KS Wesoła

PostWysłany: Nie 12:43, 19 Kwi 2009 Temat postu:

Z GKP na pewno pojawi się kilka bądź kilkanaście osób, cały mecz będzie doping, browary, flary Wink Kibicowsko już możecie sobie przypisać porażkę Wink

Byko

Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 3728

Pomógł: 19 razy
Skąd: się wziął Łysy?

PostWysłany: Nie 13:39, 19 Kwi 2009 Temat postu:

Będzie największy chuligan w Polsce mający 100 lat zakazu stadionowego, ale kilka operacji plastycznych sprawiło, zejets nie podobny do siebie (choć jest brrzzzydki), udziela on się również na tym forum. Ale kto to? Jest to objęte tajemnicą.

PostWysłany: Nie 20:00, 19 Kwi 2009 Temat postu:

Wynik z Polska - San Marino był realny, gdyby nasi piłkarze grali tak, jak przez pierwsze 5 minut. Po tym czasie było już 2:0 dla nas, później przystopowali, do przerwy 3:1. Wesoła w drugiej połowie dorzuciła drugą bramkę i to by było na tyle. Kibicowsko to nas ok. 30 a Wesołej 15-20.

Krzychu7
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 15

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21:36, 19 Kwi 2009 Temat postu:

W takim tempie, jak przez pierwsze 5 min, to po pierwszej połowie mogło by być i 18:0... tylko czemu nie chcieliście strzelać dalej?! A może już nie było tak łatwo Question

A tak serio, to szybko stracone bramki ustawiły trochę mecz, Wesoła musiała odrabiać już samego początku - a za błędy się płaci cięższym meczem. Wynik Arrow 2:3 z ostatnią drużyną w tabeli to trochę skromnie Confused Daleko od tego wymarzonego 10:0. Ale nie ma co ukrywać liczą się 3 pkt a mniej sam wynik.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pon 15:03, 20 Kwi 2009 Temat postu:

Nasi piłkarze już drugi raz z kolei potraktowali mecz z Wesoła jak wygrany jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, rok temu również wygraliśmy jedną bramką po dużej ilości bramek, 4:5.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / pozostałe kluby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)