Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Wto 10:16, 10 Lip 2007 Temat postu:

Nerull napisał:
Dyskobol napisał:

W pierwszej połowie Dyskobolia rozgrywała doskonałe spotkanie. W podstawowym składzie poijawił się wreszcie Adrian Sikora i sprawiał rywalom sporo problemów. Już w 6. uciekł obrońcom i w sytuacji sam na sam był faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał Jarosław Lato. Dwie minuty później doskonałą okazję zmarnował Jarosław Lato, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Dwukrotnie świetnymi inbterwencjami popisał się Sebastian Przyrowski. W 25. minucie meczu obronił potężne uderzenie z 20 metrów. Natomiast w 18. minucie spotkania Dynamo doprowadziło do remisu. Wynik spotkania na 2-1 ustalił Peter Babnic, który to do końca spotkania nie uległ zmianie.

Jakas mało składna ta relacja, najpierw pisane jest o interwencji z 25 minuty, chwile pozniej o wyrownaniu z 15. no i ten Fragment ktory pogrubiłem, Skoro ustalił wynik to normalnie ze nie uległ zmianie, a i tak zdanie brzmi jakby chodziło o zawodnika.

Ja tej relacji akurat nie pisałem więc mnie się nie czepiaj ok Wink

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Wto 15:31, 10 Lip 2007 Temat postu:

Kłopoty Dyskobolii z certyfikatem Sergio Bataty
Sen z powiek działaczom spod znaku Dyskobola spędza obecnie sprawa certyfikatu Sergio Bataty. PZPN nie może od kilku dni nawiązać kontaktu z brazylijską federacją, a to oznacza, że występ tego defensywnego pomocnika w pierwszym meczu Pucharu UEFA z Azarem Imiszli stoi pod znakiem zapytania.

Mniej kłopotów z potwierdzeniem do gry będzie na pewno w przypadku Słowaka Petera Babnica. Prezes Zbigniew Drzymała uznał, że Dyskobolia chce pozyskać tego piłkarza. W tej sytuacji podpisanie umowy z nim to tylko formalność. Babnic będzie najprawdopodobniej ostatnim nabytkiem w przerwie wakacyjnej.

PostWysłany: Wto 21:31, 10 Lip 2007 Temat postu:

Domyslam sie ze nie ty to pisałes - czepiam sie Autora relacji nie ciebie Very Happy

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Śro 15:37, 11 Lip 2007 Temat postu:

Michał Gliwa wykorzystał szansę
Michał Gliwa zadziwił wszystkich. Młody bramkarz Dyskobolii stał się odkryciem zgrupowania w Austrii
- Jestem pod wrażeniem występu tego chłopaka - nie krył podziwu trener bramkarzy Ryszard Jankowski.

Jeszcze pół roku temu Gliwa był zawodnikiem Cracovii. W przerwie zimowej wylądował w rezerwach Dyskobolii. Tu zwrócił na niego uwagę dyrektor sportowy Tadeusz Fajfer. Nie zatrzymując w klubie Aleksandra Ptaka tym samym stworzył szansę dla juniora.
- Tadziu miał nosa. Przed Michałem rysuje się ciekawa perspektywa. W meczu ze Sportfreunde Siegen to on był bohaterem naszej ekipy - dodaje Jankowski.

Gliwa będzie miał jeszcze możliwość pokazania się w dwóch sparingach:z HSV Hamburg i Arminią Bielefeld

PostWysłany: Śro 17:52, 11 Lip 2007 Temat postu:

Ile ten chłopak ma lat? I co on robił w takim razie w rezerwach Wink

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Śro 19:16, 11 Lip 2007 Temat postu:

Gliwa ma 19 lat trafił do nas podobno zima lae o nim dopiero teraz sie dowiedziałem Confused Był w rezerwach dlatego że było już 3 bramkarzy Ptak Przyrowski i Brzostowski a teraz bramkarzami będą najprwdopodobniej 1 Przyrowski 2 Gliwa 3 Brzostowski Wink

Dyskobolia remisuje 0:0 po pierwszej połowie z Hamburgerem SV.

Boubacar Sanogo 86

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski: Sebastian Przyrowski - Vlade Lazarevski, Radek Mynář (80 Filip Ivanovski), Tomasz Jodłowiec (46 Panče Ḱumbev), Błażej Telichowski - Marek Sokołowski (46 Piotr Piechniak), Igor Kozioł (46 Batata), Mariusz Muszalik (46 Radosław Majewski), Jarosław Lato - Adrian Sikora, Bartosz Ślusarski (46 Piotr Rocki).

W meczu sparingowym rozegranym w Austrii Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski przegrała z siódmą drużyną niemieckiej Bundesligi, Hamburger SV 0-1 (0-0).

Ostatnio zmieniony przez DawidKSG dnia Czw 2:20, 12 Lip 2007, w całości zmieniany 2 razy
Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Śro 19:45, 11 Lip 2007 Temat postu:

Widać że trener jeszcze miesza w składzie i za to plus dla niego + Wink

Mała relacja z Tego meczu
Dyskobolia - HSV Hamburg: 0-1
HSV Hamburg pokonał Dyskobolię w kolejnym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Austrii. Po pierwszej połowie biało -zieloni remisowali bezbramkowo z zespołem Bundesligi, choć dwukrotnie blisko strzelenia gola był Marek Sokołowski

Najpierw po świetnej wrzutce Jarosława Laty z lewej strony boiska w tempo wbiegał na piłkę, czysto uderzył, ale piłka minęła światło bramki. Kilka minut później po rzucie rożnym dokładnym dośrodkowaniem popisał się Mariusz Muszalik, ale znów Sokołowski w idealnej sytuacji przestrzelił. W pierwszych czterdziestu pięciu minutach optyczną przewagę posiadali biało -zieloni. Dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli groźniejsze sytuacje podbramkowe. W drugiej połowie stopniowo przewagę zyskali piłkarze HSV. Do tego w 80. minucie kontuzji doznał Radek Mynar. Moment dekoncentracji i defensywie wykorzystał Sanovo i w 86. minucie meczu strzelił gola na wagę zwycięstwa.

PostWysłany: Śro 21:20, 11 Lip 2007 Temat postu:

Chciałbym zobaczyć jeszcze skład HSV. Jeśli grali pierwszym garniturem to wynik naprawdę optymistyczny.

PostWysłany: Śro 22:27, 11 Lip 2007 Temat postu:

Tak, jeśli tak było to wynikiem martwić się raczej nie można, długo Dyskobolia utrzymywała ten remis.

Do połowy był remis czyli dosyć długo Wink

PS.Łysy do spania a nie o tej godzinie na kompie siedzisz Razz aha i Nerull zaj***ty PODPIS Wink

PostWysłany: Czw 2:02, 12 Lip 2007 Temat postu:

Remis był do 86 minuty Smile ja tak codziennie siedzę do powiedzmy 4 Smile Chociaż w zeszłym tygodniu trzy razy bodajże siedziałem do 6 rano.

DawidKSG

Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Czw 2:15, 12 Lip 2007 Temat postu:

Sry rzeczywiście remis do 86 minuty !!A więc nie źle !
Frank Rost - Guy Demel, Joris Mathijsen, Juan Pablo Sorín , Vincent Kompany, Nigel de Jong, Piotr Trochowski , Rafael van der Vaart. - te nazwiska są znane w świecie futbolu !Szkoda tylko ze dali se strzeli bramkę w ostatnich minutach meczu ! ale 1-0 tak dobrze wypadli !

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Dyskobolia Grodzisk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)