 Wulkan Wrocław (5.liga)
Kamil Biliński 65, 72

Śląsk Wrocław: (I tercja) Janukiewicz – Wołczek, Pokorný, Šourek, Rudolf – Rusinek, Sztylka, Rosiński, Wan – Imeh, Ulatowski. (II tercja) W.Kaczmarek – K.Kaczmarek, Ignasiak, Čáp, Pędzich (45 Rudolf) – Hajdamowicz, Małecki, Woźniak, Witkowski – Szewczuk, Ilków-Gołąb. (III tercja) Dąbrowski – Socha, Ignasiak, Okrojek, Rudolf – K.Kaczmarek, Małecki, Woźniak, Frey – Witkowski, Biliński.

Grano 3x30 minut.

czerwona kartka: Tomasz Sarniak (52. minuta, Wulkan, za krytykę orzeczeń sędziego).
widzów: 100.

W 52. minucie Jakub Małecki (Śląsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
_____

Oj, Śląsk się nie popisał Smile Tylko 2:0 (w 60 minut) z drużyną z Okręgówki, do tego przez kilka minut w przewadze 1 zawodnika i ten niewykorzystany rzut karny...

Ostatnio zmieniony przez Komar88l dnia Sob 22:23, 20 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Torcida Górnik

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Sob 22:12, 20 Sty 2007 Temat postu:

Śląsk słabiutko jak na okręgówke, ale to byli chyba testowani piłkarze?!

Ostatnio zmieniony przez Torcida Górnik dnia Nie 12:54, 21 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 17:53, 21 Sty 2007 Temat postu:

Śląsk grał w mieszanym składzie, z podstawowego byli m.i.n. Janukiewicz, Małecki, czy Szewczuk.

PostWysłany: Nie 1:25, 28 Sty 2007 Temat postu:

Śląsk Wrocław (2.liga) 1-0 Gawin Królewska Wola (3.liga)
Grzegorz Wan

Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Wołczek, Pokorný, Čáp, Rudolf - Rusinek, Małecki, Sztylka, Morales - Imeh, Ulatowski. Od 35. minuty grali: Janukiewicz (45 W.Kaczmarek) - Okrojek, Ignasiak, Socha, Pędzich - Wan, Woźniak, Dudek, Szewczuk - Ilków-Gołąb, Witkowski. Od 65. minuty grali: W.Kaczmarek - Socha, Šourek, Okrojek, Pędzich - K.Kaczmarek, Rosiński, Mróz, Frey - Biliński, Szewczuk.

Gawin Królewska Wola: Kula - Szczepaniak, Broniszewski, Lis, Stawowy - Janus, Dorobek, Flejterski, Mazurek - Kowal, Burski. Grali także: Krawczyk, Tuszyński, Piątkowski, Piwowar, Mieszała, Cepa, Janczak.

PostWysłany: Śro 19:45, 31 Sty 2007 Temat postu:

Śląsk Wrocław (2.liga) 3-1 Lechia Zielona Góra (3.liga)
Kamil Bilinski 18, Grzegorz Wan 50, Michał Ilków-Gołąb 82 - Krzysztof Wierzbicki 82

Śląsk Wrocław: (I połowa) W.Kaczmarek - Socha, Ignasiak, Šourek, Pędzich - K.Kaczmarek, Małecki, Rosiński, Wan - Ilków-Gołąb, Biliński. (II połowa) W.Kaczmarek - Okrojek, Ignasiak, Šourek, Pędzich - Witkowski, Mróz, Woźniak, Wan (74 Frey)- Biliński (74 Socha), Ilków-Gołąb.

fufulus

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 872

Skąd: Z pokoju :))

PostWysłany: Śro 21:52, 31 Sty 2007 Temat postu:

Patrząc na te trzy mecze jestem prawie pewien że Śląsk jest w kiepskiej formie (2-0 z piątoligowcem to kpina!!)
W obecnym roku nie wróżę im nic dobrego w lidze

Wojtaldo

Posty: 1230

PostWysłany: Czw 9:57, 01 Lut 2007 Temat postu:

Słabe wynik ale Śląska mi nie szkoda!

PostWysłany: Nie 5:30, 04 Lut 2007 Temat postu:

Śląsk Wrocław (2.liga) 0-0 FK Mińsk (BIA)

Śląsk Wrocław: (I połowa) Janukiewicz - Wołczek, Šourek, Pokorný, Kaczorowski - Szewczuk, Dudek, Ulatowski, Pajączkowski - Morales, Imeh. (II połowa) Kaczmarek - Wołczek, Šourek, Ignasiak, Woźniak - Rusinek, Małecki, Rosiński, Wan - Ilków-Gołąb, Biliński (78 Pajączkowski).
_____

Remis z beniaminkiem 1.ligi białoruskiej. Nie najgorzej...

kokos
Piłkarz A-klasy

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 97

PostWysłany: Czw 13:14, 08 Lut 2007 Temat postu:

Za duzo obcokrajowców ale ciekawy skład. Śląskowi życze zawsze jak najlepiej !

kokos

Posty: 97

PostWysłany: Czw 13:17, 08 Lut 2007 Temat postu:

P.S Niech grają do końca biorąc pod uwage to że mają byc degragacje za kurupcje Może dojść do sytuacji ze do OE mogą awansować bezpośrednio nawet z 5 miejsca....dlatego trzeba powalczyc o jak najwyższa pozycje !

PostWysłany: Nie 14:07, 11 Lut 2007 Temat postu:

Alanyaspor Kulübü (TUR-3.liga) 0-6 Śląsk Wrocław
Benjamin Imeh 4 (k), Krzysztof Ulatowski 9, Dariusz Sztylka 22, Rafał Lasocki 44, Andrzej Ignasiak 54, Grzegorz Wan 80

Śląsk Wrocław: (I połowa) Janukiewicz - Kaczorowski, Pokorný, Wójcik, Lasocki - Szewczuk, Sztylka, Morales, Pajączkowski - Ulatowski, Imeh. (II połowa) Kaczmarek - Okrojek, Ignasiak, Woźniak, Rudolf - Rusinek, Małecki, Rosiński, Wan - Biliński, Ilków-Gołąb.
_____

Wynik rewelacyjny, ale obawiam się, że po prostu Turcy zagrali rezerwami, są przecież w trakcie sezonu ;]

PostWysłany: Śro 23:38, 14 Lut 2007 Temat postu:

Śląsk Wrocław 1-2 Ordabasy Szymkient (KAZ)
Bramka dla Śląska: Tomasz Szewczuk 63

Śląsk Wrocław: Janukiewicz - Okrojek, Wójcik, Čáp, Lasocki - Szewczuk, Sztylka, Morales, Pajączkowski - Imeh, Ilków-Gołąb.
_____

Ordabasy tak na marginesie, to 13.drużyna 1.ligi Kazachstanu minionego sezonu ;] Więc dość kiepski wynik...

Avsallarspor Kulübü (TUR-?) 0-5 Śląsk Wrocław
Jakub Małecki 5, Kamil Witkowski 31, Michał Ilków-Gołąb 73, 89, Grzegorz Wan 80

Śląsk Wrocław: Kaczmarek - Witkowski, Ignasiak, Woźniak, Rudolf - Rusinek, Małecki, Dudek, Wan - Biliński, Ilków-Gołąb.

Posty: 1582

PostWysłany: Czw 1:33, 15 Lut 2007 Temat postu:

Śląsk pewnie grał ze zgrają dzieciaków z podwórka i Śląsk wygrał 0:5, widać że Śląsk nie umie sobie dobrać dobrych klubów do sparowania. Wynik dobry ale i tak mnie nie zadowala bo nie lubię Śląska!

PostWysłany: Sob 0:57, 17 Lut 2007 Temat postu:

Śląsk Wrocław (2.liga) 1-0 FK Makedonija Ǵorče Petrov Skopje (MAC)
Tomasz Szewczuk 82

Śląsk Wrocław: Janukiewicz (46 Kaczmarek) - Kaczorowski (68 Małecki), Pokorný, Čáp, Lasocki (46 Rudolf) - Rusinek (46 Szewczuk), Sztylka, Morales (46 Ignasiak), Wan (46 Dudek) - Ulatowski, Imeh (76 Ilków-Gołąb).
_____

Dobry wynik, rywal to wicelider 1.ligi macedońskiej, więc jak na naszego 2-ligowca nawet skromne zwycięztwo jest dobre.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Śląsk Wrocław Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)