Na sportowych faktach było że 3 gole zdobył Jarka i przy jednej asystował Wink

PostWysłany: Pią 20:51, 14 Wrz 2007 Temat postu:

Polonia??!! CO?? 4:0!!
japierdole.. chłopy.. jaka ta Polonia to Patologia:/ eh.. nie chce mi sie pisać.. gardło mnie boli.. kto był ten wie..

Górnik 10 pkt ;]

PostWysłany: Pią 21:26, 14 Wrz 2007 Temat postu:

Ufff... Emocje opadły Smile Tutaj nie skupiamy się na incydentach czy na kibicach tylko na meczu panowie.
Więc tak. Wchodzę na stadion, chwilę siedzę, znajduje sobie miejsce stojące (a jak Smile ) i odpalam papierosa. Nagle stadion eksploduje z radości. Co się k***a dzieje?! A no Jarka gola strzelił. Wiedziałem że tego meczu już przegrać nie możemy. Nasze akcje z biegiem czasu bardzo ładne. Szkoda akcji Zahorskiego (główka przeszła centymetry koło okienka bramki). Później nasi cały czas cisnęli. Grali bokami ale także środkiem. Drugiej bramki też nie pamiętam, wiem tylko że Jarka strzelał chyba na raty po błędzie obrońców Polonii. 2:0 Smile Jawna ekstaza na stadionie Smile Wszyscy krzyczą co się da. Minęło kilka minut, bokiem idzie bodajże Gołoś wrzuca w pole karne a tam nie pilnowany Jarka strzela z nożyc w okienko. Bramka cud Smile Pierwszy hat-trick tego młodego bo 20 letniego zawodnika stał się faktem Smile Chwilę później miał świetną szansę na strzelenie 4 meczu dla Górnika. Po podręcznikowej akcji podszedł do bezpańskiej piłki w okolicach 14 metra ale strzelił nad poprzeczką. Szkoda, jak wiadomo wszystkiego mieć nie można Smile Po kilku minutach Piotrek Gierczak, początkowo joker strzelił przy słupku z mniej więcej 13 m. Ludzie już nawet nie podniecali sie tak, tylko za głowę się łapali Smile Ale czemu tu się dziwić skoro średnio grający Górnik w 40 minut strzela 4 bramki, a mogło ich być z 6? W drugiej połowie tempo gry spadło, ale to rzecz normalna przy takim prowadzeniu. Gdy z boiska schodził Dawid Jarka cały stadion skandował jego imię Smile Musiał się poczuć jak prawdziwy bohater. Oczywiście nie obyło się bez akcji podbramkowych obu drużyn. Górnik miał ich kilka, lecz sytuacji nie wykorzystali Ruszkul, Zahorski, Gołos i ktos tam jeszcze Smile Polonia próbowała zaskoczyć Górnika grą z kontry, kilkakrotnie jej zawodnicy oddawali strzały z dystansu. Podsumowując Górnik wygrał zdecydowanie zasłużenie, mam nadzieję że swoją grą nasi piłkarze uciszyli tych wszystkich malkontentów, którzy mówili że nam pomagają sędziowie i ogólnie to się nam spadek należy Smile Na wielki plus zagrali: Jarka (to chyba oczywiste, Gierczak, Brzęczek, Gołoś, cała linia obrony. Słabiej wypadli Madejski i Danch. Takiego Górnika chcę oglądać. Mamy 7 miejsce i nie jest źle panowie.

Górnik Zabrze - Polonia Bytom 4:0 (4:0)
1:0 - Jarka 1'
2:0 - Jarka 23'
3:0 - Jarka 28'
4:0 - Gierczak 37'

Górnik Zabrze: Pesković – Jarczyk, Pazdan, Smirnovs, Papeckys, Gołoś, Gierczak (77' Danch), Brzęczek, Madejski (56' Malinowski), Zahorski, Jarka (65' Ruszkul).

Polonia Bytom: Żmija – Sojka (46' Wolański), Grzyb, Jurczyk, Mróz, Marcinkowski, Mężyk, Owczarek (46' Trzeciak), Podstawek (58' Zieliński), Radzewicz, Stano.

Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).

Widzów: 20000.

Moje serce się raduje, Górnik Zabrze, wygrał mecz, a ja za to sie napije bo drużyną moją jest!!! 19\G/48

PS.
Mam nadzieję że szybka relacja się spodoba Smile Pamiętajcie panowie, komentujemy w sposób nie koniecznie zbliżony do tego co ja zrobiłem ale wyrażamy swoją opinie w w co najmniej kilku zdaniach. Ale Wy juz to przecież wiecie Wink

PostWysłany: Pią 22:41, 14 Wrz 2007 Temat postu:

Byłem w szoku, gdy spojżałem na "minutę po minucie" po pierwszej połowie. Macie w takim razie świetnego snajpera, a wynik, jak i gra w tych 45minutach były naprawdę imponujące. Jak to napisano na SF - "Grali jak za dawnych czasów" Smile Szkoda mi porażki Polonii, ale trudno, ktoś przegrać musiał. Gratuluję odbudowania formy.

PostWysłany: Pią 22:53, 14 Wrz 2007 Temat postu:

Mi właśnie też jest jej szkoda. Te derby to było coś i nie chodzi mi tu tylko o wynik! Nie mam zamiaru znowu czekać 20 lat na podobne widowisko. Pierwsza liga, pierwsza liga Polonia!!!

PostWysłany: Pią 22:57, 14 Wrz 2007 Temat postu:

No proszę :] W życiu bym się nie spodziewał, że to napiszesz Smile Ale naturalnie to popieram i mam nadzieję, że szybko z ekstraklasy nie ucieknie.

Cris
Wielki piłkarz, trener 4-ligowca

Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 2162

Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob 9:54, 15 Wrz 2007 Temat postu:

ŁYSY napisał wszystko bardzo obiektywnie, tak więc poczytać jego post, a będziecie wiedzieć wszystko.
Gratulacje dla Górnika, który był wczoraj zdecydowanie lepszym zespołem. Po naszej stronie brak składnych akcji, prawie zero strzałów, jednym słowem - Derby dla Górnika.

P.S. Wstyd mi za swoich "kibiców"

Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 10:32, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Wprawdzie rzadko pisze w działach klubowych ale o takim meczu wypada: otóż Górnik zagrał świetnie, zdecydowanym bohaterem spotkania był Jarka (chciałbym być w jego skórze gdy schodził z boiska Very Happy). Wprawdzie nie śledziłem meczu ale gdy w wiadomościach sportowych na jedynce usłyszałem: "do przerwy Górnik prowadzi 4 do 0", to normalnie mnie zamurowało. Chciałem żeby strzelili więcej (żeby było fajnie Very Happy), ale powoli docierało do mnie że zabrzanie wygrali mecz w pierwszej połowie a druga to był już spacerek. BRAWO GÓRNIK!

PostWysłany: Sob 11:49, 15 Wrz 2007 Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]órnik-polonia.3-0-36222.html

Tutaj macie możliwość obejrzenia bramek z tego spotkania. Miłego oglądania Smile
Cris byłeś na tym meczu? Byłeś mokry Razz?

Warto dodać że był to trzeci z rzędu wygrany mecz u siebie i czwarty mecz bez porażki w ogóle. Mam nadzieję że ta seria zostanie podtrzymana także za tydzień kiedy przyjeżdża do Zabrza zawsze trudny przeciwnik - Odra Wodzisław.

Cris

Posty: 2162

Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob 12:14, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Ty się jeszcze pytasz ŁYSY. I powiem Ci, że to nie jest śmieszne, nic nie robiłem, a mnie spisali

PostWysłany: Sob 12:57, 15 Wrz 2007 Temat postu:

To może opisz sytuację z Twojego punktu widzenia, ale to w dziale Kibice. Spisanie to nic, ciesz się że Cię nie spałowali.

PostWysłany: Sob 13:06, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Ta trzecia bramka Jarki naprawdę śliczna, a 3 gole w jednej połowie... Słowa uznania! Jeśli ktoś znajdzie filmik przestawiający kibiców Polonii (tzn ten dym z policją) to proszę o wrzucenie linka, pozdro

Edit:
[link widoczny dla zalogowanych] ---> mało wyraźny...

[link widoczny dla zalogowanych] ---> armatka

T.G.K.

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 401

Skąd: \G/liwice

PostWysłany: Sob 13:18, 15 Wrz 2007 Temat postu:

''Wchodząc do światyni polskiego sportu należy okazać szacunek"...Nic dodac nic ująć,... Smile!!!

DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 14:11, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Mecz rozpoczynał Górnik 30 sekund po rozpoczęciu padł gol dla Nas euforia nie do wyobrażenia ! Po 29 minutach było już 3:0 a autorem wszystkich bramek był Jarka !! W 34 po pięknej asyście Brzęczka piłkę do siatki wpakował Gierczak !! w II połowie graliśmy zdecydowanie spokojniej kontrowaliśmy grę stosowaliśmy długie podania co mogło zaowocować pod koniec meczy gdy piłka z rzutu wolnego leciała w okienko bramki ale w tej sytuacji świetnie interweniował bramkarz !! 30 sekund przed końcem meczu mogliśmy zadać ostateczny cios ale mocno uderzona piłka trafiła w poprzeczkę bramki PB !!

PostWysłany: Sob 18:31, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Szkoda mi Polonii, ale z drugiej strony dobrze dla Górnika. Grają coraz lepiej i dobrze, bo powinni walczyć o wyższe pozycje Wink Polonia nie martwcie się!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Górnik Zabrze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)