Pomógł: 5 razy
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 14:21, 05 Paź 2007 Temat postu: Zawisza Bydgoszcz - Mień Lipno

POCZĄTEK SPOTKANIA GODZINA 15:00
To jeden z najwazniejszych meczy Zawiszy w tym sezonie bo gra z liderem tabeli lecz mecz odbedzie sie bez udziału kibiców na stadionie bo dostalismy kare za incydent na derbach z Chemikiem

PostWysłany: Sob 11:12, 06 Paź 2007 Temat postu:

No ja typuje tak samo jak Ty WSAD. W koncu z liderem to bedzie sukces jak wogole wygramy Wink. Ale wierze w naszych Wink.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Nie 17:33, 07 Paź 2007 Temat postu:

Zawisza Bydgoszcz - Mień Lipno ( 0:1 ) 1:1

szkoda straconej bramki bo wsumie był to pierwszy atak piłkarzy Lipna i odrazu gol w całym spotkaniu Lipno miało mało okazji do odania szczału a w II połowie spotkania 95% gry było na połowie Lipna az wkoncu w 90 mincie piłka londuje w siatce na nasza korzysc i dzieki czemu remisujemy i nie tracimy cennych punktów do lidera tabeli.

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pon 15:14, 08 Paź 2007 Temat postu:

Mecz Zawiszy z przewodzącą w tabeli Mienią Lipno zakończył się podziałem punktów. Spotkanie miało podobny przebieg jak wcześniejsze mecze zawiszan na własnym boisku: Zawisza grał - chociaż trzeba wtknąć gospodarzom okresy przestoju w pierwszej i drugiej połowie - ale nie porafił udokumentować swojej przewagi strzeleniem bramki. Na domiar złego gościom po pozornie niegroźnej akcji udało się zdobyć gola w 17 minucie. Zawisza szczególnie po przerwie zepchnął gości do defensywy ale jedynym pożytkiem z tej przewagi była coraz większa liczba niecelnych strzałów. Gospodarze pokazali jednak charakter i konsekwencję co przyniosło efekt w 90 minucie. Wyrównującego gola, ku olbrzymiej radości ponad trzystu najwierniejszych kibiców. dopingujących zza ogrodzenia stadionu, zdobył Artur Cielasiński. Poniżej zapis relacji na żywo z dzisiejszego meczu: 01 min. - o godzinie 15:04 arbiter główny dał sygnał do rozpoczęcia meczu. Grę zaczęli goście. 02 min. - gospodarzy głośnym dopingiem wspiera zza ogrodzenia stadionu ponad trzystuosobowa grupa najwierniejszych kibiców. 04 min. - strzał gracza Mieni z około 35 metrów trafia w poprzeczkę bramki Zawiszy. 0i6 min. - po prostopadłym podaniu dwóch piłkarzy Zawiszy znajduje się przed bramkarzem gości, strzał Szymona Maziarza z 11 metrów jest jednak niecelny. 10 min. - po zespołowej akcji piłka w polu karnym tafia do Przemysława Janiszewskiego, zbyt słaby strzał napastnika Zawiszy pewnie łapie golkiper gości. 15 min. - strzał Maziarza z około 20 metrów nad poprzeczką. W pierwszym kwadransie meczu widać nieznaczną przewagę Zawiszy. 17 min. - z pozornie niegroźnej sytuacji na pozycję sam na sam z Gajewskim wychodzi Galanciak i zdobywa gola. 19 min. - niecelnie strzela Marcin Kozłowski. 20 min. - dośrodkowanie Krawczyńskiego, celny strzał na bramkę odbija na róg bramkarz Mieni. 24 min. - wolny dla Mieni z okolicy środka boiska, piłka zagrana w pole karne trafia do napastnika gości, który strzela minimalnie nad poprzeczką. 27 min. - po rzucie rożnym fantastycznie uderza głową Bartłomiej Delekta, bramkarzowi Mieni końcami palców udaje się wybić piłkę na róg 30 min. - za Pawła Ettingera wchodzi na boisko Mariusz Barlik 35 min. - okres słabszej gry obydwu zespołów. 39 min. - po podaniu Barlika w dogodnej sytuacji znajduje się Janiszewski, zbyt długo zwleka ze strzałem i w efekcie zostaje zablokowany przez obrońców. 45 min. - Zawisza egzekwuje dwa rzuty rożne, po drugim do piłki dochodzi Maziarz, strzał pomocnika Zawiszy jest minimalnie niecelny i trafia w boczną siatkę. Chwilę później koniec pierwszej połowy. 46 min. - o 16:05 rozpoczęła się druga połowa. Bez zmian w obydwu zespołach. 48 min. - ciekawa akcja gości, nie zostaje jednak zakończona strzałem. 49 min. - w odpowiedzi strzał na bramkę Mieni przechodzi minimalnie obok słupka. 51 min. - potężny strzał Arkadiusza Kozłowskiego dosłownie musnął słupek. Po chwili żółta kartka dla Sulińskiego za brzydki faul. 57 min. - kolejny strzał przechodzi minmalnie obok słupka, tym razem uderzał Mariusz Barlik. 59 min. - schodzi Grzegorz Brzeziński, wchodzi Arkadiusz Cielasiński. Z wolnego uderzał Marcin Kozłowski, bramkarz wypluł piłkę ale dobitka zostaje zablokowana i piłka wychodzi na róg. Po rogu faul na bramkarzu, grę wznowią goście. Zawisza przy porywającym dopingu kibiców uzyskuje znaczną przewagę. 65 min. - okres wyrównanej gry, po kilkunastu minutach wyraźnej przewagi gospodarzy. 67 min. - kolejny niecelny strzał, piłka trafia w boczną siatkę bramki Mieni. 72 min. - strzał Artura Cielasińskiego pewnie broni bramkarz gości. Za Damiana Cupera wchodzi Mateusz Chachuła. 74 min. - pierwsza zmiana w zespole gości. Po krótkim okresie przestoju w grze Zawisza ponownie zaczyna przeważać. 80 min. - zmiana w zespole gości oraz w Zawiszy, Damiana Krawczyńskiego zmienia Damian Zielke. Zawisza nie potrafi wykorzystać swojej dużej przewagi w grze. 85 min. - żółta kartka dla zawodnika Mieni, Szymczaka. Zawiszanie nie potrafią wypracować sobie dogodnych pozycji stzreleckich. 90 min. - żółta kartka dla Mariusza Barlika. Zmiana w zespole gości. Zawisza wykonuje trzy rzuty rożne, po trzecim serię strzałów na bramkę gości kończy celne uderzenie Cielasińskiego. 1:1. Ile doliczy sędzia?. 90+2 min. - koniec meczu.

Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Czw 6:40, 11 Paź 2007 Temat postu:

Uff... chociaz szkoda tego ze nie wygralismy.Ale szansa na awans dalej jest Wink. (ze szkoly pisze, infa:D).

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Zawisza Bydgoszcz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)