PostWysłany: Pią 20:03, 04 Mar 2011 Temat postu: 17 kolejka (4 -6.03 11r)

Śląsk Wrocław - Cracovia 0:0
Żółte kartki: Waldemar Sobota, Tadeusz Socha, Amir Spahic - Bartłomiej Dudzic, Arkadiusz Radomski
Sędzia: Marcin Borski (Warszawa)
Widzów 7 500.Cracovia praktycznie nie stwarzała groźniejszych sytuacji i dopiero w 66. minucie oddała pierwszy celny strzał na bramkę. W 77. minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Saidi Ntibazonkiza, który popisał się rajdem przez pół boiska i potężnie uderzył, ale jego strzał obronił Kelemen.

Tymczasem gospodarze po przerwie utrzymywali przewagę terytorialną i dłużej utrzymywali się przy piłce. Bramka Kaczmarka była jednak zaczarowana. W 83. minucie Łukasz Madej otrzymał podanie od Sebastiana Mili, wpadł w pole karne i posłał piłkę w stronę siatki, ale Wojciech Kaczmarek ponownie szczęśliwie obronił na raty.

W doliczonym czasie gry bramkarz Pasów ponownie uratował krakowian od straty gola, w magiczny sposób, wyciągając piłkę lecącą wprost pod poprzeczkę po strzale Jezierskiego. Pasy uratowały remis, ale to wciąż za mało, by odbić się od dna tabeli Ekstraklasy.

pietras1991

Posty: 223

PostWysłany: Sob 21:28, 05 Mar 2011 Temat postu:

lech-arka 3-0 bramki ślusarski rudevs mikołajczak
górnik- zagłebie 5-1

Ostatnio zmieniony przez pietras1991 dnia Sob 21:29, 05 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Ekstraklasa / Mecze, wyniki, tabela Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)