Posty: 403

Pomógł: 5 razy
Skąd: Nottingham/Ilkeston

PostWysłany: Sob 20:02, 15 Wrz 2007 Temat postu:

wielkie dzieki Łysy za te bramki :] przynajmniej zobaczylem sobie jak gole padly:]

PostWysłany: Sob 20:47, 15 Wrz 2007 Temat postu:

No, 4-0 Tego sie nie spodziewałem, Brawo dla Jarki za Hattricka. Polonia wraca do 2 ligi a Górnik coraz mocniejszy Wink Może wkońcu wróci Górnik z dawnych lat?

PostWysłany: Sob 21:00, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Nie no, oczywiście że nic nie jest przesądzone, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią że Polonia sie nie utrzyma.

Tuh
Wielki piłkarz, trener 2-ligowca

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

Polonia wraca do 2 ligi...

Nieee, nie wydaje mi się Smile. Polonia się utrzyma, po ciężkiej walce ale sie utrzyma! Jeszcze raz brawa dla KSG. A brameczki sobie w wolnej chwili obejrze Smile.

PostWysłany: Sob 21:40, 15 Wrz 2007 Temat postu:

Górnik jak widze zagrał ładny mecz. Hat-trick Jarki i ładny gol Gierczaka świadczy o dużej klasie tego zepołu. Zabrze wraca na prosta i może teraz spokojnie ... siać spustosznie.

PostWysłany: Nie 9:31, 16 Wrz 2007 Temat postu:

Zdecydowanie masz rację. Tym bardziej że teraz zdecydowanie wszystkie drużyny są w naszym zasięgu. Jeśli pokonamy Odrę W., Widzew, Zagłębie S, ŁKS, Dyskobolię, może coś ugramy z GKSem Bełchatów u siebie, Zagłębiem Lubin, Koroną... to możemy naprawdę w tym sezonie być na bardzo wysokim miejscu. Warto dodać że nasi piłkarze są bardzo zdeterminowani żeby zdobyć po raz siódmy Puchar Polski. Na razie mamy siódme miejsce, graliśmy z 3 mocnymi, 3 średnimi i jednym słabym rywalem. Nie jest więc źle a nasze miejsce może jeszcze się polepszyć. Przyszłość jest nasza panowie Smile

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Nie 11:24, 16 Wrz 2007 Temat postu:

Przyszłość jest Wasza, a nią Orange Ekstraklasa Very Happy Odbywa się tutaj wszystko zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami. Zespół zaczyna się układać i im później tym lepiej.

Paweł_Odra

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 5349

Pomógł: 13 razy
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 11:29, 16 Wrz 2007 Temat postu:

Skąd ty to wziąłeś Very Happy Żadne znaki ani w niebie ani na ziemi o tym nie mówią ;] Nie ma co gadać jak jakiś klub po raz kolejny przegrywa 0:4, że spadnie albo zacznie spadać..... Spadnie Zagłębie Sosnowiec (tu faktycznie wszystkie znaki na ziemii i na niebie o tym mówią) i jeszcze jakieś 2 drużyny, nie sądzę że to będzie Polonia.

Łysy

PostWysłany: Nie 11:39, 16 Wrz 2007 Temat postu:

Jeśli Zagłębie dalej będzie na ostatnim miejscu to spadnie jeszcze jedna drużyna tylko. Jedno jest pewne. W tym sezonie może mi być szkoda spadkowiczów (być może PB, ŁKS, Widzew, Jaga). A w zamian przyjdzie - Znicz..

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 11:48, 16 Wrz 2007 Temat postu:

ŁYSY napisał:
Jeśli Zagłębie dalej będzie na ostatnim miejscu to spadnie jeszcze jedna drużyna tylko. Jedno jest pewne. W tym sezonie może mi być szkoda spadkowiczów (być może PB, ŁKS, Widzew, Jaga. A w zamian przyjdzie - Znicz..

Jaga nie spadnie napewno Wink Mi też będzie szkoda tych spadkowiczów, ale Zagłębie pokazuje, że gra słabo i spadnie do III ligi(degradacja).

Ciekawostki

Górnik pokonał Polonię Bytom 4-0. Ostatnio tak wysoko wygrywaliśmy rok temu, kiedy w Zabrzu poległa Cracovia (24 września 2006 było 5-1 dla gospodarzy). 4 gole w jednej połowie strzeliliśmy... 2 lata temu, gdy 24 września 2005 pokonaliśmy 4-0 Wisłę Płock, a ostatni raz z czterobramkową przewagą schodziliśmy na przerwę 9 kwietnia 2003 w pamiętnym meczu z Pogonią Szczecin (po 90 minutach było 9-0).

24.09.2005 Górnik - Wisła Płock 4-0
24.09.2006 Górnik - Cracovia 5-1
14.09.2007 Górnik - Polonia Bytom 4-0
Nowa górnicza tradycja? Wink W tym roku 24 września nie gramy meczu, więc piłkarze nieco przesunęli sobie trening strzelecki.

Dawid Jarka jest autorem klasycznego hat-tricka w meczu z Polonią Bytom. Poprzednio sztuka ta udała się Arkadiuszowi Aleksandrowi, który strzelił 3 kolejne gole w drugiej połowie wspomnianego już meczu z Wisłą Płock (24.09.2005)

Z gola w pierwszej minucie meczu cieszyliśmy się poprzednio dość dawno, bo 7 sierpnia 1999, kiedy to tuż po rozpoczęciu bramkę zdobył Michał Probierz. Górnik pokonał wówczas drużynę z Płocka (występującą wtedy jako Petro) 4-1.

Był to pierwszy w tym sezonie mecz Górnika, w którym żaden z jego graczy nie został ukarany nawet żółtym kartonikiem. Poprzedni mecz bez kartek dla naszych piłkarzy miał miejsce w poprzednim sezonie, gdy 19 maja 2007 przegraliśmy w Gdyni z Arką 0-3.