Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

15. mecz bez porażki, Dolha niepokonany od 195. minut

Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 872

Pomógł: 6 razy
Skąd: Z pokoju :))

PostWysłany: Pon 15:40, 23 Paź 2006 Temat postu: 15. mecz bez porażki, Dolha niepokonany od 195. minut

Wczorajszy mecz z Zagłębiem Lubin przedłużył do 15 liczbę meczów bez porażki Wisły w I lidze. Jednocześnie był to piąty kolejny remis na wyjeździe. Po raz ostatni Wisła wygrała na wyjeździe 13 maja 2006 roku w Warszawie z Legią 2-1.

Swój prywatny rekord śrubuje nasz bramkarz Emilian Dolha, który w lidze nie puścił gola od 195 minut. Po raz ostatni Emma (a zarazem jedyny w lidze!) skapitulował w 75. minucie meczu z Legią w Warszawie po strzale Marcina Burkhardta.
Trzeba też zauważyć, że spotkanie z Zagłębiem było 8. meczem ligowym, w którym Wisła nie dała sobie strzelić bramki. Niestety w trzech spotkaniach (z Arką, Pogonią i Zagłębiem) piłkarze "Białej Gwiazdy" także nie potrafili trafić do bramki przeciwnika.

fufulus

Posty: 872

PostWysłany: Pon 15:42, 23 Paź 2006 Temat postu:

Z jednej strony fajnie że był to 15 mecz Wisły bez porażki ale z drugiej strony Wisla nie zachwyca skutecznością w meczach na wyjeżdzie
Co do Emiliana: Niech trzyma tak dalej Exclamation

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Pon 16:40, 23 Paź 2006 Temat postu:

Tak, Dolha robi na mnie spore wrażenie, widziałem już kilka meczy w jego wykonaniu, nie chcę przecholować, ale zaczyna jak Boruc, a stylem przypomina Petra Cecha Wink
Natomiast rekord Wisły jest godny uwagi!