Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Reprezentant Polski

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 313

Pomógł: 4 razy

PostWysłany: Sob 13:22, 06 Cze 2009 Temat postu: Relacje i komentarze (05.06.09)

PODBESKIDZIE BB - Znicz Pruszków

Na stadionie nadkomplet, w młynie jakieś 350-400 osób z dobrym, momentami b.dobrym dopingiem. W 36 minucie (liczba odpowiadająca wiekowi) prezentujemy oprawę poświęconą naszemu trenerowi, Marcinowi Broszowi. Jest to sektorówka z jego podobizną, oraz transparent "M.Brosz to ktoś więcej niż trener". Na początku drugiej połowy czas na kolejną oprawę na trybunach. Tym razem są to pasy materiału z herbem klubu, oraz logami grup Młoda Wiara Podbeskidzia i Setka Ultras '08 + transparent na kijach i płocie "Łączą nas trybuny to hasło przewodnie. Reprezentujemy klub jak najbardziej godnie". Całość daje miły dla oka widok. Warto dodać, że na stadionie pojawiła się również grupa kibiców Znicza, +/-10 osób.

Pogoń Szczecin-Unia Janikowo
Na moje oko na ten mecz przyszło ok.9-10 tysięcy kibiców,jednak według stron internetowych było ok 8000.Na meczu doping momentami bardzo dobry.2 oprawy na początku-zdjęcia w odp. dziale.Gośi 0. już w 88 minucie wszyscy stali na płotach,niektórzy nawet juz byli na boisku.równo z gwizdkiem sędziego-wszyscy na płycie boiska.

Ostatnio zmieniony przez adamo dnia Nie 11:33, 07 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz

Żbik Nasielsk - GKP Targówek:
Nas około 100 razem z Nadnarwianką (Mecz rozgrywany w Pułtusku). Prezentujemy 3 oprawy (Zdjęcia w odpowiednim dziale). W 78 minucie mecz przerwany z powodu racy na murawie. Piłkarze Żbika zawijają się do Szatni i meczu już nie wznowiono...

Patryk174
Piłkarz 3 ligi

Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 195

PostWysłany: Pon 11:23, 08 Cze 2009 Temat postu:

Flota Świnoujście - Zagłębie Lubin

Nas w młynie ok. 150 osób. Z lubina przyjeżdża ok. 250 osób. Dopingujemy przez cały mecz. Na początku odpalamy 45 "ognii wrocławskich" którymi podświetlamy około 50-cio metrowy napis,podzielony na 3 części."Wyspiarze:Jebać to co o nas mówią,jesteśmy ludzmi z pasją . A druga oprawa to poprostu tablica rejestracyjna "ZSW 1957 " .Dopingujemy dobrze , czasami jeszcze lepiej.

Ostatnio zmieniony przez Patryk174 dnia Pon 11:31, 08 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> ...i po meczach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)