Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 1788

Pomógł: 5 razy
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 9:13, 20 Paź 2007 Temat postu: Zawisza Bydgoszcz - Sparta Brodnca

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00, przy ulicy Słowiańskej w Bydgoszczy, piłkarze Zawiszy będą podejmować drużynę Sparty Brodnica. Obecnie zespół Sparty zajmuje odległą 14 pozycję w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce drużyna z Brodnicy uległa na własnym boisku, aż 0:3 LTP Lubanie. Dlatego też spotykamy się wszyscy w sobotę i dopingujmy naszych piłkarzy, aby w tych ważnych czterech ostatnich meczach zdobyć komplet punktów i być jak najwyżej, przed rundą wiosenną w ligowej tabeli.

PostWysłany: Sob 9:30, 20 Paź 2007 Temat postu:

Skoro to jest IV liga, a ta Sparta jest na 14 pozycji no to przydałoby się, by Zawisza sobie postrzelała Wink Stawiam na wynik 8:1 Smile Wiem, że to średnio prawdobodobne, ale w 4 lidze zdarzają się takie wyniki i nie tak rzadko ;]

Tuh

Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 5238

PostWysłany: Sob 13:23, 20 Paź 2007 Temat postu:

Paweł, niezle by bylo Very Happy. Ale ja typuje 4-1 Very Happy.

Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Nie 10:17, 21 Paź 2007 Temat postu:

Zawisza Bydgoszcz - Sparta Brodnica 3:0 (1:0)

1:0 Barlik 35’
2:0 Chachuła 79’
3:0 Łukaszewski 89’
Zawisza: Gajewski – Zielke (87’ Delekta), Tomczak, Łukaszewski, Cuper – Maziarz, Loliga – Cielasiński (60’ Brzeziński), M. Kozłowski, A. Kozłowski (80’ Janiszewski) – Bralik (67’ Chachuła)
żółta kartka - Loliga
czerwona kartka - Loliga 87’

Dopiero po raz drugi w bieżącym sezonie bydgoski Zawisza zainkasował na własnym boisku komplet punktów. Goście z Brodnicy przegrali gładko 3:0 a gospodarze tracą do prowadzących zespołów Chemika i Olimpii już tylko jeden punkt.

Od pierwszego gwizdka sędziego inicjatywę przejęli zawiszanie, którzy już w 3 minucie mieli szansę na zdobycie pierwszego gola, Arkadiusz Kozłowski uderzył z siedmiu metrów w sam środek bramki i golkiper Sparty bez problemu złapał piłkę. Gospodarze mieli kolejne okazje, m.in. strzały Marcina Kozłowskiego i Artura Cielasińskiego ale na pierwszego gola kibice czekali do 35 minuty. Damian Zielke zagrał wysokim lobem w pole karne gdzie najszybszy był Marcin Kozłowski, który podał do Mariusza Barlika, napastnik Zawiszy strzelił z pierwszej piłki w długi róg zapewniając swojemu zespołowi prowadzenie do przerwy.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się. Zawiszanie dominowali na boisku, stwarzali kolejne sytuacje ale dopiero w ostatnim kwadransie udokumentowali swoją przewagę dwoma bramkami. Najpierw przebywający na boisku 12 minut Mateusz Chachuła otrzymał piłkę na 20 metrze, ładnie ją przyjął, obrócił się i ładnym strzałem podwyższył na 2:0. Na minutę przed końcem meczu w zamieszaniu pod bramką Sparty piłka została wycofana do Marcina Łukaszewskiego a ten ze stoickim spokojem pewnie ustalił wynik meczu.

Goście w całym meczu tylko dwukrotnie próbowali z kontry stworzyć zagrożenie pod bramką Artura Gajewskiego. Przez 90 minut gracze Sparty nie przeprowadzili żadnej składnej akcji zakończonej celnym strzałem. Wobec braku piłkarskich umiejętności postanowili zatem swoją energię spożytkować na prowokowanie Abrahama Loligi. Niestety, przy pomocy rasistowskich wyzwisk, których część można było usłyszeć nawet na trybunach. Zachęcani brakiem reakcji arbitra goście osiągnęli swój cel w 87 minucie, kiedy to pomocnik Zawiszy nie wytrzymał i uderzył bez piłki gracza Sparty, za co otrzymał czerwoną kartkę. W obliczu trudnych spotkań z Legią w Chełmży oraz z Pogonią Mogilno jest to poważne osłabienie zespołu.

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 10:25, 21 Paź 2007 Temat postu:

Trochę zabrakło do mojego wyniku, ale i tak wielkie brawa dla Zawiszy!! Podajcie tabelę, bo jestem ciekaw jak tam Zawisza stoi, ale na pewno jest w ścisłej czołówce! Brawo!!!

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Nie 11:21, 21 Paź 2007 Temat postu:

Tabele podam w dziale rankingi Wink co do meczu to chyba był najładniejszy mecz na naszym boisku piekne gole i wogóle Zawiszanie grali tak swobodnie jak by ich przeciwnikami byli dzieci mecz bardzo mi sie podobał i co mnie tez ucieszyło było dosc duzo kibiców jak na taka pogode Very Happy
Po[Z]dro!!!

Tuh

Posty: 5238

PostWysłany: Nie 12:23, 21 Paź 2007 Temat postu:

Szkoda tylko że Loliga dał się ponieść i osłabił drużynę, ale usprawiedliwienie ma, gdyż te lole z Brodnicy zachowali się iście po rasistowsku (z tego co czytalem w necie)! Stop Racism!

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Nie 14:52, 21 Paź 2007 Temat postu:

masz racje Tuh szkoda Loligi ze nie bedzie grac w ostatnich najwazniejszych meczach Sad no ale co zrobic jak sedza nie reagował na wyzwiska w strone Loliego. Wkoncu sioe wkurzył i trzasnoł jednemu szczeze sie przyznam ze nie widziałem tego momentu bo sie chwilowo zawiesiłem Very Happy wuidziałem jak juz koles wstawał Very Happy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Zawisza Bydgoszcz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)