2 liga: Odra Opole - Piast Gliwice (28.07.07r.)

będzie remis
22%
 22%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 9

PostWysłany: Sob 13:25, 21 Lip 2007 Temat postu: 2 liga: Odra Opole - Piast Gliwice (28.07.07r.)

Dziś pierwszy raz po minionym sezonie zobaczę Odrę w akcji i wtedy będę mądrzejszy. Wstrzymam się więc póki co z typem :]

PostWysłany: Sob 21:11, 21 Lip 2007 Temat postu:

2-0 dla Odry, damy radę, po meczu z Polonią wiem, że ma kto strzelać gole SmileSmile

PostWysłany: Wto 11:51, 24 Lip 2007 Temat postu:

Piast ma niezły skład, dlatego stawiam na 2:1 dla Piasta.

OKS ODRA 1;0 PIAST

12 min. Blazejewski

To dobrze wygrać u siebie na inaugurację rozgrywek. Tak też się stało i opolska Odra pokonała Piasta Gliwice przed własną publicznością. Mimo, że rozmiary zwycięstwa są nikłe, a poziom spotkania mógł być nieco wyższy, zainkasowanie trzech punktów na starcie musi cieszyć. Tym bardziej, że ekipa z Gliwic nie kryje swych pierwszoligowych zapędów.

Pierwsze 45 minut pojedynku mogło się jednak podobać. Oglądaliśmy kilka składnych akcji w wykonaniu obu zespołów. Nas interesuje najbardziej ta z 12 minuty, ponieważ to ona zadecydowała o końcowym wyniku meczu. Lewą stroną boiska swą indywidualną szarżę rozpoczął Ugo. Wbiegł w pole karne i znakomicie wyłożył piłkę Arturowi Błażejewskiemu (na zdjęciu). Naszemu prawemu pomocnikowi nie pozostało nic innego, jak tylko otworzyć bramkowy dorobek Odry w sezonie 2007/2008.

Dwie minuty później mogło paść wyrównanie. Bezpańską piłkę w środku pola przejął urastający już do legendy ligowej piłki Adam Kompała. Wydawało się, że nic nie uchroni gospodarzy od utraty gola, jednak pomocnik Piastunek fatalnie skiksował tuż przed skracającym mu kont uderzenia Marcinem Feciem.

Druga odsłona rywalizacji należała do gości, lecz jak to się w takich przypadkach określa - nic z tej przewagi nie wynikało. Brylował wprowadzony po przerwie wychowanek przyjezdnych Tomasz Podgórski oraz najpoważniejszy joker w talii Piotra Mandrysza - etatowy zdobywca bramek w końcówkach spotkań Łukasz Wesecki. Nie zdołali oni zagrozić bramce Odry na tyle, by dobra organizacja gry, jaką pokazali opolanie została naruszona.

Po raz pierwszy w barwach niebiesko-czerwonych wystąpili Krzysztof Zalewski, Piotr Bajera i Błażej Karasiak. Pierwszy rozegrał całe zawody, pozostali wprowadzeni zostali po przerwie. Oprócz żółtej kartki, jaką zarobił Bajera trudno wyróżnić kogokolwiek z całej trój

Artur Błażejewski 12

Odra: 1. Marcin Feć - 21. Marcel Surowiak, 3. Łukasz Ganowicz, 4. Tomasz Copik (73, 2. Piotr Bajera), 13. Krzysztof Janicki - 20. Artur Błażejewski (67, 14. Grzegorz Paciorek), 22. Krzysztof Zalewski, 7. Marek Tracz, 10. Łukasz Kubik - 8. Hugo (85, 6. Błażej Karasiak), 9. Tomasz Feliksiak.

Piast: 23. Maciej Humerski - 15. Łukasz Krzycki, 4. Adam Banaś, 3. Mirosław Widuch, 22. Daniel Chylaszek - 8. Jarosław Kaszowski, 5. Paweł Gamla, 9. Adam Kompała (81, 2. Maciej Mizgajski), 10. Krzysztof Kukulski (46, 17. Tomasz Podgórski) - 7. Rafał Andraszak, 21. Stanisław Wróbel (62, 19. Łukasz Wesecki).

żółta kartka: Piotr Bajera - Maciej Mizgajski.

sędziował: Robert Kubas (Rzeszów).
widzów: 3000.
______________

Świetny początek, bardzo ponoć dobra 1 połowa (byłem na weselu i meczu nie widziałem), a Ugo był aktywny i pięknie podawał, biegał jak nigdy i jednogłośnie określono go najlepszym na boisku. Dobry mecz też defensywy i Tracza. TYLKO ODRA!!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Odra Opole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)