Relacje i komentarze (8-10.05.09r.)

PostWysłany: Wto 15:47, 05 Maj 2009 Temat postu: Relacje i komentarze (8-10.05.09r.)

Sparta Szamotuly (fc Szamotuly) - DYSKOBOLIA GRODZISK

Nas na tym od dluzszego czasu ciekawie zapowiadajacym sie wyjezdzie 50-60 osob z jedna flaga.
Mecz jak juz wspomnialem zapowiadal sie ciekawie,poniewaz na poczatku tego roku dostalismy propozycje walki od Szamotulakow,z ktorej pozniej sami zrezygnowali tlumaczac sie tym,ze.....nie maja ekipy,ktora symboliczne 5 minut wczesniej dysponowali.
W przerwie spotkania dochodzi do pierwszego starcia na nasza korzysc.Gospodarze nie wiedziec czemu kazali czekac nam dobra minute az zbierze sie ekipa jednak w obliczu tego,ze juz bylismy na murawie gospodarze lapia sie na klapsy.
Zaraz po tym zajsciu pokazowka z ich strony-przemieszczaja sie na sektory blizej nas,tylko zasadniczo nikt nie mial pojecia czemu ma to sluzyc i na co liczyliscie.Moze na to,ze przy obstawie milicji wyskoczymy po raz drugi na WASZA murawe?
Wtedy po raz pierwszy pada opcja 10x10 co pokusze sie skomentowac nieco pozniej.

Nasi kopacze spotkanie przegrywaja niestety 1-2.Po i jak i w czasie calego meczu repertuar gospodarzy skladal sie z przyspiewek czule nas pozdrawiajacych oraz chwalacych klub z Poznania oraz Gdyni.
Zaraz po zakonczeniu spotkania na okrzyki "chodzcie osilki,zagramy rugby bez pilki" wyskakujemy na murawe,jednak GOSPODARZE wola nas zapraszac w ciasne przejscie miedzy plotem a jakimis krzakami.Gazujaca psiarnia,lecace kamienie i butelki-w takich o to warunkach przyszlo nam po raz kolejny sprzedac kilka klapsiorkow i jezeli ktos z Waszej strony zaprzeczy temu,iz to starcie rowniez na nasza korzysc to sie po prostu osmieszy.Tymbardziej,ze proponowalismy Wam walke na murawie.
Na ulicy brak zdecydowania z obydwu stron...Krzyczymy to Szamotulakow,ze jako gospodarze powinni jako pierwsi zrobic wkoncu ten pierwszy krok jednak po raz kolejny dostajemy propozycje 10x10 co biorac pod uwage fakt,iz mamy pewna eskorte jest conajmniej smieszne.

Po tym meczu nasuwa sie pewna refleksja.Czy ktoras ekipa postanowi wkoncu stawic nam czola jako ekipa XYZ a nie FC Lecha Poznan z miasta XYZ??
Ciekawostka jest rowniez to,ze proponujac nam jakis czas temu walke twierdzicie,ze nie macie ekipy i nawet mlyna nie wystawicie na meczu z nami sami przyznajac,ze mozliwe jest zebranie sie "ludzi z miasta".

Idac Wam na reke stwierdzic jedynie mozemy,ze na Wasza korzysc jest odmowienie walki 10x10 i nie odbieranie przeze mnie telefonu,bo.....zostawilem go w aucie .
Chociaz nawet nie wiem do czego prowadzic miala rozmowa przez telefon,skoro kolezka nagle stwierdzil,ze on o tym rozmawiac nie bedzie bo.....aktualnie jest na meczu we Wroclawiu.
Sami tlumaczycie sie,ze nie macie ekipy.Do nas przyjezdzacie w 8 osob,ktore po "podjezdzie" do dziewczyn zbierajacych hajs na oprawy opuszcza stadion w towarzystwie policji.Az tu nagle...Zbiera sie u Was 20-30 napompowanych i podziaranych kozakow??
Wszelkie watpliwosci rozwiewaja Wasze slowa,ze zbierze sie ekipa z miasta.

Z naszej strony fotek z zajscia nie ma...

czesc z nas:

gospodarze na poczatku meczu:

PostWysłany: Nie 16:14, 10 Maj 2009 Temat postu:

ODRA OPOLE - ZAGŁĘBIE LUBIN

Niezwykle udany mecz przyjaźni! Z Lubina zjawiło się grubo ponad 1000 osób, zajęli cały sektor gości i część trybuny krytej. Dobra wspólna zabawa na stadionie, zwłaszcza od 70.minuty spotkania, kiedy to wszyscy Zagłębiaki opuścili swój sektor i udali się do nas Smile Jeden z najfajniejszych spotkań w Opolu w ostatnim czasie, na pewno największy plus w tym roku. Może brzmi to dziwnie, ale młyn Zagłębia był większy od naszego. Goście odpalili w trakcie meczu kilka rac. Było głośno przez całe 90minut i jeszcze więcej.

Po meczu mnóstwo Lubiniaków zostało w Opolu. Część udała się do pizzerii z kibicami Odry, część "zdobywała" miasto, a część poszła na imprezy. W jednym z klubów spotkałem pełno osób w pomarańczowych koszulkach. Niektórzy zostali jeszcze balować do dnia dzisiejszego Smile Dzięki za przybycie wszystkim kibicom Zagłębia, za świetną atmosferę, którą stworzyliśmy wspólnie i oby do następnego!

Relacja Bugu:
Razem ze zgodami 35 osób (MKS - 11, Huragan - 3), nie dociera kilka osób z powodu dłuższego pobytu w Policach. Całkiem niezły doping, wspólne śpiewy z gospodarzami, po meczu świętowanie awansu. Dzięki za wsparcie dla MKS i Huraganu oraz za gościnę Chemika.

Relacja GKP:
My wystawiamy 60 osobowy młyn (20 Hutnik Warszawa, 3 Zagłebie Sosnowiec! Wielkie dzięki!), goście tak jak się określili. U nas jedna flaga na płocie. Na pierwszy gwizdek rzucamy 30 serpentyn. W drugiej połowie czarna folia z napisem "Zielona Horda" podświetlona 5 Wrocławiami w asyście 10 flag na kij w naszych barwach. Doping dobry, momentami bardzo dobry. Goście też nieźle dopingują, rzucają serpentyny. Po meczu oglądamy w Pubie Wisła - Legia, tam też niezły doping Very Happy

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Pon 13:27, 11 Maj 2009, w całości zmieniany 3 razy
KowaLegia

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 796

Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Nie 20:02, 10 Maj 2009 Temat postu:

Nerull, dzięki za darmowe picie, haha..
widać, że na Targówku zaczyna się dziać. oby więcej takich meczów.

Ruch Chorzów : Piast Gliwice

Wyjazd nie oficjalny. Dostaliśmy od "Niebieskich" 100 biletów. Zabieramy się jednym autobusem przegubowym. Podróż spokojna.
Na "nasz" sektor zasiada około 150 osób - niemal każdy zaopatrzył się w białą koszulkę z napisem "Szlachta Gliwice" dając fajny efekt.
Trudno określić liczbę chorzowskich. Znalazłem różne dane od 5000 do 7500.
Jeśli chodzi o doping to Ruch potrafi zrobić "ogień". Kilka razy dobrze krzycząc.
My ze sporadycznym dopingiem. Jednak jak na taką liczbę to nieraz był niezły "laser"Wink
W drugiej połowie troszkę rozruszaliśmy gospodarzy śpiewając "Kto nie skacze ten z Górnika hej hej". Do zabawy dołączyła się większość kibiców z Chorzowa. Mecz bez wymieniania uprzejmości. Wspólne śpiewy na PZPN.

Kilka minut po zaśpiewaniu naszej nowej przyśpiewki(ma około miesiąc) Ruch słowo w słowo kopiuje ją zmieniając tylko dwa wyrazy.
Na forum Ruchu można znaleźć informację, że to my ją skopiowaliśmy!
Debiut tej przyśpiewki w wykonaniu niebieskich był na tym meczu. My mamy śpiewamy ją od kilku meczów. Ruch broni się mówiąc, że wymyślili ją ponad miesiąc temu tylko, że nie śpiewali jej(lol).
Dodatkowo przyśpiewka ta nie mogła być przez nas skopiowana bo słowa tej przyśpiewki wymyśliliśmy my ponad rok temu podczas oprawy meczowej grając z Lechią.

Wielkie dzięki dla chorzowskich za udostępnienie miejsca na sektorze dla nas oraz za brak jakiejkolwiek napinki z ich strony.

"Ruch Chorzów - Piast Gliwice (kibice) 10.05.09 r."

Ostatnio zmieniony przez piastg-ce dnia Nie 22:13, 10 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz

Nawiązując do powyższej wypowiedzi.
II liga - GKS PIAST GLIWICE 3:0 LECHIA GDAŃSK (09.03.08.r Exclamation)

PostWysłany: Śro 22:26, 13 Maj 2009 Temat postu:

Mazur Karczew - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (1:1) (1/2 Okręgowego PP)
Z Pułtuska rusza 13 osób trzema furami na ten mecz. Nas rusza 5 pociągiem do Otwocka, z Otwocka odbierają nas dwie Pułtuskie fury i w sumie w klatce jest nas 18 osób, na płocie jedna flaga. Prowadzimy doping przez większość meczu. Mazura jakieś 30 głów bardzo młodego składu.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Śro 22:26, 13 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> ...i po meczach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)