Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 3978

Pomógł: 15 razy
Skąd: Warszawski Targówek

PostWysłany: Sob 21:13, 11 Lip 2009 Temat postu: Relacje i Komentarze - Sparingi Lato 2009

Wisła Płock - Olimpia Elbląg 2:0 (W Ciechanowie)
Olimpii na oko 30-40 osób + 100-110 Legia Warszawa (Można wyróżnić takie Legijne ekipy jak: MKS Ciechanów, Bug Wyszków, Tęcza Płońsk, GKP Targówek, Żbik Nasielsk, Jutrzenka Cegłów, Nadnarwianka Pułtusk. Być może był ktoś jeszcze, wymieniłem te, które wiem że były. Wiślaków kilkunastu, bez dopingu. W Przerwie ok. 40 osób wjeżdża na murawę, jednak widząc brak zdecydowania Petry zawraca. Ok. 60 minuty ponownie grupa ok. 50 osób rusza, i tym razem dochodzi do starcia, w którym może 10 osób z całej grupy bierze czynny udział. Jednak biorąc pod uwagę liczby obu ekip, akcja zupełnie zbędna, oraz wygladajaca conajmniej smiesznie...

Od siebie dodam, że GKP w niej udziału nie brało.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 23:59, 18 Lip 2009 Temat postu:

Olimpia Elbląg - Młoda Legia Warszawa 1:2 (1:1)
Dziś postanowiliśmy wybrać się kilku osobowym składem na sparing Młodej Legii z Olimpią Elbląg, który rozgrywany był w Bartoszycach (ok 300 km od Warszawy). Wybraliśmy się 4 osobowym składem z Flagą GKP.
Do Olsztyna dostaliśmy się PKSem. Z dworca odebrała nas fura i ruszyliśmy do Bartoszyc. Na stadion wchodzimy równo z pierwszym gwizdkiem sędziego. Olimpii około 5 osób, Victorii Bartoszyce (FC Legia) - 25, oraz Legia FC Lidzbark Warmiński - 3 osoby (?). W Pierwszej połowie doping bardzo średni, Bartoszyczanie prezentują sektorówkę w barwach Legii i dwie race. W drugiej połowie odpalone zostaje 60 stroboskopów, oraz prowadzony jest przyzwoity doping. Atmosfera dość melanżowa. Legia wygrywa 2:1 a my udajemy się na małe świętowanie wyniku z Bartoszyczanami, po czym wsiadamy w furę i jedziemy do Olsztyna na dworzec, po drodze ozdabiając kilka przystanków w napisy sławiące Legie i GKP Targówek. Powrót spokojny, bez przygód.

to ta maniura z pubu na zdjęciu ?

Ostatnio zmieniony przez KowaLegia dnia Nie 8:36, 19 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

STILON GORZÓW - ZAWISZA BYDGOSZCZ 3:2

Najpierw sparing miał się odbyć w Gorzowie, ale ze względu jebitnych opadów w nocy został przeniesiony o 20 minut jazdy autobusem do jakiejś wioski Razz

Myślałem, że postoję sobie na swoim stadionie, ale niestety... dupa grzała autobus. W dość licznej ekipie przyjeżdżamy na wieś, gdzie ani sektora gości, pijany komentator, jeden sklep, obok "stadionu" cmentarz ehhh stypa stypa Very Happy

Z pierwszym gwizdkiem sędziego troszkę na stukani zaznaczamy swoją obecność gromkim ZetKaeS! Pózniej się opierdalamy i piwkujemy. Zajebista atmosfera. Dobry wynik.

Świetny mecz Adruta... w końcu wrócił na stare śmieci opuszczając Lechię Wink

Podsumowując - fajna impreza Very Happy STILON TO MY!

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Nie 10:23, 19 Lip 2009 Temat postu:

KowaLegia napisał:

Tak, ona. Pracuje w Pubie na GKP, obecnie na urlopie u rodziny w Bartoszycach przebywa Wink

Naprzód Brwinów - GKP Targówek
Nas 6, w drugiej połowie co jakiś czas pojawia się doping.

Impet Łajski - GKP Targówek
Nas 10, rwany doping przez cały mecz.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> ...i po meczach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)