Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Czw 12:10, 16 Paź 2008 Temat postu: 1 liga: Widzew Łódź - Wisła Płock (19.10.2008r.)

1-2-1 to ostatnie mecze Widzewa i to z dość przeciętnymi drużynami. Zaczyna gubić punkty. Wisła gra w kratkę, prawdziwe wcielenie Fischera Very Happy Typuję na 2:1 dla gospodarzy.

PostWysłany: Czw 14:02, 16 Paź 2008 Temat postu:

Tak jak napisałeś Widzew ostatnio coś traci chyba formę jak to było w przypadku Arki w poprzednim sezonie. Wisła gra nieźle ale cięzko będzie jej wygrać w Łodzi. Mecz na pewno zapowiada sie ciekawie. Na trybunach też może być interesująco. 2:2

PostWysłany: Nie 15:52, 19 Paź 2008 Temat postu:

Niestety mieliśmy ograniczoną ilość miejsc na wyjazd do Łodzi.... Wynik 2:2 bardzo dla nas korzystny biorąc pod uwagę to co działo się na boisku przez 90 minut... Nie zawszę wygyrwa lepszy teraz to my mieliśmy kupę szczęcia brawo za ambijcę i walkę!

Ostatnio zmieniony przez Maxi King dnia Nie 15:57, 19 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 357

PostWysłany: Nie 16:08, 19 Paź 2008 Temat postu:

Ych.. przesrany mecz na poczatku Widzewiakom dobrze szło.. a potem.. masakra -.-'

gisz89

Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 543

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 22:06, 19 Paź 2008 Temat postu:

oglądałem 1 połowe w TV nie wiem jak to Widzew mógł zremisowac przecierz oni mieli wygrany mecz:)

bRaci jest dwóch Widzew & Ruch

Łysy

PostWysłany: Wto 8:05, 21 Paź 2008 Temat postu:

Wisła grała do końca i bardzo dobrze że udało jej sie zdobyć punkt. Takie mecze budują charakter u zawodników. Trafiłem wynik Wink

PostWysłany: Wto 9:54, 21 Paź 2008 Temat postu:

No mecz był ciekawy z pewnością, chociaż jak dla mnie trochę niespodziewany ten wynik. Gratulacje dla Wisły!

Brlk

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 444

Pomógł: 3 razy
Skąd: ja Cię znam???

PostWysłany: Pon 22:03, 03 Lis 2008 Temat postu:

Dowiaduje sie tutaj ze w ostatnich minutach... hmm czyżby Polska zaczyna sie uczyc od zachodnich lig ze mecz trwa 90 minut.Brawo dla Wisły

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Widzew Łódź Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)