PostWysłany: Sob 19:45, 07 Lip 2007 Temat postu:

Wow!! Świetny wynik, mam nadzieję, że Dinamo grało pierwszym składem!

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 4943

Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Sob 20:43, 07 Lip 2007 Temat postu:

Świetny mecz podobno w wykonaniu naszych za co wielkie brawa i nowych testowanych zawodników Babnič i Gliwa ciekawe co z tego będzie Wink

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Sob 20:49, 07 Lip 2007 Temat postu:

Dodam cos o testowanym zawodniku Michale Gliwie jest to młody utalentowany junior Cracovii gra na pozycji bramkarza ma 19 lat.

Jestem ciekawy ile Cracovia chce kasy za transfer tego zawodnika do Grodziska jeżeli się spodoba trenerom Dyskobolii.Napewno by nam się przydał bo mamy na razie tylko 2 bramkarzy a musimy przynajmniej mieć 3 a jak się nie zmieści w podstawowym skłądzie może grać w Młodej Ekstraklasie.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Pon 11:47, 09 Lip 2007 Temat postu:

Reprezentant Słowacji w Dyskobolii?
10-krotny reprezentant Słowacji Petr Babnić (30 l.) jest bliski przejścia do Dyskobolii. Słowak w sparingowym meczu z Dynamem Kijów miał wejście smoka. Jego gol zadecydował o zwycięstwie Dyskobolii 2:1.

- Ciekawy chłopak potrafiący świetnie znaleźć się pod bramką rywali - ocenia szkoleniowiec Dyskobolii Jacek Zieliński. - Zaimponował mi tym bardziej, że dotarł na sparing po całonocnej podróży. Chcę, aby grał dla nas.

Babnić może występować na pozycji cofniętego napastnika bądź w pomocy. W sezonie 2003/04 występował w Sparcie Praga, która przeszła fazę grupową Ligi Mistrzów. Dwa lata temu grał w Sigmie Ołomuniec. Ostatnio występował w Rużomberoku.

PostWysłany: Pon 15:50, 09 Lip 2007 Temat postu:

To może być bardzo udany transfer! Może okazać się lepszym zawodnikiem niż Chinyama.

Trzech niemieckich rywali sparingowych
Już dzisiaj dojdzie do konfrontacji z niemieckim zespołem Sportfreunde Siegen. Jest to III-ligowiec, także zespół z Grodziska nie powinien mieć dużych trudności w pokonaniu rywala. Tym meczem zostanie zapoczątkowana mała seria polsko-niemieckich spotkań.

W sparingu ze Sportfreunde Siegen zagra Petr Babnić - 10-krotny reprezentant Słowacji. Wszyscy są bardzo ciekaw jego formy. W ostatnim sparingu z Dynamem Kijów zagrał po całonocnej podróży samolotem.

Jednak już 11 i 13 lipca Dyskobolię czekają bardzo ciekawe mecze - z Hamburger SV i Arminią Bielefeld. Te zespoły z Bundesligi powinny wystąpić w silnych składach. Przypomnijmy, że cały obóz w Austrii, jak i rywali dobrał poprzedni szkoleniowiec KSD - Maciej Skorża.

dyskoboli.org

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Pon 19:30, 09 Lip 2007 Temat postu:

Dyskobolia prowadzi 2:0 z Sportfreunde Siegen

Każmierowski x2

W kolejnym meczu sparingowym podczas austriackiego zgrupowania Dyskobolia po dwóch bramkach Szymona Kaźmierowskiego prowadzi z niemieckim zespołem Sportfreunde Siegen
Już w 10. minucie spotkania podopieczni Jacka Zielińskiego objęli prowadzenie. Po znakomitym dośrodkowaniu Marka Sokołowskiego efektownego gola głową strzelił Szymon Kaźmierowski. W 22. minucie meczu byyło już 2:0. Kłodawski zagrał piłkę Piotrowi Rockiemu, który dynamicznie wpadł w pole karne, zagrał do Kaźmierowskiego, a ten skutecznie wykończył poopisową akcję biało -zielonych. Mecz toczy się w nienajlepszych warunkach. Pewnym punktem zespołu jest młody bramkarz Gliwa.

PostWysłany: Pon 19:36, 09 Lip 2007 Temat postu:

Dyskobolia będzie miała świetny atak, jeszcze tylko ten Słowak dojdzie!

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Pon 20:39, 09 Lip 2007 Temat postu:

Wygrana Dyskoboli w sparingu z Sportfreunde Siegen!!

Dyskobolia 3:1 Sportfreunde Siegen
Kożmierowski 10' 22' F. Ivanovski 83'

A tu mała relacja z tego meczu:
W kolejnym meczu sparingowym podczas austriackiego zgrupowania Dyskobolia pokonała niemiecki zespół Sportfreunde Siegen. Mecz toczył się w nienajlepszych warunkach choć nasi piłkarze przejechali 150 km żeby rozegrać sparing. Urazy odnieśli Struzik i Olejniczak, a Jodłowiec kilkoma szwami na głowie okupił grę w trudnych warunkach. Swoją szansę dostali przede wszystkim młodzi piłkarze.
Już w 10. minucie spotkania podopieczni Jacka Zielińskiego objęli prowadzenie. Po znakomitym dośrodkowaniu Marka Sokołowskiego efektownego gola głową strzelił Szymon Kaźmierowski. W 22. minucie meczu było już 2:0. Kłodawski zagrał piłkę Piotrowi Rockiemu, który dynamicznie wpadł w pole karne, zagrał do Kaźmierowskiego, a ten skutecznie wykończył poopisową akcję biało -zielonych. Pewnym punktem zespołu okazał się młody bramkarz Michał Gliwa, którego Tadeusz Fajfer sprowadził pół roku temu z Cracovii (w barwach której zdobył mistrzostwo Polski juniorów młodszych). Trzeciego gola dla Dyskobolii zdobył Filip Ivanovski po podaniu Mateusza Żyły w 83. minucie spotkania. Ten gol padł chwilę po tym jak piłkarze Siegen strzelili kontaktową bramkę. Wynik powinien być wyższy. W 85. minucie meczu sytuacji sam na sam nie wykorzytał Ivanovski, a chwilę później po efektownym dryblingu w polu karnym Mateusz Żyła przestrzelił z 7 metrów.

Dyskobolia zagrała w składzie: Gliwa (46. Brzostowski) - Sokołowski (60. Bartkowiak), Mynar (46. Kumbev), Jodłowiec, Olejniczak - Babnić, Strózik (42. Muszalik), Majewski (46. Nolka), Kłodawski (60. Żyła) - Rocki (46. Ivanovski), Kaźmierowski (46. Piechniak)

Sportfreunde Siegen: Robert Wulnikowski - Marc Gallego (73 Serkan Dalman), Daniel Bogusz, Mansour Assoumani Gammali (46 Cem İslamoğlu), Leandro Javier Escudero (46 Marco Manske), Nils Pfingsten (46 Björn Weikl), Enrico Gaede (73 Anis Saidi), Peter Németh (46 Esad Veledar), Alexander Blessin (69 Marius Jung), Veselin Popović (46 Gerrit Müller), Christian Okpala.

Ostatnio zmieniony przez Dyskobol dnia Wto 8:01, 10 Lip 2007, w całości zmieniany 2 razy
DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Pon 21:03, 09 Lip 2007 Temat postu:

Nie chciałbym się zbytnio denerwować ale kto usuną tu mojego posta z wynikiem meczu !!! Evil or Very Mad

Hmm nie mam pojęcia, ja tego nie zrobiłem, w ogóle nie widziałem go / Komar
_____________________________________________________________________________________________________________________
Sory ale ja go usunołem z tego względu że tam był sam wynik bez składów (nie lepiej poczekać i dodać lepsze info) a jak ja pisałem tego mojego posta z wynikiem i skałdem to jeszcze nie było twojego posta więc musieliśmy w tym samym czasie wysyłać tylko ja z bardziej rozwiniętą relacją itd. / pozdro Dyskobol

PostWysłany: Pon 22:38, 09 Lip 2007 Temat postu:

Dawid to pewnie przez problemy z serwerem fora.pl. Ta Dyskobolia mnie zaskakuje bardzo pozytywnie, jak tak dalej pójdzie to oni o mistrza grać będą Smile

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Wto 8:11, 10 Lip 2007 Temat postu:

Wynik ładny i cieszy gra po kontuzji młodego Każmierowskiego który strzelił 2 bramki z czego się bardzo cieszę bo on dawno w 1 składzie nie stzrelił gola więc jest nadzieja w tym chłopaku że zacznie strzelać tak jak A. Sikora w tamtym sezonie Smile Co do Składu to widać że to nie będzie pierwsza 11 więc jeszcze nie ma się co martwić kluczowi zawodnicy dostali pewnie wolne żeby odpoczeli przed lepszym sparin partnerami z Niemieckiej Bundesligii. Wink

Dyskobol napisał:

W pierwszej połowie Dyskobolia rozgrywała doskonałe spotkanie. W podstawowym składzie poijawił się wreszcie Adrian Sikora i sprawiał rywalom sporo problemów. Już w 6. uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam był faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Jarosław Lato. Dwie minuty później doskonałą okazję zmarnował Jarosław Lato, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dwukrotnie świetnymi inbterwencjami popisał się Sebastian Przyrowski. W 25. minucie meczu obronił potężne uderzenie z 20 metrów. Natomiast w 18. minucie spotkania Dynamo doprowadziło do remisu. Wynik spotkania na 2-1 ustalił Peter Babnic, który to do końca spotkania nie uległ zmianie.

Jakas mało składna ta relacja, najpierw pisane jest o interwencji z 25 minuty, chwile pozniej o wyrownaniu z 15. no i ten Fragment ktory pogrubiłem, Skoro ustalił wynik to normalnie ze nie uległ zmianie, a i tak zdanie brzmi jakby chodziło o zawodnika.