Notecianka - Zawisza sobota godz. 17:00

WSAD

Posty: 1788

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 8:55, 23 Sie 2007 Temat postu: Notecianka - Zawisza sobota godz. 17:00

Już w najbliższą sobotę Zawiszanie rozegrają kolejny czwartoligowy pojedynek. Tym razem zmierzą się na wyjeździe z Notecianką Pakość. Zdecydowanym faworytem są niebiesko-czarni i kibice nie ukrywają, że liczą na przekonywujące zwycięstwo. Notecianka zajmuje ostatnią pozycję w tabeli, nie zdobyła nawet punktu i straciła aż 11 bramek. Ogólna sytuacja w drużynie z Pakości jest nieciekawa, skoro w drużynie występuje 55 letni prezes klubu. W zeszłym sezonie wygraliśmy z Notecianką 1:0 po golu Barlika.

Notecianka Pakość - Zawisza Bydgoszcz 1:6

W wyjazdowym meczu 4 kolejki IV ligi Zawisza Bydgoszcz rozgromił Noteciankę Pakość 6:1 (3:0). Bohaterem spotkania był Abraham Loliga, który zdobył 4 bramki dla Bydgoszczan. Po 1 golu zdobyli także Mariusz Barlik (po rzucie karnym) oraz Mateusz Chachuła.

Drużyna Zawiszy wystąpiła w składzie : Kowalski - Krawczyński, Tomczak (Delakta), Łukaszewski, Cuper - Maziarz, Brzeziński (Krawczyk) - Chachuła, Loliga, A. Kozłowski (Cielasiński) - Barlik (Zielke).
Po ciężkim boju z Olimpią Grudziądz czekało Zawiszan dużo łatwiejsze zadanie: pokonanie ostatniej w tabeli Notecianki Pakość. Niebiesko-czarni wykonali je na szóstkę a bohaterem meczu został strzelec czterech bramek Abraham Loliga, którego ostatni gol mógłby kandydować do bramki sezonu.

Pierwsze minuty meczu nie były jednak „spacerkiem” dla Zawiszy, który nie mógł poradzić sobie z uważnie grającą Notecianką. Dopiero w 34 minucie gdy pierwszego gola zdobył Loliga opór gospodarzy załamał się.

W kolejnych pięciu minutach goście strzelili jeszcze dwie bramki i 3:0 do przerwy pozwalało kibicom spokojnie oczekiwać przebiegu wydarzeń po przerwie. A w drugiej połowie dominował Zawisza. W 53 minucie na 4:0 podwyższył Mateusz Chachuła.

Jednak zawiszanie nie ustrzegli się w sobotnim meczu błędów. To właśnie po stracie piłki w środku boiska Notecianka strzeliła honorowego gola. A gospodarzom trzeba oddać to, że potrafili stworzyć sobie w trakcie całego spotkania kilka okazji do strzelenia bramki. W ostatnich minutach ponownie w głównej roli wystąpił bohater dnia – Abraham Loliga. W 78 minucie podwyższył wynik na 5:1 a w doliczonym czasie gry przymierzył z ponad 20 metrów w samo okienko bramki Notecianki.

Sześć bramek strzelonych na wyjeździe z pewnością cieszy. Szkoda tylko, że Zawiszanie nadal nie wykorzystują bardzo dobrych okazji stwarzanych pod bramką rywala. Takich nie brakowało w sobotnim meczu, który spokojnie mógł zakończyć się „dwucyfrówką”.

Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Pon 9:42, 27 Sie 2007 Temat postu:

Brawo! A 55-letni prezes zagral Laughing?

Paweł_Odra

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 5349

Pomógł: 13 razy
Skąd: Opole

PostWysłany: Pon 10:01, 27 Sie 2007 Temat postu:

Ale ich rozwaliliście:D Oby tak dalej. Życzę wam awansu.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pon 12:11, 27 Sie 2007 Temat postu:

Tuh napisał:

tego nie wiem bo na wyjazdy nie chodze a nigdzie nie było o tym napisane ale chyba tak bo on był w 1 składzie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

on był w 1 składzie Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

No to niezłe w tej druzynie mają klopoty Very Happy. A wracając do tematu to rzeczywiście, moze w tym roku awansujemy.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Wto 11:28, 28 Sie 2007 Temat postu:

Tuh moze awansujemy to mało powiedziane na 100% mamy awans jezeli znowu te Dzi**i z K-PZPNu nie zaczna cos kombinowac w stosunku do Zawiszy jak na ich co roczna tradycje perzystało Wink

PostWysłany: Wto 18:21, 28 Sie 2007 Temat postu:

bo w Noteciance gra 55 letni prezes klubu a ze klub ma nie ciekawa sytuacje to prezes gra w składzie Notecianki Very HappyVery HappyVery Happy