cola_11111

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Wto 15:29, 19 Lut 2008 Temat postu: 1.liga: Widzew Łódź - Odra Wodzisław Śląski (23.02.2008)

Drużyna z 10 miejsca wizytuje na stadionie 13 drużyn ligi. We Wodzisławiu Widzew uratował pkt w ostatniej minucie. Tu wg mnie może być podobnie. Stawiam na remis 1:1

Ostatnio zmieniony przez cola_11111 dnia Wto 19:56, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
widzewiak1518

Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 1543

Skąd: Kalisz

PostWysłany: Wto 15:41, 19 Lut 2008 Temat postu:

Z obietnic zarządu Widzewa ma byc dobrze więc stawiam na wygraną Widzewa 1:0 lub 2:0

Wojtas1922

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 1655

PostWysłany: Wto 19:10, 19 Lut 2008 Temat postu:

Stawiam na 0:0 po nudnym meczu....

Dlaczego w ankiecie nie ma remisu... Czyżby wynik był z góry ustawiony....Very Happy Very Happy

byłem u Fryzjera Laughing A tak na serio to chyba po prostu zapomniałem Very Happy / Cola

Ostatnio zmieniony przez Wojtas1922 dnia Wto 19:11, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Śro 15:48, 20 Lut 2008 Temat postu:

Stawiam 0:1 dla gości którzy już nie raz pokazali że umieją dobrze grać na wyjazdach

PostWysłany: Śro 16:28, 20 Lut 2008 Temat postu:

Ten mecz jest dla mnie wielką niewiadomą. Nie wiem jak Widzew teraz będzie grał, a pewnie powinien zacząć grac lepiej bo w Łodzi nie wyobrażają sobie spadku do trzeciej ligi. Stawiam na Widzew który wygra 1:0.

PostWysłany: Śro 23:45, 20 Lut 2008 Temat postu:

Nie wiem czego się od Widzewa spodziewać Smile Odra dziś remisując z Dyskobolią pokazała, że nie należy do drużyn najsłabszych i strzelać potrafi. Najbezpieczniej więc i tu postawić na podział punktów :] 2-2.

Posty: 1543

PostWysłany: Czw 11:54, 21 Lut 2008 Temat postu:

Łukasz Masłowski nie zagra w pierwszym wiosennym meczu ekstraklasy z Odrą Wodzisław. Kapitan Widzewa będzie musiał pauzować za cztery żółte kartki z rundy jesiennej.

- Do Odry mam jakiegoś pecha - mówi łódzki pomocnik. - Odkąd odszedłem z tego klubu nigdy nie miałem okazji zagrać przeciwko niemu. Ogromnie tego żałuje, bo zdążyłem już wyzdrowieć i bardzo stęskniłem się za ligą. Koledzy muszą sobie radzić beze mnie. Wiem, że są dobrze przygotowani i jestem spokojny o wynik. Daję słowo kapitana. Po grze, którą zaprezentowaliśmy w Turcji, mogę powiedzieć to bez jakiegoś wielkiego ryzyka, choć to tylko sport - powiedział "Expressowi Ilustrowanemu".

WSAD

Posty: 1788

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 12:34, 21 Lut 2008 Temat postu:

stawiam na remis tak samo jak Łysy trudno mi powiedziec na jakim poziomie bedzie grał teraz Widzew ale mysle iz bedzie 1;1

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Sob 18:04, 23 Lut 2008 Temat postu:

23 lutego 2008, 16:00 - Łódź
Widzew Łódź 4-3 Odra Wodzisław Śląski
Maciej Kowalczyk 31 (k), Mindaugas Panka 77, Tomasz Lisowski 81, Piotr Kuklis 85 - Ilijan Micanski 67, 84, Jan Woś 88

Widzew: 21. Bartosz Fabiniak - 7. Sławomir Szeliga, 29. Wojciech Szymanek, 19. Piotr Stawarczyk, 5. Robert Kłos (73, 20. Przemysław Oziębała) - 16. Adrian Budka, 8. Łukasz Juszkiewicz, 18. Mindaugas Panka, 17. Tomasz Lisowski - 27. Maciej Kowalczyk (82, 25. Piotr Kuklis), 26. Piotr Grzelczak (64, 9. Łukasz Mierzejewski).

Odra: 12. Adam Stachowiak - 2. Witold Cichy, 9. Marcin Malinowski, 16. Jacek Kowalczyk, 23. Bartosz Hinc (90, 33. Dariusz Dudek) - 20. Jakub Biskup (56, 22. Daniel Rygel), 5. Jacek Kuranty, 7. Jan Woś, 21. Sławomir Szary - 8. Ilijan Micanski, 24. Arkadiusz Aleksander (56, 10. Bartłomiej Socha).

żółte kartki: Stawarczyk, Panka, Lisowski - Hinc, Malinowski, Woś.

sędziował: Mariusz Podgórski (Wrocław).
widzówa: 6.000.

PostWysłany: Sob 18:06, 23 Lut 2008 Temat postu:

Hehe nie spodziewałem się, że padnie choćby połowa tych bramek, a końcówka spotkania to istna patologia Smile W Wodzisławiu nareszcie docenią Micanskiego, już dziś pokazał klasę. A Widzewa jeszcze jak widać, nie można przekreślać...

odrzański

Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 670

Pomógł: 10 razy
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sob 18:39, 23 Lut 2008 Temat postu:

My doceniamy Micanskiego. Powiem więcej, już po tych dwóch meczach stał się naszym najlepszym napastnikiem;p Szkoda, że przegraliśmy. Widać, że po raz 1 nie mamy bramkarza, to zawsze była nasza mocna strona. ...czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Odra i na dobre i na złe...

PostWysłany: Sob 19:19, 23 Lut 2008 Temat postu:

No to mi wyrasta na mecz kolejki Very Happy Końcówka to był dla kibiców obecnych na stadionie istny horror.

Posty: 1543

PostWysłany: Sob 20:43, 23 Lut 2008 Temat postu:

Nareście wygrana Widzewa jeszcze nie widziałem tyly bramek Very Happy

Ostatnio zmieniony przez widzewiak1518 dnia Sob 20:43, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Widzew Łódź 4- 3 Odra Wodzisław

Początek spotkania nie zapowiadał tak emocjonującej drugiej połowy. Dopiero w 31. minucie padła pierwsza bramka meczu. Stachowiaka z rzutu karnego pokonał Maciej Kowalczyk, który chwilę wcześniej był faulowany przez Malinowskiego.. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem Widzewa.

Dziesięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowa Widzew powinien podwyższyć na 2:0, jednak doskonałej sytuacji nie wykorzystał Grzelczak trafiając z najbliższej odległości w bramkarza. W 67. minucie Odra zdołała doprowadzić do wyrównania. Po dośrodkowaniu w pole karne fatalnie piłkę wybijał Stawarczyk. Ta trafiła pod nogi Micanskiego, który nie miał problemów z pokonaniem Fabiniaka z bliskiej odległości.

W 77. minucie Widzew ponownie wyszedł na prowadzenie. Po szybkiej wymianie piłki ta trafiła do Panki, który pewnym uderzeniem zmusił Stachowiaka do kapitulacji. Cztery minuty później bramkarz Odry ponownie musiał sięgać po piłkę do bramki. Tym razem świetnym uderzeniem z rzutu wolnego z 16 metrów popisał sie Lisowski.

Ostatnie minuty to była prawdziwa kanonada. W 84. minucie po dośrodkowaniu Rygela do piłki doszedł Micanski i po raz drugi pokonał Fabiniaka. Odpowiedź Widzewa była natychmiastowa. Po szybkim rozegraniu piłki Szeliga zagrał do Kuklisa, który technicznym strzałem pokonał golkipera gości.

W 88. minucie piłkarze Odry ponownie zdobyli kontaktowego gola. Ładnym płaskim uderzeniem zza pola karnego popisał się Woś. Jak się jednak okazało było to wszystko na co było stać gości w tym spotkaniu.

Po obejrzeniu skrótów w C+:
Sędzia to była komedia. O karnym dla Widzewa nie może być mowy, czysta gra aktorska. EWIDENTNY karny dla Odry. Socha w momencie przyjęcia piłki został sprowadzony do parteru przez ciągnięcie za koszulkę.Stachowiak co najmniej 1 bramkę mógł wybronić, może nawet dwie. Bardzo niepewne wyjścia. W ofensywie dobrze, Micanski miał 5 dobrych sytuacji z czego strzelił 2 bramki, piłka go szuka. A temat sędziowania najlepiej podsumowują słowa Jana Wosia w wywiadzie po meczowym "Ja mam tego pana w du*ie" (jakoś tak to było, najwyżej mnie poprawcie). Powiedział również, że jak w tym kraju się walczy z korupcją, skoro zdarzają się takie mecze jak ten. Ogólnie Woś się nieźle wkurzył na tego pajaca (arbitra od siedmiu boleści).

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Widzew Łódź Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)