Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Posty: 4897

Pomógł: 6 razy
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw 21:57, 17 Lip 2008 Temat postu:

Łukasz Piszczek zdobył trzy bramki dla Herthy BSC Berlin w wygranym meczu I rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA z mołdawskim Nistru Otaci 8-1 (5-0). Polak wpisał się na listę strzelców w 33., 42. i 80. minucie. 23-letni napastnik zaliczył także asystę przy bramce Marko Pantelicia na 1-0.

17 lipca 2008, 20:15 - Berlin
Hertha BSC Berlin 8-1 Nistru Otaci
Marko Pantelić 16, 38, Rafael 23, Łukasz Piszczek 33, 42, 80, Marc Stein 68, Steve von Bergen 71 - Andrei Tcaciuc 78

PostWysłany: Czw 3:07, 24 Lip 2008 Temat postu:

Polski zawodnik Borussii Dortmund Jakub Błaszczykowski został bohaterem w meczu o superpuchar Niemiec. W rozgrywanym w Dortmundzie spotkaniu reprezentant Polski zdobył pierwszą bramkę w wygranym spotkaniu z Bayernem Monachium.
Błaszczykowski wpisał się na listę strzelców w 28. minucie spotkania. Po pokonaniu przez "Kubę" bramkarza Bayernu Michaela Reisinga jego zespół "dostał" skrzydeł i szybko, bo już w 32. minucie, podwyższył wynik na 2:0 dzięki bramce Tamasa Hajnala.

PostWysłany: Pon 16:22, 11 Sie 2008 Temat postu:

Artur Wichniarek zdobył bramkę dla Arminii Bielefeld w spotkaniu I rundy Pucharu Niemiec. Zespół Polaka wygrał z ASV Durlach 2-1 (1-0). Wichniarek na listę strzelców wpisał się w 45. minucie.

Łysy

PostWysłany: Śro 22:57, 13 Sie 2008 Temat postu:

Marek Saganowski zadebiutował w barwach mistrza Danii Ålborg Boldspilklub. Polski napastnik rozegrał 69 minut w pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów wygranym na własnym stadionie z litewskim FBK Kaunas 2-0 (0-0). Saganowskiego zmienił Brazylijczyk Cacá, który po dwóch minutach strzelił pierwszego gola dla gospodarzy. W drużynie gości całe spotkanie rozegrał polski obrońca Adrian Mrowiec.

13 sierpnia 2008, 20:05 - Ålborg
Ålborg Boldspilklub 2-0 FBK Kaunas
Cacá 71, Jeppe Lund Curth 86

Napastnik AS Anórthossis Ammochóstou Łukasz Sosin strzelił bramkę w pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów wygranym na własnym stadionie z mistrzem Grecji Olympiakós SFP 3-0 (2-0). 31-letni napastnik rozegrał pełne 90 minut, podobnie jak obrońca drużyny gości Michał Żewłakow.

13 sierpnia 2008, 20:00 - Larnaka
AS Anórthossis Ammochóstou 3-0 Olympiakós SFP (Pireus)
Vassílios Torossídis 5 (s), Łukasz Sosin 18, Vincent Laban 86

Rolling Eyes Nawet Cypr będzie miał LM Laughing

Polski pomocnik Arkadiusz Radomski przebywa na testach w NEC Nijmegen.

31-letni Radomski ostatnie dwa sezony spędził w Austrii Wiedeń, a wcześniej rozegrał ponad 200 spotkań dla sc Heerenveen. Polak jeśli przekona do siebie trenerów NEC ma zająć miejsce Węgra Krisztiána Vadócza, który tydzień temu został sprzedany do hiszpańskiej Osasuny.

Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 8:26, 14 Sie 2008 Temat postu:

Łysy, spoko, za rok Górnik przystąpi do walki o faze grupową Very Happy.

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Sob 9:57, 16 Sie 2008 Temat postu:

LM będzie miał Cypr, Dania i może nawet Bośnia Laughing Ale ten Anorthosis wspaniale sobie radzi! Najpierw Rapid, teraz Olympiakos... No i nasz Sosin strzela! Życzę temu klubowi wobec tego jak najlepiej Wink

Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Sob 10:46, 16 Sie 2008 Temat postu:

A ja mu zycze żeby na MU trafili Laughing.

Łysy

PostWysłany: Nie 12:51, 23 Lis 2008 Temat postu:

Artur Wichniarek zdobył swoją ósmą bramkę w obecnym sezonie niemieckiej Bundesligi. Polak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu 14. kolejki, w którym jego zespół wygrał 2-1 (0-0) z liderem tabeli Bayerem 04 Leverkusen. Wichniarka w 90. minucie zmienił Stefan Aigner.

22 listopada 2008, 15:30 - Bielefeld
DSC Arminia Bielefeld 2-1 TSV Bayer 04 Leverkusen
Artur Wichniarek 53, Daniel Halfar 69 - Patrick Helmes 78

Łysy

PostWysłany: Czw 12:16, 04 Gru 2008 Temat postu:

Dość niespodziewaną informację podała jedna z rosyjskich gazet. Zdaniem dziennikarzy "Twojego Dnia" FK Moskwa Negocjuje z Auxerre transfer reprezentanta Polski, Dariusza Dudki.
Rosjanie wyceniają naszego piłkarza na 3 miliony euro.

- Nie uśmiecha mi się przeprowadzka do Rosji, ale chciałbym odejść, żeby mieć pewne miejsce w składzie. Jestem w trudnej sytuacji, bo trener mówi mi, że mam czekać, ale z drugiej strony nie daje mi szans na grę - mówi Dariusz Dudka.

Alienu
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 17

Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 23:39, 08 Gru 2008 Temat postu:

Mnie ostatnio załamuje Boruc. Puszcza dziwne bramki z 40 metrów, chwilami rusza się jak mucha w smole. Nie wiem co się z nim dzieje i mam nadzieję, że to tylko chwilowe wahanie formy. Szkoda by było gdyby nagle Artur zaczął równać w dół do reszty rodzimych "zagranicznych" gwiazd...

Miszczu_KSC
Wielki piłkarz, trener 3-ligowca

Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 3050

Pomógł: 9 razy

PostWysłany: Wto 0:48, 09 Gru 2008 Temat postu:

Boruc słabo broni bo pije. Alkohol niestety nie może być łączony z profesjonalnym uprawianiem sportu.

Łysy

PostWysłany: Sob 19:20, 13 Gru 2008 Temat postu:

Artur Wichniarek zdobył swoją dziewiątą bramkę w obecnym sezonie niemieckiej Bundesligi. Polak wpisał się na listę strzelców w zremisowanym przez jego drużynę spotkaniu 14. kolejki z Hannoverscher SV von 1896 1-1 (0-1). Wichniarek na boisku przebywał przez całe spotkanie.

MiSzCzU_KSC napisał:

Pierdo*, pierdo* ja posłucham. Skąd ty wiesz, że Botuc pije? Laughing Kur*a każdy piłkarz pije! Boruc dla mnie to trochę sam se to zjeba* przez psychhe i życie prywatne, a nie alkohol!

Ja nie pije i też słabo bronie... Więc ja już nie wiem jak tu zrobić... Smile

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Nie 0:24, 14 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz