4 liga: Zawisza Bydgoszcz - Kujawiak Włocławek (13.05.07r.)

WSAD

Posty: 1788

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 13:28, 12 Maj 2007 Temat postu: 4 liga: Zawisza Bydgoszcz - Kujawiak Włocławek (13.05.07r.)

Juz 13.maja o godz.20.00 odbecie sie najbardziej oczekiwane przez kibiców Zawiszy spotkanie pomiedzy Zawisza a Kujawiakiem.Pomimo Zastrzezen Policji która chciała aby spoptkanie odbyło sie bez udziału kibiców zarzad postanowił, ze kibice zostana wpuszczeni na stadion lecz tylko na trybune A

Policja nie chciała sie zgodzic na wpuszczenie kibiców poniewaz stadion jest w trakcie remontu.

Wiecej informacji na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez WSAD dnia Sob 13:37, 12 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Sob 13:37, 12 Maj 2007 Temat postu:

Mam nadzieje, ze wygramy ten meczyk choc Kujawiak Włocławek zajmuje 1 miejsce w tabeli a Zawisza dopiero 9 napewno mecz nie bedzie nalezał do łatwych lecz mam nadzieje ze bedzie 1;0 dla Zawiszy albo remis 1:1

a jaki wy obsawiacie wynik ?

PostWysłany: Sob 14:30, 12 Maj 2007 Temat postu:

Kujawiak jeszcze niedawno grał w drugiej lidze. Teraz wszystko się zmieniło. Ja typuje zwycięstwo Kujawiaka.

Torcida Górnik

Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1582

PostWysłany: Sob 16:12, 12 Maj 2007 Temat postu:

Mecz wygrany dla Kujawiaka. Obstawiam 1:0 dla Kujawiaka.

PostWysłany: Nie 1:47, 13 Maj 2007 Temat postu:

Kujawiak jest liderem, Zawiszy w tabeli dużo do niego brakuje. Stawiam 1:1.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pon 14:01, 14 Maj 2007 Temat postu:

Zawisza Bydgoszcz : Kujawiak Włocławek 0:2

Goście byli z całą pewnością zespołem lepszym, bardzo dobrze grali pressingiem, byli szybsi i bardziej zdecydowani. I to właśnie lepszym sprzyjało w tym meczu szczęście. W 9 minucie zastępujący chorego Krzysztofa Kochańskiego Maciej Kowalski w niegroźnej sytuacji wypuścił w polu bramkowym piłkę z rąk i Mariuszowi Kowalskiemu pozostało tylko skierować ją do siatki. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat, w 13 minucie w dogodnej sytuacji Marcin Kozłowski uderzył za słabo i Mariusz Luncik bez problemu złapał piłkę. Minutę później szybka akcja gospodarzy, z prawej strony ostro dośrodkował Damian Krawczyński ale świetną interwencją przed polem bramkowym popisał się Luncik. W okresie przewagi Zawiszy goście wyprowadzili szybką kontrę, po prostopadłym podaniu piłka trafiła do Aleksandra Majiča, który naciskany przez Krawczyńskiego spokojnie przelobował wychodzącego z bramki Kowalskiego. Po dziewiętnastu minutach 2:0 dla gości! Do przerwy zawiszanie nie potrafili stworzyć poważniejszego zagrożenia pod bramką gości, chociaż nie sposób odmówić im zaangażowania i ochoty do gry. Z kolei gracze Kujawiaka spokojnie kontrolowali przebieg gry oczekując na kolejne okazje do skontrowania gospodarzy.

Drugą połowę z większym animuszem rozpoczęli goście, którzy przez pierwszy kwadrans mieli więcej z gry. Od 60 minuty przyspieszył Zawisza, najpierw bardzo ładnie choć minimalnie niecelnie uderzył Arkadiusz Kozłowski. W 67 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony na piąty metr obrońca Kujawiaka w ostatniej chwili ubiegł Mateusza Chachułę, wybijając piłkę na róg. Zawiszanie dążyli do zdobycia przynajmniej honorowego gola, jednak goście konsekwentnie grający pressingiem nie pozwalali im na rozwinięcie skrzydeł. Ostatni kwadrans Kujawiak grał w osłabieniu po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Marcina Mańkowskiego. Liczebnej przewagi gospodarzy nie było widać na boisku, tylko raz w 80 minucie zakotłowało się pod bramką Luncika ale wynik 0:2 utrzymał się do ostatniego gwizdka bardzo dobrze sędziującego to spotkanie Marcina Liany.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pon 14:05, 14 Maj 2007 Temat postu:

Po raz kolejny z jak najlepszej strony zaprezentowali się kibice Zawiszy. Fantastyczny, szczególnie w drugiej połowie doping zrobił duże wrażenie m.in. na szkoleniowcach obydwu drużyn, którzy na pomeczowej konferencji podkreślali świetną atmosferę na trybunach.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pon 14:06, 14 Maj 2007 Temat postu:

informacie zostały wziete z [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Pon 14:58, 14 Maj 2007 Temat postu:

Kujawiak tak jak się spodziewałem, nie przegra tego meczu, stawiałem na remis, a co więcej - wygrał. Walczy o 3 ligę i jest bliski sukcesu, Zawisza walczy tylko o poprawienie/utrzymanie pozycji w środku tabeli.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Zawisza Bydgoszcz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)