Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Śro 8:24, 04 Lip 2007 Temat postu:

Chinyama w Legii? Legia Zabierze nam TOLKA??

Zespół Legii ma wzmocnić Takesure Chinyama.

Sprawa pozyskania zawodnika rodem z Zimbabwe powinna wyjaśnić się do końca tygodnia. Piłkarz, który ostatnio występował w Dyskobolii był testowany przez Legię jesienią ubiegłego roku. Wystąpił w meczu uświetniającym obchody 90-lecia klubu i zdobył gola. Ale ówczesny trener Dariusz Wdowczyk nie zdecydował się po niego sięgnąć. Teraz, kiedy Legia pozbyła się Piotra Włodarczyka, a Dawid Janczyk jest na mistrzostwach świata z reprezentacją do lat 20, legioniści potrzebują jeszcze jednego atakującego.

Wybór padł na Chinyamę. Jego sytuacja była skomplikowana. W Dyskobolii wykryto u niego wadę serca i nie zdecydowano się go wykupić. Zawodnik przeszedł szczegółowe badania zlecone przez Legię i okazało się, że wady nie ma. Wówczas do rozmów wróciła Dyskobolia, a menedżer Wiesław Grabowski proponował go także do Wisły Kraków i Zagłębia Lubin. Wydaje się, że trafi jednak na Łazienkowską.

PostWysłany: Śro 8:42, 04 Lip 2007 Temat postu:

Heh kto te badania przeprowadza?? jestem pokemon
Ale czy jest on na tyle dobry, żeby być snajperem w Legii...?

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Śro 9:32, 04 Lip 2007 Temat postu:

To się nazywaja Polscy Lekarze i przez nich może Tolek już nie zagra w Grodzisku Confused

PostWysłany: Śro 12:24, 04 Lip 2007 Temat postu:

No to o jakies odszkodowanie powinniście się ubiegać. Bieda z tymi badaniami. A Chinyama może być dobrym zmiennikiem pod koniec meczu, bo on ma nosa do strzelania takich głupoich bramek.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Śro 17:23, 04 Lip 2007 Temat postu:

Ulewa pokrzyżowała plany sparingowe Dyskobolii

Zaplanowany na dzisiaj mecz towarzyski z FC Tirol Wacker nie odbędzie się z powodu złego stanu płyty po opadach deszczu
Austriacki zespół miał być pierwszym sparingpartnerem Dyskobolii na obozie w Seefeld, gdzie biało -zieloni przygotowują się do nowego sezonu. W kadrze na ten mecz nie znaleźli się Adrian Sikora i Łukasz Tupalski narzekający na drobne urazy.
Trener Jacek Zieliński do gry w podstawowym składzie przewidział: Przyrowskiego - Lazarevskiego, Mynara, Kozioła, Telichowskiego - Piechniaka, Batatę, Majewskiego, Latę - Ślusarskiego i Ivanovskiego.

Kapitan druzyny Radek Mynar miał zagrać na pozycji stopera. Do gry w drugiej linii przesunięty został Batata, który w meczu z Legią wystął w roli środkowego obrońcy. Niewykluczone, że Groclin rozegra mecz jutro z innym rywalem. W grę wchodzi między innymi Steua Bukareszt.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Pią 18:32, 06 Lip 2007 Temat postu:

Dyskobolia wreszcie zagra SPARING.............. DYSKOBOLIA : UNIREA URZENI
Po odwołaniu sparingu z powodu deszczu w austriackim Seefeld z FC Tirol Innsbruck nie doszło wczoraj do towarzyskiego spotkania z Steauą Bukareszt. Dzisiaj jednak biało-zieloni zmierzą się o 18.30 w miejscowości Schwoich z inną rumuńską drużyną - Unirea Urzeni.

W pierwszej połowie Dyskobolia zagra w składzie: Przyrowski - Lazarevski, Tupalski, Kozioł, Telichowski - Piechniak, Batata, Muszalik, Lato - Ślusarski, Rocki. W drugiej połowie zagrają: Brzostowski - Olejniczak, Kumbev, Jodłowiec, Bartkowiak - Nolka, Sokołowski, Majewski, Kłodawski - Ivanovski, Kaźmierowski.

W kadrze na mecz nie znalazł się Radek Mynar, który ma niegroźny uraz. Na obóz dojedzie dziś pomocnik ŁKS-u Łomża Paweł Struzik, który otrzymał zgodę swojego klubu na dalsze testy w naszym klubie.

PostWysłany: Pią 19:38, 06 Lip 2007 Temat postu:

wreszcie sie przekonamy o formie Dyskobolii przed pucharami i ligą. Jestem ciekaw jak po przerwie zaprezenuje się Ślusarski.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Pią 19:59, 06 Lip 2007 Temat postu:

Przegrany Sparing Dyskobolii
Dyskobolia przegrała 1:0 sparingowe spotkanie z rumuńską Unireą rozgrywane podczas zgrupowania w Seefeld. Jedyna uznana przez arbitra bramka padła w 70. minucie meczu, gdy na boisku przebywała już grupa młodych piłkarzy Dyskobolii. Biało -zieloni strzelili dwa gole - obu nie uznał arbiter.

W 27. minucie do bramki trafił Bartosz Ślusarski, zdaniem sędziego rywala faulował w tym czasie Piotr Rocki i gola nie uznał. Gdy w 85. mincie spotkania bramkarza pokonał Mateusz Żyła sędzia dopatrzył się z kolei spalonego. Rywal Dyskoolii to zespół środka tabeli prowadzony przez doskonale znanego w Polsce Dana Petrescu. W 10. minucie mieliśmy sporo szczęścia - piłka po potężnym strzale z 16 metrów trafiła w poprzeczkę. Później kolejny raz zagroził brance Rumunów Ślusarski. Po rzucie rożnym uderzył jednak obok słupka. W 30. minucie meczu arbiter podyktował rzut karny dla Unirei po starciu w polu karnym z udziałem Łukasza Tupalskiego. Znakomicie wyczuł intencje strzelca Przyrowski i obronił jedenastkę.

źródło: dyskobolia.com.pl

PostWysłany: Pią 23:47, 06 Lip 2007 Temat postu:

Uops nie dobrze, znów porażka. Mogłoby być wyżej, ale Przyrowski się popisał :]

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 8:26, 07 Lip 2007 Temat postu:

Co tu mówić nowy trener nowa taktyka nowe ustawienie no i inni gracze na poszczególnych pozycjach

Dyskobol napisał:
W Dyskobolii wykryto u niego wadę serca i nie zdecydowano się go wykupić. Zawodnik przeszedł szczegółowe badania zlecone przez Legię i okazało się, że wady nie ma.

Wcale sie nie okazało że nie ma wady, tylko ze wada jest na tyle mała ze moze grać.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 8:59, 07 Lip 2007 Temat postu:

Nerull napisał:

Sory ale po 2 badaniach tak się wykazało Laughing A w Grodzisku już są uczuleni na takie choroby bo nie chcą mieć kolejnej tragedii na Boisku więc nawet jak jest mała wada to trzeba z tym uważać [*]

Dyskobolia - Dynamo Kijów 2-1!

Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego rozgrali dziś kolejny sparing podczas austriackiego zgrupowania. Rywalem biało -zielonych było Dynamo Kijów.

W meczu sparingowym rozegranym w Austrii Dyskobolia wygrała z mistrzem Ukrainy, Dynamem Kijów 2-1 (2-1). Rezultat meczu został ustalony juz w do przerwy, kiedy to Dyskobolia prowadziła 2-1.

W pierwszej połowie Dyskobolia rozgrywała doskonałe spotkanie. W podstawowym składzie poijawił się wreszcie Adrian Sikora i sprawiał rywalom sporo problemów. Już w 6. uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam był faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Jarosław Lato. Dwie minuty później doskonałą okazję zmarnował Jarosław Lato, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dwukrotnie świetnymi inbterwencjami popisał się Sebastian Przyrowski. W 25. minucie meczu obronił potężne uderzenie z 20 metrów. Natomiast w 18. minucie spotkania Dynamo doprowadziło do remisu. Wynik spotkania na 2-1 ustalił Peter Babnic, który to do końca spotkania nie uległ zmianie.

Składy obydwu druzyn:

Dyskobolia:

Przyrowski (46' Gliwa) - Lazarevski (46' Sokołowski), Kumbev, Jodłowiec, Telichowski - Babnić, Kozioł (46' Muszalik), Batata (46' Majewski), Lato (65' Kłodawski) - Sikora (46' Rocki), Ivanovski (46' Piechniak).

Dynamo Kijów:

Ołeksandr Rybka (46 Taras Lucenko) - Badr El Kaddouri, Goran Gavrančić, Witalij Mandziuk, Marjan Marković - Tiberiu Ghioane, Walentin Bielkiewicz, Hicham Mahdoufi, Balázs Farkas (46 Wołodymyr Łysenko) - Maksim Szackich, Tomislav Bušić.

źródło- dyskobolia.com / 90minut.pl

Ostatnio zmieniony przez Dyskobol dnia Wto 10:17, 10 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 19:36, 07 Lip 2007 Temat postu:

Peter Babnic w Dyskobolii?
Przebywający na zgrupowaniu w austriackim Seefeld zdobywca Pucharu Polski i Pucharu Ekstraklasy - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. pokonała w sparingowym meczu Dynamo Kijów 2:1, a w barwach KSD wystąpił testowany Peter Babnic.

Peter Babnic, to 30-letni słowacki pomocnik. W przeszłości grał m.in. w Sparcie Praga z obecnym kapitanem Dyskobolii - Radkiem Mynarem.

Na poniedziałek, 9 lipca zaplanowano kolejny sparing zespołu z Grodziska Wielkopolskiego. Przeciwnikiem ma być niemiecki trzecioligowiec Sportfreunde Siegen.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Dyskobolia Grodzisk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)