Zawisza-Goplania sobota godz. 17:00

WSAD

Posty: 1788

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 8:58, 31 Sie 2007 Temat postu: Zawisza-Goplania sobota godz. 17:00

Już w najbliższą sobotę w piątej kolejce IV-ligowych zmagań Zawisza Bydgoszcz podejmować będzie Goplanię Inowrocław. Goście zajmują siódmą lokatę z 7 punktami, wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i jeden przegrali. Po wysokim zwycięstwie w Pakości kibice Zawiszy nie wyobrażają sobie, aby nie pójść za ciosem i wygrać kolejne spotkanie. Jak pokazał mecz z Notecianką opłaca się strzelać z daleka (3 gole), więc mamy nadzieję, że naszym piłkarzom wejdzie w nawyk "zrywać pajęczyny" w bramkach rywali.

SOBOTA 17:00 ZAWISZA - GOPLANIA, STADION PRZY ULICY SŁOWIAŃSKIEJ.

PostWysłany: Sob 9:14, 01 Wrz 2007 Temat postu:

mi trudno obstawic jest wynik bo Zawisza gra dobrze ale Goplana ma skoki fory raz gra dobrze a raz zajebiscie ale mysle ze wygramy 1 punktowa przewaga Very Happy

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Sob 19:09, 01 Wrz 2007 Temat postu:

Znowu remis 0:0 i znowu zasłuzone zwyciestwo dla nas było cos nam ten kameralny stadion nie przynosi szczescia jeszcze 2 remisy i mozemy porzegnac sie w tym sezonie z awansem.

LLLAaaaaaaaLLLAaaaaLALALALla Zaaaaaawwwwwwwiiiszsaaaa gol LALALLA ZAWISZA GOL LALLA

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Pon 20:35, 03 Wrz 2007 Temat postu:

Zawisza: Gajewski – Krawczyński (69’ Zielke), Łukaszewski, Tomczak, Cuper – Cielasiński, Maziarz – A. Kozłowski, Loliga, Brzeziński (46’ Chachuła) – Barlik
Żółte kartki: Krawczyński, Łukaszewski
Widzów: ok. 1000

Po raz drugi w tym sezonie kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Słowiańskiej nie zobaczyli bramek. Zawisza stracił kolejne dwa punkty na własnym boisku ale nie stracił kontaktu z czołówką tabeli dzięki nieoczekiwanym rozstrzygnięciom na innych stadionach.
Pierwszą połowę zawiszanie przespali. Bardzo słabo zagrał Grzegorz Brzeziński, którego trener Piotr Tworek zmienił w przerwie. Nie powiódł się również manewr z ustawieniem na prawej stronie Arkadiusza Kozłowskiego, po pół godzinie gry wrócił on na lewą stronę zamieniając się z Arturem Cielasińskim. Dzisiaj w środku grał tylko Szymek Maziarz, Brzeziński nie grał w ogóle a z wysiłków Loligi nic nie wynikało – tak szkoleniowiec gospodarzy podsumował na pomeczowej konferencji postawę środkowej formacji. Do przerwy tylko raz, w 10 minucie pod bramkę gości przedostał się Mariusz Barlik ale po minięciu dwóch obrońców jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany. Piłki uderzane przez gospodarzy z dystansu mijały w sporej odległości bramkę Goplanii. Przed przerwą z rzutu wolnego ładnie uderzył Maziarz a bramkarz gości nie bez kłopotu wybił piłkę na róg. Piłkarze Goplanii byli najbliżsi strzelenia gola w 26 minucie, piłka uderzona w polu karnym odbiła się od pleców jednego z obrońców i minimalnie przeszła nad bramką Artura Gajewskiego.
Po przerwie oglądaliśmy innego Zawiszę, który drugą połowę rozpoczął w ustawieniu 4-4-2. Gospodarze zagrali bardziej ofensywnie i szybko osiągnęli sporą przewagę. W 54 minucie pięknym strzałem popisuje się Arkadiusz Kozłowski ale bramkarz Goplanii jest na posterunku. Cztery minuty później Mariusz Barlik ograł na lewej stronie trzech piłkarzy Goplanii, odegrał piłkę do Mateusza Chachuły, który jednak minimalnie przestrzelił. Minuty mijały ale wynik bezbramkowy nie ulegał zmianie. W ostatnim kwadrancie zawiszanie zaryzykowali przechodząc do jeszcze bardziej ofensywnego ustawienia. Efektem przygniatającej momentami przewagi gospodarzy było kilka ładnych strzałów z dystansu oraz jedna wyśmienita okazja Mariusza Barlika, który w 89 minucie po indywidualnej akcji mając przed sobą już tylko bramkarza strzelił prosto w jego nogi.
Na konferencji pojawił się tylko trener Piotr Tworek, który powiedział m.in.: Za straty piłek w środku pola obwiniałbym dzisiaj obrońców, którzy zagrywali piłki niedokładnie i nerwowo. Dzisiaj bez zastrzeżeń grał praktycznie tylko Szymon Maziarz chociaż nie mogę zespołowi odmówić zaangażowania bo druga połowa to była gra do jednej bramki.

relację przygotował zespół [link widoczny dla zalogowanych]

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Wto 13:53, 04 Wrz 2007 Temat postu:

WSAD napisał:

Dlaczego uważasz, że jeszcze 2 remisy i koniec marzeń o III lidze?? Przecież to dopiero początek sezonu..

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Wto 19:43, 04 Wrz 2007 Temat postu:

bo nie znałem jeszcze wyników meczy np.Mien Lipno bo jak by wygrał to uciekałby juz nam o 7 pt. ale zremisował wiec jest dobrze Wink

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Śro 13:25, 05 Wrz 2007 Temat postu:

Ale i tak 7 punktów po 5 kolejkach to jest małoVery Happy Nie ma co rozmawiać o awansach po 5 kolejkach, jeszcze Zawisza będzie 1Smile

PostWysłany: Czw 17:35, 06 Wrz 2007 Temat postu:

Szkoda tego 0-0, ale wierzę ze Zawisza zdoła awansować!

WSAD

Posty: 1788

PostWysłany: Czw 21:48, 06 Wrz 2007 Temat postu:

Nadzieja umiera ostatnia i trzeba dalej chodzic na mecze i dopingowac ile sił w gardle az nie skonczy sie ta runda bede wiezył w awans naszego Zawiszy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Zawisza Bydgoszcz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)