I liga: Wisła Płock - Stal Stalowa Wola (25.10.08)

będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1

PostWysłany: Sob 9:28, 25 Paź 2008 Temat postu: I liga: Wisła Płock - Stal Stalowa Wola (25.10.08)

Zdecydowanym faworytem meczu jest Wisła, która ostatnio gra całkiem nieźle. Stalówka gdyby nie znakomity początek (wygrane min. z Zagłębiem i Koroną) pewnie byłaby na dnie tabeli. Ostatnio jej kompletnie nie idzie ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni. Tak czy inaczej stawiam na wygrana Płocczan 2:0

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 20:08, 25 Paź 2008 Temat postu:

Dlaczego remis a to dlatego ze na bramce stal robert gubiec ktory wpuscil 2 szmaty Evil or Very Mad

PostWysłany: Sob 20:29, 25 Paź 2008 Temat postu:

Gwoli ścisłości napiszę że Wisła zremisowała ze Stalówką 2:2. Co ciekawe do 84 minuty było 1:2 dla drużyny ze Stalowej Woli. Szczerze powiem że wynik z pewnością jest niespodzianką.

Wiślak
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 37

PostWysłany: Nie 11:37, 26 Paź 2008 Temat postu:

Żenada, w następnym meczu na bramce stanie... trener bramkarzy. Gubiec przekroczyl wszelkie granice beznadziejnosci. Tak samo zreszta jak "kibice", bo 700 osob na meczu 6 druzyny druzyny to sa jakies jaja...
Podziekowania dla miasta za rozwalenie Wisły.

PostWysłany: Nie 16:15, 26 Paź 2008 Temat postu:

Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:2 (0:0)
1:0 - Mierzejewski 47'
1:1 - Trela 63'
1:2 - Salami 85'
2:2 - Majkowski 89'

W 33. minucie Adrian Mierzejewski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek).

Wisła Płock: Gubiec - Żytko, Belada, Jarczyk, Sielewski, Chwastek, Grudzień (82' Jugović), Krzyżanowski (46' Gęśla), Grzeszczyk (46' Kowalski), Mierzejewski, Majkowski.

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Lebioda, Wieprzęć, Sałek, Szlęzak (57' Adamczyk), Walat (90' Gilar), Trela, Bartkowiak, Piszczek, Krawiec, Salami.

Żółte kartki: Majkowski (Wisła) oraz Krawiec, Bartkowiak, Wieprzęć, Sałek, Walat (Stal).

Czerwone Kartki: Wieprzęć /90+2 za drugą żółtą/ (Stal).

Sędzia: Andrzej Mrowiec (Katowice).