PostWysłany: Sob 11:30, 01 Mar 2008 Temat postu:

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Nie 22:39, 02 Mar 2008 Temat postu:

Maciej Żurawski zdobył bramkę dla Larissy w niedzielnym meczu ligowym z Iraklisem Saloniki. Zespół z polskim reprezentantem w składzie wygrał 1:0.

Żurawski strzelił jedyną bramkę w tym meczu w 90. minucie z rzutu karnego. To druga bramka w tym sezonie polskiego piłkarza, który przeszedł do ligi greckiej z Celticu Glasgow na koniec zimowego okna transferowego.

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Czw 19:48, 06 Mar 2008 Temat postu:

Wasilewski zarobił właśnie 2 żółte kartki (czyli 1 czerwoną kartkę) w ciągu 1 minuty w meczu Pucharu UEFA z Bayernem Monachium.

PostWysłany: Czw 19:54, 06 Mar 2008 Temat postu:

cola_11111 napisał:

Najszczersze gratulacje... Drużyna pewnie podziękuje naszemu obrońcy za ten wyczyn.

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Czw 21:08, 06 Mar 2008 Temat postu:

Wg mnie to Wasilewskiemu puściły nerwy... to było tak (pamiętam jak przez mgłę!): akcja Bayernu, dośrodkowanie, w polu karnym walczą Luca Toni i Wasilewski, obaj się przewracają, Toni kopnął przez przypadek Wasilewskiego a on... no właśnie zapomniałem Very Happy ale (chyba!) wyskoczył na niego z rękoma...

PostWysłany: Czw 22:26, 06 Mar 2008 Temat postu:

I dobrze! Nie będzie się makaroniarz jeden panoszył Wink

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Nie 20:07, 09 Mar 2008 Temat postu:

Rafał Grzelak zdobył swoją piątą bramkę dla AÓ Xánthi. Polak wpisał się na listę strzelców w zremisowanym spotkaniu 24. kolejki Superleague Elláda z Iraklísem 1-1 (0-1). Grzelak na boisku przebywał przez 86 minut.

9 marca 2008, 18:00 - Saloniki
AÓ Iraklís (Saloniki) 1-1 AÓ Xánthi
Javier Hernán Malagueño 36 - Rafał Grzelak 47

_________________

Tomasz Kuszczak grający w Manchester United FC został ukarany czerwoną kartką w przegranym 0-1 (0-0) meczu ćwerćfinałowym w Pucharze Anglii z Portsmouth FC.

8 marca 2008, 13:45 - Manchester
Manchester United FC 0-1 Portsmouth FC
Sulley Ali Muntari 78 (k)

czerwona kartka: Tomasz Kuszczak (76. minuta, Manchester United FC, za faul w polu karnym).

Polski bramkarz zmienił po przerwie Edwina van der Sara, który doznał kontuzji. Kuszczak opuścił boisko w 76. minucie spotkania po otrzymaniu czerwonej kartki za faul we własnym polu karnym na Milanie Barošu. Do końca meczu w bramce gospodarzy bronił zawodnik z pola - Rio Ferdinand.

_____________

Racing Santander pokonał przed własną publicznością Betis Sevilla 3:0 w niedzielnym meczu 27. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Dzięki tej wygranej ekipa z Kantabrii zrównała się punktami z czwartym w tabeli Atletico Madryt.

Euzebiusz Smolarek pojawił się na murawie w 68. minucie, gdy gospodarze prowadzili już 2:0 (trafiali Duscher i Garay), a rywale grali w osłabieniu. Po jednak świetnej akcji "Ebiego", trzy minuty przed końcem, Kongijczyk Tchite przypieczętował zwycięstwo Racingu.

Ostatnio zmieniony przez cola_11111 dnia Nie 20:20, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Nie 21:29, 16 Mar 2008 Temat postu:

Polski napastnik Euzebiusz Smolarek zdobył swoją trzecią bramkę w barwach Real Racing Club de Santander. Polak wpisał się na listę strzelców w przegranym spotkaniu 28. kolejki Primera División z Getafe CF 1-2 (0-0). Smolarek na boisku przebywał przez pełne 90 minut.

16 marca 2008, 17:00 - Getafe
Getafe CF 2-1 Real Racing Club de Santander
Ikechukwu Uche 66, Jaime Gavilán Martínez 76 - Euzebiusz Smolarek 54

czerwone kartki: Braulio Nóbrega Rodríguez (78. minuta, Getafe, za drugą żółtą kartkę) - Pablo Álvarez Núñez (76. minuta, Santander, za niesportowe zachowanie po zejściu z boiska), Antonio Rodríguez Martínez "Toño" (79. minuta, Santander, za faul bez piłki).

___________

Kamil Grosicki zadebiutował w szwajcarskim FC Sion w meczu 25. kolejki Axpo Super League przeciwko liderowi rozgrywek - FC Basel 1893. Były zawodnik Legii Warszawa i Pogoni Szczecin rozpoczął mecz w pierwszym składzie i przebywał na boisku do 53. minuty. Drużyna Polaka wygrała z zespołem z Bazylei 4-2 (2-1).

16 marca 2008, 16:00 - Sion (Stade de Tourbillon)
FC Sion 4-2 FC Basel 1893
Álvaro José Domínguez Cabezas 11, 66, Álvaro Alberto Saborío Chacón 42, Virgile Reset 82 - Eduardo 27, Valentin Stocker 53

__________

W finałowym meczu Pucharu Ligi Szkockiej drużyna Dundee United FC, w której występuje polski bramkarz Łukasz Załuska, przegrała w rzutach karnych z Rangers FC 2-3. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1 (1-0), po dogrywce było 2-2.

16 marca 2008, 16:00 - Glasgow (Hampden Park)
Rangers FC 2-2 pd. k. 3-2 Dundee United FC
Kris Boyd 85, 113 - Noel Hunt 34, Mark de Vries 95

Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie i w serii rzutów karnych obronił jeden strzał piłkarzy Rangers FC.

_______________

Maciej Żurawski zdobył swoją trzecią bramkę w barwach AÉ Lárissas. Polak wpisał się na listę strzelców w wygranym przez jego zespół spotkaniu 25. kolejki Superleague Elláda z ÓFI 5-1 (3-0). Żurawski na boisku przebywał przez 78 minut.

16 marca 2008, 15:45 - Larisa (Stádio Alkazár)
AÉ Lárissas 5-1 ÓFI (Iraklion)
Cleyton 3, Maciej Żurawski 18, Tümer Metin 22, Geórgios Fotákis 69, 89 - Antónis Petrópoulos 83

[link widoczny dla zalogowanych] ----> Link do bramki

PostWysłany: Wto 22:41, 18 Mar 2008 Temat postu:

Nie ma co, trzeba pogratulować Żurawskiemu że odszedł z Celtiku. Tylko w ten sposób piłkarz ten może być przydatny dla naszej kadry na zbliżających się ME w Austrii i Szwajcarii. W Grecji jest juz prawdziwą gwiazdą.

Maxi King

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 995

Pomógł: 7 razy
Skąd: Płock

PostWysłany: Pią 15:22, 21 Mar 2008 Temat postu:

Polski napastnik Tomasz Sajdak zadebiutował w drużynie wicemistrza Łotwy Metalurgsa Lipawa w przegranym 0-1 (0-1) meczu Ligi Bałtyckiej z FBK Kaunas. Polak wszedł na boisko w 74. minucie - zmienił Dzintarsa Zirnisa .

W drużynie z Lipawy całe spotkania rozegrał drugi polski napastnik Arkadiusz Klimek

Pamiętam jak jeszcze jak Sajdak zaliczył u nas epizot. Dostał szansę w meczu Pucharu Polski z Wartą Sieradz ( 5:0) zdobył piękną bramkę z 30 metra centralnie w okienko to były dobre złego początki Twisted Evil

Maxi King

Posty: 995

Skąd: Płock

PostWysłany: Nie 19:07, 23 Mar 2008 Temat postu:

Euzebiusz Smolarek zdobył bramkę dla Real Racing Club de Santander w wygranym 2-0 (0-0) spotkaniu 29. kolejki Primera División z Recreativo de Huelva. Polak na boisku przebywał przez pełne 90 minut. Dla Smolarka było to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

PostWysłany: Nie 20:08, 23 Mar 2008 Temat postu:

Oby się Ebi rozstrzelał, bo jednak lepiej gdy się ma tych kilka bramek więceje przed wyjazdem na EURO. Wink

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Pon 9:43, 24 Mar 2008 Temat postu:

Ebi nie miał trudnego zadania - bramkarz poszedł w pole karne Racingu po czym Ebi dostał piłkę i miał pustą bramkę, zresztą zobaczcie: [link widoczny dla zalogowanych]

Maxi King

Posty: 995

Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 10:06, 24 Mar 2008 Temat postu:

Cola nie ważne w jaki sposób ważne że trafił i częściej zdobywa bramki, gorzej jakby nie trafił Wink

Maxi King

Posty: 995

Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 13:31, 24 Mar 2008 Temat postu:

Polski napastnik Tomasz Gruszczyński zdobył dwie bramki dla Football 1991 Dudelange w wygranym 8-0 (4-0) meczu 1/8 finału Pucharu Luksemburga z US Sandweiler. Polak wszedł na boisko w 44. minucie, zmieniając Emmanuela Coqueleta.

Ja jestem ciekawy czy on by sobie poradził w 2 lidze Polskiej jak sądzicie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Ligi zagraniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)