PE: Widzew Łódź - Jagiellonia Biłystok (14.11.07r.)

Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 1251

Pomógł: 9 razy
Skąd: Łomża

PostWysłany: Śro 21:06, 14 Lis 2007 Temat postu: PE: Widzew Łódź - Jagiellonia Biłystok (14.11.07r.)

Po pierwszej połowie Jaga prowadzi z Widzewem 1:0. Żeby sędzia uznał prawidłowo zdobytą bramkę to było by już 2:0. Fajny mecz dla oka, dużo sytuacji. Co do kibiców to tych kilku pikoli co rzucać śnieżkami w piłkarza to się nie będę wypowiadał, nawet jeśli kibice na wzajem się nie "kochają" to szacunek do piłkarza musi być.

Weteran

Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1304

PostWysłany: Śro 21:08, 14 Lis 2007 Temat postu: Re: PE: Widzew Łódź - Jagiellonia Biłystok (14.11.07r.)

Ernest Konon 14, 47

Widzew: 23. Bartosz Kaniecki - 41. Andrzej Niewulis, 4. Ugochukwu Ukah, 30. Radosław Kursa (72, 39. Arkadiusz Noga), 5. Robert Kłos - 11. Mateusz Broź (81, 38. Robert Kowalczyk), 20. Alain Elvis Bono Mack Mboune, 7. Sławomir Szeliga, 26. Piotr Grzelczak (46, 14. Łukasz Masłowski) - 30. Grzegorz Piechna, 24. Saša Bogunović.

Jagiellonia: 1. Andrzej Olszewski - 9. Dariusz Łatka, 20. Adrian Napierała, 28. Jacek Markiewicz, 27. Dariusz Jarecki - 16. Bartłomiej Niedziela (70, 23. Wojciech Kobeszko), 21. Jacek Falkowski, 15. Aleksander Kwiek (56, 29. Rodnei), 8. Mariusz Marczak, 24. Marcin Truszkowski (46, 13. Mariusz Dzienis) - 30. Ernest Konon.

żółte kartki: Bartosz Kaniecki, Alain Elvis Bono Mack Mboune, Ugochukwu Ukah - Wojciech Kobeszko.
czerwona kartka: Alain Elvis Bono Mack Mboune (71. minuta, Widzew, za dwie żółte).

sędziował: Marek Karkut (Warszawa).
widzów: 250.

Sylwetki testowanych zawodników:
Widzew:
Andrzej Niewulis (ur. 21 kwietnia 1989 r., Wigry Suwałki)
Bartosz Kaniecki (ur. 11 lipca 1988 r., rezerwy)
Arkadiusz Noga (ur. 18 kwietnia 1988 r., rezerwy)
Robert Kowalczyk (ur. 31 października 1989 r., rezerwy)

PostWysłany: Śro 22:17, 14 Lis 2007 Temat postu:

Pisałem setki razy ale i powtórzę jeszcze raz: Puchar Sparingów Smile Nie znam za bardzo składów obu drużyn więc nie wiem czy grały raczej podstawowe "jedenastki" czy może rezerwa, ale takiego wyniku można sie było spodziewać.

Spray

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 884

Skąd: Nowy Tomyśl

PostWysłany: Czw 15:49, 15 Lis 2007 Temat postu:

Widziałem pierwszą połowę meczu, i powinno być 3:0, bo spalonego moim zdaniem nie było. Żal mi piłkarzy Widzewa. Właśni kibice rzucali w nich śnieżkami. Nawet w akcjach pod polem karnym. Jakby to robili w meczu ligowym to by ich chyba zbili

PostWysłany: Czw 17:58, 15 Lis 2007 Temat postu:

Tutaj nie ma sie co przejmować wynikiem. Ważne jest jednak to że Jaga wygrała kolejne spotkanie z Widzewem i można powiedzieć że ma na niego patent Wink

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 7:29, 16 Lis 2007 Temat postu:

Podobała mi się gra Jagi najbardziej prostopadłe piłki ktore umożliwiały na strzelenie bramki!! Wink

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Widzew Łódź Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)