PostWysłany: Śro 13:51, 08 Sie 2007 Temat postu:

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1009

Pomógł: 17 razy

PostWysłany: Śro 14:28, 08 Sie 2007 Temat postu:

Może... Very Happy Niestety imię nie pasuje Smile Najsłynniejsza polska sędzina, jedna z najlepszych na świecie to Katarzyna Nadolska. Szkoda, że to nie rodzina:D

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Czw 19:20, 09 Sie 2007 Temat postu:

Polski pomocnik, Łukasz Adamczyk wystąpił w środę w meczu towarzyskim z okazji 125-lecia Glentoran FC z Manchester United FC. Drużyna Polaka przegrała z Anglikami 0-3 (0-3), a Adamczyk pojawił się na boisku w II połowie spotkania.

8 sierpnia 2007, 20:45 - Belfast
Glentoran FC 0-3 Manchester United FC
Frazier Campbell 4, Patrice Evra 13, Nani 35

24-letni Łukasz Adamczyk podpisał kontrakt z Glentoranem w styczniu. W lidze w pierwszym zespole "The Glens" zadebiutował w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu. Do Glentoranu Adamczyk trafił z amatorskiej drużyny 1st Bangor Old Boys, w której występy na boisku łączył z pracą w restauracji w Belfaście.

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Pią 8:06, 10 Sie 2007 Temat postu:

Real Madryt przegrał 1:2 (0:1) z gospodarzem towarzyskiego turnieju o Puchar Teresy Herrery, Deportivo La Coruna. Cały mecz w bramce "Królewskich" rozegrał Jerzy Dudek.
Pierwszą bramkę dla Deportivo zdobył Riki, który w 40. minucie wykorzystał błąd defensywy Realu i pokonał Dudka. Do remisu, w 47. minucie, doprowadził Julio Baptista. Decydującą o losach meczu bramkę uzyskał minutę później Verdu.

Po tym spotkaniu podopieczni Bernda Schustera udadzą się do Sewilli, gdzie rozegrają pierwszy z dwóch meczów o Superpuchar Hiszpanii ze zdobywcą Pucharu Króla, drużyną FC Sevilla.
Deportivo La Coruna - Real Madryt 2:1 (1:0)
Bramki: Riki (39), Verdu (48) - Julio Baptista (47).

Deportivo: Munua - Manuel Pablo (68-Filipe), Lopo, Coloccini, Taborda - Verdu, Riki, Pablo Alvarez, Rodri - Guardado (62-De Guzman), Juan Rodriguez (71-Sergio).
Real: Dudek - Michel Salgado, Agus, Sergio Ramos (46-Pepe), Marcelo - Cicinho (76-Bueno), Gago (58-Saviola), De la Red, Adrian (58-Balboa) - Julio Baptista - Soldado.

Paweł_Odra

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 5349

Pomógł: 13 razy
Skąd: Opole

PostWysłany: Pią 8:21, 10 Sie 2007 Temat postu:

A Dudek dobrze bronił? Czy jakieś szmaty puścił?

PostWysłany: Pią 10:51, 10 Sie 2007 Temat postu:

Dudek napewno nie zawinił przy bramkach ta druga padła fukse bo był rzut wolny i biła rykoszetem wpadłą do bramki ale ten gol Babtisty normalnie cudo Laughing Wink

guru5
Mistrz Europy

Posty: 510

Skąd: (Ł)

PostWysłany: Pią 10:53, 10 Sie 2007 Temat postu:

Dobrze bronił.Na poczatku ładnie obronil głowke kolesia z Deportivo.2bramke pewnie by obronil gdyby nie rykoszet

w_s
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 27

PostWysłany: Pią 15:18, 10 Sie 2007 Temat postu:

Szkoda 2 straconych bramek, no ale takie jest życie. Dobrze bronił, nawet niezły meczy Jurka Wink

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Pon 11:41, 13 Sie 2007 Temat postu:

Olympique Marsylia, wicemistrz Francji - mający zagwarantowany udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów - rozważa możliwość sprowadzenia z Celtiku Glasgow Macieja Żurawskiego.
W Marsylii po odejściu kilku zawodników brakuje napastników, z przodu gra bowiem osamotniony Djibril Cisse.

Tymczasem Polak ostatnie spotkanie ligowe Celtiku (4:1 z Falkirk) przesiedział na ławce rezerwowych, a w poprzednim meczu marnował dogodne sytuacje strzeleckie i został zmieniony w 63. minucie.
Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, menedżer Celtiku, Gordon Strachan zapowiedział, że o ile Żurawski jesienią go nie przekona, to zimą nikt nie będzie mu robił problemów ze zmianą klubu.

Komar88l

PostWysłany: Pon 22:15, 13 Sie 2007 Temat postu:

Napastnik Southampton FC, Grzegorz Rasiak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu pierwszej rundy Pucharu Ligi przeciwko grającemu w League Two (odpowiednik IV ligi) Peterborough United przegranym przez jego zespół 1-2 (1-2). W 21. minucie Rasiak strzelił także bramkę samobójczą. W 62. minucie został zmieniony przez drugiego polskiego napastnika Southampton FC, Marka Saganowskiego. Całe spotkanie rozegrał trzeci Polak w drużynie gości - bramkarz Bartosz Białkowski.

Dyskobol

Posty: 4943

PostWysłany: Pon 22:17, 13 Sie 2007 Temat postu:

To można powiedzieć że Grzesiek strzelił w tym meczu 2 gole Smile A tak naprawde to mam nadzieje że Grzesiek będzie strzelał gole tak jak w tamtym sezonie Wink

PostWysłany: Pon 22:20, 13 Sie 2007 Temat postu:

No i mam nadzieję, że Sagan też w tym sezonie wykarze się strzeleckim kunsztem Very Happy

Komar88l

PostWysłany: Sob 0:36, 18 Sie 2007 Temat postu:

Daniel Bogusz zdobył swojego pierwszego gola w nowym sezonie dla Sportfreunde Siegen. Zespół Polaka zremisował w wyjazdowym meczu 4. kolejki niemieckiej Regionalliga Süd (III poziom) z SV Stuttgarter Kickers 1-1 (1-0). Siegen zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli z 8 punktami na koncie