Posty: 685

Pomógł: 8 razy

PostWysłany: Pią 12:58, 10 Kwi 2009 Temat postu:

Ciężko z wyjazdami skoro połowa ligi ma zamkniete stadiony......tfu sektory

Ostatnio zmieniony przez Decik dnia Pią 12:58, 10 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
odrzański

Dołączył: 14 Lis 2007
Posty: 670

Pomógł: 10 razy
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Pią 13:13, 10 Kwi 2009 Temat postu:

Moim zdaniem zamknięty sektor gości powinien oznaczać zamknięty cały stadion. Czy to na prawdę tak trudno przygotować jeden, choćby mały sektor? Ale jak się nie chce, to powinny być mecze w ogóle bez publiczności, takie jest moje zdanie...

Rodowity Katowiczanin
Piłkarz 4 ligi

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 135

PostWysłany: Pią 13:53, 10 Kwi 2009 Temat postu:

Decik napisał:

Jest w tym sezonie jak jest. Gorzej, że są w tej lidze tacy, którzy zamykają przed nosem bramy ludziom, którzy jechali na mecz kilkaset kilometrów.

PostWysłany: Pią 18:00, 10 Kwi 2009 Temat postu:

I tacy, dla których sektor gości nie spełnia wymogów tylko w określonych przez siebie terminach (Polonia Bytom).

Decik

Posty: 685

PostWysłany: Pią 18:43, 10 Kwi 2009 Temat postu:

I tacy którzy sami proszą o zamkniecie sektora gości....

PostWysłany: Pią 18:47, 10 Kwi 2009 Temat postu:

Mam pytanie do kogoś z drugiej ligi (nowa I). Czy w tamtej lidze też są takie jaja z tymi wyjazdami?

FC Siemianowice
Piłkarz Ekstraklasy

Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 292

PostWysłany: Pią 21:03, 10 Kwi 2009 Temat postu:

no miały być np Motor miał nie wpuszczać ogólnie z wyjazdami jest ok tylko to my jesteśmy klubem który nie wpuszcza gości z powodu tego że gramy w Jaworznie

FC Siemianowice napisał:

Nie Motor tylko pOLICJA nie chciala dac pozwolenia na przyjazd gosci ale miasto sie wtracilo i wszystko znormalnialo.
GieKaeS w liczbie na oko okolo 600 sie wstawil. Doping dobry. Bez akcji i wiekszych zlosliwosci Twisted Evil

kolega chyba pisze o wlasnym klubie..

Ostatnio zmieniony przez piv dnia Sob 22:25, 11 Kwi 2009, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Nie 9:29, 12 Kwi 2009 Temat postu:

Panowie, to jest miejsce na relacje a nie takie rozkminy, proponuje zrobić dział "Komentarze - Wiosna 2008/09" i tam załatwiać takie rzeczy. Żeby nie było Offtopu:

GKP Targówek - Marcovia Marki 2:0

Nas w młynie do 20 (Choć głównie 12-15), sporo osób przelotem, przed rozjazdami do rodzinki. Gości kilku, może się sami okręślą, jednak bez dopingu. Przed meczem jeden z nich podchodzi na krytą i wita się z nami. W Pierwszej połowie zajmujemy miejsca na krytej i jedziemy z niezłym dopingiem niemal całą połowę. w Drugiej przenosimy się na trybunę obok krytej, raczej piknikowo-świąteczna atmosfera, pojedyncze śpiewy po bramkach i pod koniec meczu. Odpalamy 3 race. Później 3 od nas na Świt Nowy Dwór - Nadnarwianka Pułtusk.

Świt - Nadnarwianka
45 osób (3 GKP Targówek) na sektorze gości w Nowym Dworze z trzema flagami i niezłym dopingiem, bez oprawy.

kibic Unii Tarnów
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 21

Skąd: Tarnów 100% Unia

PostWysłany: Nie 12:07, 12 Kwi 2009 Temat postu:

III liga : Unia Tarnów - Glinik Gorlice. Unii ok. 130, Glinik 80, Karpaty 5 osób. Widzów ponad 500. Doping przez 90 minut. Wink

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Nie 20:14, 19 Kwi 2009 Temat postu:

KS Wesoła - GKP Targówek 2:3

Nas ok. 30 (5 Nadnarwianka Pułtusk, 1 Pogoń Szczecin - Wielkie dzięki!) z całkiem niezłym dopingiem przez cały mecz, choć lepszym w drugiej połowie. Dużo pijemy stąd w drugiej połówce doping nieco siadł (Nie tyle doping co kilka osób - Pozdro R. Very Happy) Odpalamy spontanicznie jedna race i robimy konfetti z ulotek znalezionych w pociągu. Na płocie dwie flagi (Nasza i Nadnarwianki). Gospodarzy ok. 20 z niezłym dopingiem i trochę piro.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pon 17:26, 27 Kwi 2009 Temat postu:

Kpina panowie, na mecze nikt na prawdę nie jeździ?

KS Falenica 1:0 GKP Targówek
W 21 kolejce przyszło się zmierzyć z zespołem z Falenicy. Okolica ta znana jest ze swojej niegościnności, bynajmniej nie mam tu na myśli ludzi związanych z kibicowaniem, a tak zwanych miejscowych "chamów".

Na tym wyjeździe stawiamy się w 25 osób, wieszamy dwie flagi i prowadzimy średni, momentami dobry, ale co najważniejsze, bezustanny doping. Na meczu w okolicy stadionu zauważamy radiowóz, co było nowością na meczach z naszym udziałem. Chwile później dojeżdża drugi. Oczywiście nie obyło się bez pozdrowień tych służb, które de facto zawijają się po pierwszej połowie. Warto odnotować też postawę sędziego, który raz po razie przerywał nasze akcje spalonymi czy faulami z kapelusza. W trakcie meczu napina się na nas kilku miejscowych pijanych chamów, jednak do niczego nie dochodzi. Dobrą postawą po raz kolejny popisał się Łyżwa, a jedyna bramka w tym meczu padła po odbiciu się piłki od nierówności, których na stadionie Falenicy nie brakuje. Niestety do wyrównania zabrakło już czasu, a piłkarze starali się o to bardzo. Nasz doping w końcówce również wypadł najlepiej. Za tydzień zagramy spotkanie z Wilgą, jeśli jeszcze marzymy o awansie, ten mecz trzeba będzie wygrać...

Lechia 2:1 Arka

Z Bytowa 24 osoby + kobieta. Powrót bez przygód( Laughing )

PostWysłany: Wto 0:20, 28 Kwi 2009 Temat postu:

Co się Nerull dziwisz jak połowa stadionów w ekstraklasie zamknięta dla gości... h** jak spadniemy to przynajmniej sobie trochę pojeżdżę po Polsce a nie k***a na mecze będę chodził do pubów lub kumpli bo sobie psy lub działacze wymyślają.

W sobotę szykuje się świetny mecz w Zabrzu, Lechii ze zgodami wybiera się koło 1400 Wink Weteran jak to jest z wyjazdami na ŁKS? Bo co mecz to chyba goście gdzie indziej siedzą.

Ostatnio zmieniony przez Łysy dnia Wto 0:21, 28 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Kibice Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)