Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 2253

Skąd: ZABIERZÓW

PostWysłany: Nie 19:34, 03 Gru 2006 Temat postu: PE: Wisła - Odra Wodzisław 2-0

Piłkarze Wisły Kraków pokonali na własnym boisku w meczu 3. kolejki Pucharu Ekstraklasy grupy A Odrę Wodzisław Śląski 2-0 (1-0).

Pierwszą bramkę tego spotkania w 42. minucie zdobył Branko Radovanović, który wykorzystał dobre zagranie ze środka pola od Jeana Paulisty i przy niefrasobliwej postawie Marcina Dymkowskiego wpakował piłkę do siatki. Sześć minut przed końcem meczu ten sam zawodnik strzałem głową podwyższył na 2-0, wykorzystując złe wyjście z bramki Wojciecha Skaby przy dośrodkowaniu Patryka Małeckiego z rzutu rożnego.

3 grudnia 2006, 17:00 - Kraków
Wisła Kraków 2-0 Odra Wodzisław Śląski
Branko Radovanović 42, 84

Wisła: 12. Marcin Juszczyk - 8. Paweł Kaczorowski, 6. Arkadiusz Głowacki (69, 15. Maciej Dąbrowski), 25. Cléber, 3. Maciej Stolarczyk - 9. Hristu Chiacu (46, 11. Tomasz Dawidowski), 20. Roberto Mauro Cantoro (75, 27. Dawid Kubowicz), 5. Jean Paulista (65, 2. Michael Errol Thwaite), 22. Piotr Brożek - 33. Branko Radovanović, 19. Patryk Małecki.

Odra: 12. Wojciech Skaba - 3. Marcin Krysiński (87, 17. Lubor Knapp), 14. Adam Gmitrzuk (58, 2. Witold Cichy), 18. Marcin Dymkowski, 20. Dariusz Dudek - 4. Piotr Szymiczek (76, 19. Tomasz Świerzyński), 9. Marcin Malinowski, 6. Mariusz Muszalik, 15. Marcin Kokoszka - 5. Marcin Radzewicz, 7. Jan Woś.

żółta kartka: Kaczorowski.

sędziował: Mariusz Trofimiec (Kielce).
widzów: 4.000.

Sylwetki testowanych zawodników:

Wisła Kraków:
Maciej Dąbrowski (20 kwietnia 1987 r., Victoria Koronowo)
zawodnik rezerw:
Dawid Kubowicz (4 marca 1988 r.)

Zespół Odry Wodzisław Śląski nie testował nowych zawodników.

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Nie 21:51, 03 Gru 2006 Temat postu:

O proszę, Kaczorowski się pojawił...
Wyniku można było się spodziewać, a gole znów strzelił zawodnik, którego krytykowałem, taki drugi Chmiest, niby wolny, słaby technicznie itd, ale skuteczny- wykorzystuje umiejętność gry głową.
Był to też ostatni mecz Bochynka w nieudanej przygodzie z wodzisławskim klubem.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Wisła Kraków Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)