Polacy za granicą

PostWysłany: Pon 20:07, 23 Kwi 2007 Temat postu:

Bramkarz reprezentacji Polski reprezentujący barwy Celtic FC, Artur Boruc został wybrany przez Szkocki Związek Piłkarzy Zawodowych do jedenastki sezonu Scottish Premier League. W składzie znalazło się także trzech klubowych kolegów Polaka Stephen McManus, Lee Naylor i Shunsuke Nakamura.

Artur Boruc (Celtic FC) - Steven Whittaker (Hibernian FC), Russell Anderson (Aberdeen FC), Stephen McManus, Lee Naylor (obaj Celtic FC), Scott Brown (Hibernian FC), Barry Ferguson (Rangers FC), Shunsuke Nakamura (Celtic FC), Steven Naismith (Kilmarnock FC), Kris Boyd (Rangers FC), Scott McDonald (Motherwell FC).

Najlepszym piłkarzem sezonu wybrano Japończyka Shunsuke Nakamurę.

Byko

Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3728

Pomógł: 19 razy
Skąd: się wziął Łysy?

PostWysłany: Pon 20:34, 23 Kwi 2007 Temat postu:

No Boruc też był nominowany no ale bramkarzowi trudniej. Brawo za wybranie do 11 sezonu

PostWysłany: Pon 23:25, 23 Kwi 2007 Temat postu:

Dla Boruca był to naprawdę najlepszy sezon. Teraz zaczynają się nowe spekulacje na temat jego nowego miejsca pracy. Najgłośniej mówi się o Juventusie Turyn, który powraca do Serie A. Aby jednak transfer mógł dojść do skutku, Buffon musi odejść z Delle Alpi. Życzymy powodzenia Artur.

PostWysłany: Wto 12:31, 24 Kwi 2007 Temat postu:

Ludzie jak sytuacja Radka Matusiaka w Palermo bo jakoś nic o nim teraz nie słyszę

PostWysłany: Wto 12:49, 24 Kwi 2007 Temat postu:

Przez ten cały czas zagrał bodajże 20 minut Mówiłem żeby poczekał z transferem. Teraz to już nie będziemy mieli z niego żadnego pożytku. Obecnie ma podobno kontuzje ale wścibskie włoskie gazety doszły do tego że szkoleniowiec US nie traktuje go jako swego podopiecznego.

PostWysłany: Wto 22:51, 24 Kwi 2007 Temat postu:

Wojtaldo, już tą informacje wkleiłem Wink

Matusiak - ja nie odradzałem przeprowadzki za granicę, ale jedynie mówiłem, że liga włoska nie jest dla niego, hiszpańska jak najbardziej. Sam zainteresowany uważa, że zasługuje na grę, bo na treningach radzi sobie dobrze i strzela bramki.

Wojtas1922

Posty: 1655

PostWysłany: Pią 8:35, 27 Kwi 2007 Temat postu:

Saganowskim interesuje się Manchester City , Bolton i Newcastle. Sagan może zostać sprzedany za około 1,6 miliona Euro.
Tylko pamiętajmy o tym ze Sagan jest wypożyczony z Troyes i muszą go najpierw wykupic

Byko

Posty: 3728

PostWysłany: Pią 11:58, 27 Kwi 2007 Temat postu:

A prawo pierowkupu ma Southampton.

PostWysłany: Pon 11:15, 30 Kwi 2007 Temat postu:

Polski napastnik, Tomasz Stolpa zdobył dwie bramki dla swojej drużyny Gefle IF w wygranym 3-0 (2-0) meczu II rundy Pucharu Szwecji z Syrianska IF Kerbura.

Waldemar Kowalczyk zdobył bramkę dla SV Wilhelmshaven 92 w przegranym przez jego drużynę 3-5 (2-0) spotkaniu 33. kolejki Regionalligi Nord przeciwko FC Rot-Weiss Erfurt. Polak wpisał się na listę strzelców w 18. minucie dając SV Wilhelmshaven prowadzenie 2-0

Jacek Krzynówek, pomocnik VfL Wolfsburg, strzelił swojego trzeciego ligowego gola w obecnym sezonie. Reprezentant Polski zdobył bramkę w meczu 31. kolejki 1. Bundesligi zremisowanym na wyjeździe przez jego drużynę 1-1 (1-1). Krzynówek grał do 80. minuty, kiedy to zmienił go Hans Sarpei.

Polski napastnik, Daniel Lubieniecki zdobył bramkę na wagę zwycięstwa swojej drużyny, Sogndal IL w meczu czwartej kolejki norweskiej Adeccoligaen (II liga). Drużyna Polaka pokonał na wyjeździe Løv-Ham Fotball 1-0 (0-0). Jest to pierwsze trafienie polskiego snajpera w tym sezonie ligowym.

PostWysłany: Pon 10:32, 07 Maj 2007 Temat postu:

Miniony weekend był bardzo dobrym dla polskich napastników. Artur Wichniarek, Irek Jeleń, Bartosz Ślusarski strzelali bardzo ważne gole dla swych zespołów.

Lysy_ksg napisał:

Buffon spier...Boruc do Juve Smile to by była radocha, bo Legia ma zgode z Juve ;D

PostWysłany: Śro 6:58, 09 Maj 2007 Temat postu:

A tu dokładnie kto, ile i dla kogo strzelił Wink

Swoją ósmą bramkę w rozgrywkach francuskiej Ligue 1 strzelił dzisiaj w wygranym 1-0 (0-0) spotkaniu 35. kolejki z ES Troyes polski napastnik Ireneusz Jeleń. Polak wpisał się na listę strzelców w 81. minucie gry.

Artur Wichniarek zdobył bramkę dla Arminii Bielefeld w 32. kolejce niemieckiej Bundesligi. Polak wpisał się na listę strzelców w 19. minucie wygranego przez jego zespół meczu z Bayerem 04 Leverkusen 2-1 (1-1). Wichniarek został w 69. minucie zmieniony przez Jonasa Kampera.

Bartosz Ślusarski, występujący w UD Leiria, strzelił swoją szóstą ligową bramkę w obecnych rozgrywkach portugalskiej I ligi. Polak zdobył gola w wygranym przez jego zespół 3-1 (0-0) meczu 28. kolejki z CD Aves.

PostWysłany: Śro 6:59, 09 Maj 2007 Temat postu:

Przemysław Kaźmierczak z Boavista FC został zaproszony do udziału w charytatywnym meczu, który organizuje gwiazdor FC Internazionale Figo. Spotkanie rozegrane zostanie 9 czerwca w Lizbonie na Estádio José Alvalade XXI.

Gwiazdy Luisa Figo zmierzą się z drużyną gwiazd ligi portugalskiej.

Wśród zaproszonych do drużyny gwiazd są gracze Milanu, Manchester United, Chelsea i Juventusa, m.in. Petr Čech, Vítor Baía, Dida, Ashley Cole, Cafu, Alessandro Nesta, Paolo Maldini, Ronaldo.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Ligi zagraniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)