8%
 8%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 12

PostWysłany: Pią 14:17, 19 Wrz 2008 Temat postu:

Mecz pokrył się z meczem Lecha, w związku z czym prawie całej I.połowy nie oglądałem. Ale z tego co widziałem, Wisła źle nie grała. Sprawa awansu wciąż jest otwarta!

Skąd: Poznań/PYRLANDIA

PostWysłany: Pią 15:19, 19 Wrz 2008 Temat postu: Brawo Wisła!!!!

Ja za dużo meczu nie widziałem. Najpierw mecz Lecha oglądałem to nie widziałem ok. połowy pierwszej połowy Smile Potem wszedłem na EK i pisałem, więc mecz zacząłem oglądać od ok. 60 min. Ale jedno co mi się wryje w pamięć to jak pisałem posty na EK to z telewizora słyszałem tylko głośnie: "Hej kur*y coście tak cicho???!!!!" Przyznam, że kibice Wisły mieli niezłe przebłyski w meczu i robili świetny doping. Brawo!!! No wynik nie jest zły, bo u siebie 1-0 wystarczy Wink Aha, jeszcze jedno. Muszę napisać jakąś petycję do TVP, żeby wypi*rdolili na zbity pysk Dariusza Sz. (każdy wie o kogo chodzi Very Happy ) Ludzie, jak ja wczoraj słyszałem, że on zamiast "Boguski" mówi "Bogucki!" to mnie jasna ku*wa brała (sory za słownictwo). Żal mi tego starca

"Hej kur*y coście tak cicho???!!!!"
Wszystko fajnie tylko czemu po polsku???? Jak chcieli pogadac z miejscowymi na temat ich dopingu to trzeba to zrobic w jezyku zrozumiałym dla nich....

piotrek1325

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 590

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Pią 18:35, 19 Wrz 2008 Temat postu:

Riddick dokładnie! Kuźwa mówiłem nawet do ojca że mnie już to wkurza...Przecież Bogucki a Boguski to różnica......jeśli ja się nie przesłyszałem to też zamiast Juszczyk to stworzył Jurczyka Neutral

Decik 2,5 pojechało z Krakowa z tego co ja wiem i z tego co czytałem i nie tylko, a w Anglii przede wszystkim stamtąd byłą reszta...myślę że mogło być więcej ze względu na to że niektórzy byli incognito, chociaż podobno śpiewali nawet z sektora gospodarzy ;p

Ogólnie doping Wisły na duży plus moim zdaniem.
Miszczu znów niewyraźny ?
Chyba ubogo pod względem repertuaru było, ale temu się nie dziwie, bo ludzie z Wysp będący na meczu mogli nie wszystkie przyśpiewaki znać, a przecież chodziło o głośny doping;) I to wyszło!

Decik

Posty: 685

PostWysłany: Pią 19:48, 19 Wrz 2008 Temat postu:

" chociaż podobno śpiewali nawet z sektora gospodarzy"

Ogólnie to normalka...w Angli kibice tak naprawde dopinguja swoja druzyne na wyjazdach na meczach u siebie zazwczyaj słychac "gości"Smile

A co do tego ze "nawet"....tam nie ma z tym problemu, moge wejsc na stadion MU w koszulce WHU i nikt mi nic nie zrobi a to podobno taka grozna "Red Army" jest;)Razz