WSAD

Posty: 1788

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Śro 20:34, 05 Wrz 2007 Temat postu: Zawisza jedzie do Rypina

Dziś rozegrana zostanie 6 kolejka IV ligi Kujawsko-Pomorskiej. Zawiszę czeka kolejny mecz z trudnym przeciwnikiem. O godzinie 16 rozegra wyjazdowe spotkanie z Lechem w Rypinie. Drużyna Lecha zajmuje obecnie 6 pozycję w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Przed sezonem rypinianie zapowiadali walkę o awans. W historii w pojedynkach z Lechem padały czasem zaskakujące wyniki. Od zwycięstw Zawiszy u siebie 7:0 i 8:1 do porażek na wyjeździe 0:7. Tener Tworek na łamach prasy zapowiada poważną zmianę w linii ataku. Jak dotąd, pewniak do podstawowej jedenastki – Barlik ma rozpocząć spotkanie na ławce rezerwowych. W linii ataku wystąpi Mateusz Chachuła bądź Arkadiusz Kozłowski.

Lech Rypin - Zawisza Bydgoszcz 0:0

Zawisza: Gajewski – Krawczyński, Tomczak, Łukaszewski (50’ Delekta), Cuper (75’ Zielke) – Maziarz, Krawczyk – Chachuła (70’ Szal), Loliga, Cielasiński (58’ Modry) – A. Kozłowski Żółte kartki:Łukaszewski, Krawczyk, Cielasiński, A. Kozłowski

Po raz trzeci w bieżących rozgrywkach bydgoski Zawisza zakończył swój ligowy mecz wynikiem bezbramkowym. Goście wobec ofensywnej gry bydgoszczan byli w stanie stworzyć jedynie trzy groźniejsze sytuacje pod bramką Artura Gajewskiego, z kolei zawiszanie przez większą część meczu przeważali ale ponownie zawiodła ich skuteczność. Gdyby wymieniać wszystkie akcje oraz strzały, z których Zawisza próbował zdobyć gola byłaby to jedna z dłuższych relacji. Cóż z tego, skoro po raz trzeci w tym sezonie bramkarz rywala zachował czyste konto. Już w pierwszym kwadransie na listę strzelców mogli wpisać się: Arkadiusz Kozłowski, którego strzał po prostopadłym podaniu Abrahama Loligi obronił golkiper Lecha oraz Marcin Łukaszewski strzelając głową minimalnie obok słupka. Zawisza konsekwentnie budował kolejne akcje ale żaden z kończących je strzałów nie znalazł drogi do bramki. Pięć minut po wznowieniu gry boisko opuścił z powodu kontuzji Marcin Łukaszewski. W jego miejsce wszedł do gry Bartłomiej Delekta, który w niczym nie ustępował kapitanowi niebiesko-czarnych. Defensor Zawiszy popisał się szczególnie przy jednej z nielicznych akcji gości, kiedy większość kibiców widziała już piłkę w bramce Gajewskiego Delekta świetnym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo. Obraz gry po przerwie nie zmienił się, nadal przewaga należała do gości, którzy od 75 minuty grali z przewagą jednego gracza, po czerwonej kartce dla piłkarza Lecha. W drugiej połowie najbliżej zdobycia bramki był zastępujący w ataku Mariusza Barlika Arkadiusz Kozłowski oraz Mateusz Chachuła. Niestety, nie po raz pierwszy w tym sezonie wysiłki piłkarzy Zawiszy spełzły na niczym.

Sorki ze tak pózno wklejam info. ale nie miałem czasu.
no niestety znowu remis nie wie dlaczego tak sie dzieje chyba w ty sezonie mamy pecha

PostWysłany: Śro 20:43, 05 Wrz 2007 Temat postu: