Reprezentant Polski

Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 357

Skąd: Łódź ;]

PostWysłany: Śro 13:48, 20 Sie 2008 Temat postu: 1 liga: Widzew Łódź - Warta Poznań (20.08.2008r.)

Liczę na wygraną Wink może 2:0 lub 3:1? Very Happy

PostWysłany: Śro 16:42, 20 Sie 2008 Temat postu:

Ten mecz Widzewa będzie ciężki. Uważam, że wygra go 1:0, ale trochę na pewno się pomęczy. Poznaniacy grają całkiem przyzwoicie.

Widzew Łódź 2-0 Warta Poznań
Marcin Robak 42, Łukasz Radliński 89 (s)

Widzew: 13. Maciej Mielcarz - 28. Łukasz Broź, 4. Ugochukwu Ukah, 19. Piotr Stawarczyk, 17. Tomasz Lisowski - 16. Adrian Budka, 8. Łukasz Juszkiewicz, 18. Mindaugas Panka, 14. Łukasz Masłowski (67, 10. Stefano Napoleoni) - 9. Łukasz Mierzejewski (69, 20. Przemysław Oziębała), 22. Marcin Robak (90, 6. Wojciech Jarmuż).

Warta: 1. Łukasz Radliński - 6. Dariusz Cudny, 8. Błażej Jankowski, 14. Krzysztof Strugarek, 5. Wojciech Marcinkiewicz - 10. Paweł Iwanicki, 19. Tomasz Bekas, 16. Alain Ngamayama, 24. Batata (32, 4. Paweł Ignasiński), 7. Tomasz Magdziarz (81, 22. Marcin Wojciechowski) - 9. Marcin Klatt (56, 21. Krzysztof Sikora).

żółte kartki: Panka, Broź, Juszkiewicz - Bekas, Sikora, Jankowski.
czerwona kartka: Dariusz Cudny (28. minuta, Warta, za zagrania piłki ręką w polu karnym).

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 5000.

W 29. minucie Marcin Robak nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

PostWysłany: Śro 21:59, 20 Sie 2008 Temat postu:

Nie wiem dlaczego tego tematu nie było wcześniej. Tak czy owak wygrana Widzewa nie jest żadną niespodzianką.

PostWysłany: Śro 23:20, 20 Sie 2008 Temat postu:

Ale warto też zwrócić uwagę na czerwoną kartkę, którą piłkarz Warty ujżał już po niespełna 30 minutach meczu. To na pewno w dużej mierze miało wpływ na przebieg i wynik spotkania.