Relacje i komentarze (2-3.05.09r.)

PostWysłany: Pon 17:09, 04 Maj 2009 Temat postu: Relacje i komentarze (2-3.05.09r.)

Motor Lublin - Warta Poznań

Ostatnio zmieniony przez Komar88l dnia Wto 15:46, 05 Maj 2009, w całości zmieniany 3 razy

GKP Targówek - Wilga Garwolin 1:1

Nas jakieś 20-25 osób młodego składu, w pierwszej połowie nieco piknikowo, w drugiej znacznie lepszy doping. Na płocie jedna flaga. Gości ok. 5, ekipa melanżowa. Ograniczają się do pojedynczych okrzyków. Po meczu oglądamy końcówkę Lech - Ruch w pubie na stadionie i odśpiewujemy przyśpiewki Anty-Lech wraz z Wilgą.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Pon 18:18, 04 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 18:49, 04 Maj 2009 Temat postu:

Korona Kielce - ODRA OPOLE

Jeden z najlepszych moich wyjazdów Smile

Wyruszyliśmy po godz. 10:00 w liczbie 153 osób trzema autokarami i kilkoma furami. Podróż do Kielc mija spokojnie, w dobrej atmosferze przy piwku i nie tylko. Na miejscu dość długo czekamy na wejście, potem prawie jeszcze 2h do meczu. Korona prezentuje całkiem fajną, dużą sektorówkę. My zajebiście się bawimy i zdzieramy gardła nieustannie przez 90minut i jakiś kwadrans jeszcze po meczu. Doping jak na taką ilość gardeł, nieskromnie muszę przyznać, że pierwsza klasa! To był dzień śpiewu, w drodze powrotnej dalej się świetnie bawimy w dobrym towarzystwie, a podróż zaliczam do najciekawszych. Obyło się bez przygód. Wracamy koło 2:00 w nocy, warto było!

I podziękowania kibicom z Kielc za oklaski dla nas po meczu oraz browary i wodę, które bardzo nam pomogły. Oby więcej takich wyjazdów Smile

Bytovia Bytów 2:1 Bałtyk Gdynia

Nas jakieś 50 osób, bez flag i dopingu. (Zawieszenie młyna) Bałtyku 18 osób +25 Pogoń Lębork z lekkimi zrywami dopingu. Bez jakichkolwiek barw. Z nami 5 osób z GKS-u Sierakowice.

Wojtas1922

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 1655

PostWysłany: Pon 21:07, 04 Maj 2009 Temat postu:

1920 Mosina-Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Na ostatnim wyjeździe na zakazie meldujemy się w Mosinie w około 70 osób. Miejscowi z skromnym i mocno młodzieżowym młynkiem. Piłkarze niestety remisują ale mamy lidera i idziemy na awans Wink

Ostatnio zmieniony przez Wojtas1922 dnia Pon 21:07, 04 Maj 2009, w całości zmieniany 2 razy

Kamil Wilczek 23 - Patryk Małecki 73

Piast: 1. Grzegorz Kasprzik - 8. Jarosław Kaszowski, 15. Łukasz Krzycki, 25. Kamil Glik, 20. Maciej Michniewicz - 19. Damian Seweryn (69, 17. Tomasz Podgórski), 5. Paweł Gamla, 10. Kamil Wilczek, 7. Jakub Smektała, 14. Lumír Sedláček (85, 22. Daniel Chylaszek) - 31. Sebastian Olszar (76, 16. Daniel Koczon).

Wisła: 81. Mariusz Pawełek - 4. Marcin Baszczyński (29, 16. Tomáš Jirsák), 6. Arkadiusz Głowacki, 3. Marcelo, 8. Piotr Brożek - 21. Wojciech Łobodziński (46, 86. Piotr Ćwielong), 7. Radosław Sobolewski, 15. Júnior Enrique Díaz Campbell, 9. Rafał Boguski, 17. Marek Zieńczuk (61, 19. Patryk Małecki) - 23. Paweł Brożek.

żółte kartki: Kaszowski, Michniewicz.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 4000.

Oficjalnie 4000 kibiców(klub został zmuszony do wpuszczania ograniczonej liczby kibiców - 4000. To było warunkiem dostania licencji gry na stadionie w Gliwicach), nieoficjalnie ponad 5000. Kibiców Wisły około 300. Prezentują w drugiej połowie racowisko oraz sztuczne ognie.
Doping średni. Młyn w liczbie niespełna 1000. Standardowo przy niektórych przyśpiewkach młyn wzrasta do 2000 oraz niespełna 1000 osób z drugiej trybuny.
Mecz bez wyzwisk. Prowokacja ochrony w stronę kibiców Piasta powoduje śpiewy Wiślaków wyrażające dezaprobatę z zaistniałej sytuacji.

Na początku spotkania prezentujemy oprawę patriotyczną połączoną z odśpiewaniem hymnu narodowego.
Na pierwszy gwizdek wyciągamy sektorówkę z orłem polskim trzymającym w szponach konstytucję. Po obydwu stronach poniżej orła polskiego pojawiają się przestraszone orły trzech zaborców. Całość otoczona kartoniadą. Nad sektorem pojawiają się transparenty o treści: "Zaborców ojczyzny strachem przepełniała Polskość, co w sercach i symbolach trwała"

PostWysłany: Wto 11:07, 05 Maj 2009 Temat postu:

Górnik - Lechia
Na trybunach komplet czyli ponad 18000. Doping dobry, momentami bardzo dobry. Nie prezentujemy oprawy. Lechii ze zgodami około 8 stów. Na meczu bluzgi z obydwu stron poza tym spokój.

Jagiellonia - Odra
W Białymstoku dochodzi do starcia młodego składu Odry i Jagielloni. Zwyciężają Białostocczanie.

Patryk174
Piłkarz 3 ligi

Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 195

PostWysłany: Wto 19:53, 05 Maj 2009 Temat postu:

Flota Świnoujście - Znicz Pruszków.
Nas w młynie ( w pierwszej połowie ) 70 osób , doping średni . W 40 minucie prezentujemy 30 transparentów z datą utworzenia Floty i literą F . Znicza - 14 głów.
W drugiej połowie w młynie spada do 50 osób , doping bardzo średni . Plus na początku meczu Znicz podziękował za gościnność .

Byko

Posty: 3728

PostWysłany: Wto 19:57, 05 Maj 2009 Temat postu:

Dodam, że na stadionie około 800 osób (na Bytovii)

PostWysłany: Wto 20:05, 05 Maj 2009 Temat postu:

Walka Zabrze - ROW Rybnik
Wprawdzie ten mecz odbył się dzisiaj ale nie będę zakładał tematu nowego. Ogólnie gości około 100 (Rybnik plus Górnik).

Kemot
Reprezentant Polski

Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 313

PostWysłany: Śro 18:10, 06 Maj 2009 Temat postu:

Widzew - Podbeskidzie

Nas w Łodzi 128 głów. Sporadyczny doping tylko w przerwach Widzewiaków. Podróż w obie strony bez przygód.

Ostatnio zmieniony przez Kemot dnia Śro 18:12, 06 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Śro 19:55, 06 Maj 2009 Temat postu:

Legion Warszawa - GKP Targówek 2:2 (2:0)

W środowe i deszczowe popołudnie nasi piłkarze rozgrywali "wyjazdowe" spotkanie 22 kolejki Ligi Okręgowej z Legionem Warszawa. Spotkanie to było wyjazdem tylko z nazwy, gdyż Legion rozgrywa swoje mecze na naszym stadionie. Mimo iż termin i pogoda nie sprzyjała, nie mogło na tym meczu zabraknąć także nas, kibiców...
Na ten mecz nie było jakiegoś specjalnego ciśnienia, jednak zbieramy się w 20-25 osób i w miarę możliwości dopingujemy. Początkowo zajmujemy miejsca na krytej i nie wieszamy flag. Doping rwany, choć na przyzwoitym poziomie. Mimo deszczu postanawiamy się jednak przenieść na stałe miejsce naszego młyna. Po przeniesieniu wywieszamy flagę i jedziemy z dopingiem. Mimo, że do przerwy nasi piłkarze przegrywali 2:0 nasz doping z minuty na minutę był coraz lepszy. Przyszła 90 minuta a wynik się nie zmienił. Chyba wszyscy na stadionie marzyli chociaż o jednej bramce. I taka padła w 91 minucie po idealnym strzale Krzysztofa Kocaka z rzutu wolnego, który już nie pierwszy raz pokazał, że potrafi wykonywać stałe fragmenty. Zarzucamy głośne "Gramy do końca, Targówek gramy do końca!". Ta bramka dodała nam wiary, że chociaż punkt da się Legionowi urwać. I tak też się stało! W ostatnich sekundach spotkania Rafał Chmielewski po odbiciu piłki przez bramkarza skierował ją do siatki! 2:2! Szał na trybunach! Chwile po tej bramce sędzia zakończył spotkanie, a my udajemy się na małe świętowanie do pobliskiego Pubu, gdzie popijając piwko i grając w rzutki rozpamiętujemy końcówkę spotkania...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> ...i po meczach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)