4 liga: Zawisza Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (02.06.2007r.)

WSAD

Posty: 1788

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Śro 20:52, 30 Maj 2007 Temat postu: 4 liga: Zawisza Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (02.06.2007r.)

Juz w tą sobote Bydgoski Zawisza rozegra spotkanie z Pomorzeninem Serock. Kibice Zawiszy licza na wygrana i duza frekwencje kibiców. Spotkanie to odbedzie sie przy Swiatłach jupiterów.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Śro 20:55, 30 Maj 2007 Temat postu:

mam nadzieje ze wygramy Nasi kopacze sa w dobrej formie co było widac w ostatnich meczach.

PostWysłany: Nie 8:45, 03 Cze 2007 Temat postu:

Nie takiego przebiegu meczu oczekiwali kibice, którzy wybrali się w sobotni wieczór na stadion Zawiszy. Po 23 minutach i 20 sekundach arbiter Dariusz Orzechowski przerwał spotkanie ze względu na zapadające ciemności i awarię oświetlenia. Zawiszanie rozpoczęli mecz w składzie: Kochański – Krawczyński, Tomczak, Ettinger, Sobacki – Kozłowski M., Kozłowski A., Brzeziński, Modry – Kordowski, Barlik. Już w 1 minucie piłkę w polu karnym otrzymał Paweł Ettinger, jego potężny strzał minął minimalnie bramkę Filipa Skorego. Zawisza przeważał, stwarzał kolejne sytuacje, najlepszej nie wykorzystał Mariusz Modry w 19 minucie. W 24 minucie sędzia przerwał spotkanie i zarządził 15-minutowy czas oczekiwania na usunięcie awarii. Piłkarzom Pomorzanina zaproponowano kontynuowanie gry na zatwierdzonej do rozgrywek sztucznej murawie z działającym sztucznym oświetleniem. Wobec tego, że goście nie wyrazili zgody na tę propozycję po upływie wyznaczonego czasu sędzia zakończył mecz. W opinii obserwatora meczu, Kazimierza Purcelewskiego z Torunia, z którym rozmawialiśmy po zakończeniu meczu spotkanie powinno być powtórzone ale decyzję w tej sprawie podejmie Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN.

info. pobrane z [link widoczny dla zalogowanych]

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Nie 8:51, 03 Cze 2007 Temat postu:

Z tego co dowiedziałem sie po meczu od kibiców to mecz zostanie prawdopodobnie oddany wlkowerem na niekorzysc Zawiszy bo nie wywiazał sie z obietnicy która złorzył Pomorzaninowi Serock o sztucznym oswietleniu i sztucznej mórawie.Ale poczekamy na decyzje K-PZPN. oby mecz został Powtórzony.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pią 12:04, 08 Cze 2007 Temat postu:

W najbliższy piątek wydział gier i dycypliny KPZPN podejmnie decyzje w sprawie niedokończonego spotkania 28 kolejki IV ligi pomiedzy bydgoskim Zawiszą a Pomorzaninem Serock.Przypomnijmy,że spotkanie zakończyło się 24 minucie z uwagi na awarie oświetlenia.Sędzia zadecydował 15 minut przerwy na naprawę awari,to jednak nie przyniosło skutku,po czym zakończył spotkanie.Zawisza zaproponował przeniesienie się na boczną sztuczną murawe jednak goście odmówili gry.Dlatego też w piątek KPZPN ma podjać decyję właśnie w tym temacie.W sumie możliwości są tylko dwie,albo KPZPN przyzna walkower dla zawiszan?Lub spotkanie w Bydgoszczy zostanie powtórzone?Ale czy na pewno na powtórzone spotkanie w Bydgoszczy zjawi się drużyna Pomorzanina Serock bardzo wątpliwie,gdyż prawdopodobnie ekipa z Serocka spadła z ostaniej pozycji do V ligi!

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pią 20:31, 08 Cze 2007 Temat postu:

Dziś podczas spotkania władz KPZPN,został przyznany walkower dla drużyny Pomorzanina Serock.Działacze SP ZAWISZA już piszą odwołanie do KPZPN w tej sprawie.Po raz kolejny panowie z KPZPN pokazali jak kochają bydgoskiego Zawiszę i jej kibiców !!!

info. z [link widoczny dla zalogowanych]

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pią 20:33, 08 Cze 2007 Temat postu:

wole tego nie komentowac bo poprostu szkoda mi na komentowanie tej opini KPZPN czasu Sad

PostWysłany: Sob 8:20, 09 Cze 2007 Temat postu:

Właśnie, bo chyba jakiś powód był. Przeważnie takie roztrzygnięcia spowodowane są grą zawodnika w danej drużynie "bez papierów". Czy tak było i tym razem ?

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Sob 11:50, 09 Cze 2007 Temat postu:

powodem jest to ze obiecalismy Pomorzaninowi ze bedzie grał na sztucznym boisku przu Swiatłach lecz z powogu trwajacego remontu na stadionie była awaria swiateł co spowodowało przerwanie meczu . Zaproponowalismy Pomorzaninowi przejscie 200m dalej na 2 boisko zastepcze gdzie sa tez swiatła i sztuczna mórawa lecz ten odmówił nie wiem dlaczego bo i tak Serock zegna sie z 4 liga i spada do 5 mogli potraktowac ten mecz jako trenig. mozna było sie spodziewac decyuzji KPZPN bo sa wrogo nastawieni do Zawiszy i robia wszystko aby Zawisza pozostał jak najdłurzej w 4 lidze ale w nowym sezonie 3 liga jest nasza !!!