PostWysłany: Sob 19:15, 20 Paź 2007 Temat postu:

Posty: 5349

Pomógł: 13 razy
Skąd: Opole

PostWysłany: Nie 10:36, 21 Paź 2007 Temat postu:

Brawo Jeleń Wszedł w 71 minucie, strzela klasycznego hat-tricka i z przegrywanego meczu doprowadza do zwycięstwa. Szacunek dla Irka!

cola_11111

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Śro 20:48, 24 Paź 2007 Temat postu:

Łukasz Sosin zdobył bramkę w pierwszym meczu IV rundy Pucharu Cypru, w którym jego AS Anórthossis Ammochóstou pokonał na wyjeździe APO Péyias Kinýras 2-0 (2-0). Polak ustalił wynik meczu w 38. minucie.

24 października 2007, 18:00 - Péyia
APO Péyias Kinýras 0-2 AS Anórthossis Ammochóstou
Nikólaos Froússos 16, Łukasz Sosin 38

Spotkanie rewanżowe odbędzie się 31 października.

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Sob 22:04, 27 Paź 2007 Temat postu:

Polski napastnik, Radosław Matusiak, strzelił bramkę w wygranym 4-0 (2-0) meczu 9. kolejki holenderskiej ekstraklasy przeciwko VVV-Venlo. Polak pojawił się na murawie w 76. minucie zmieniając Geralda Sibona i ustalił wynik spotkania w 86. minucie spotkania. To jego pierwsza bramka na holenderskich boiskach.

27 października 2007, 19:30 - Venlo
VVV-Venlo 0-4 sc Heerenveen
Kristian Bak Nielsen 3, Afonso Alves 12, 71, Radosław Matusiak 86

Po dziewięciu kolejkach sc Heerenveen zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 14 punktów.

WIŚLAK09
Reprezentant Polski

Dołączył: 23 Sty 2007
Posty: 409

Skąd: Klimontów

PostWysłany: Nie 13:15, 28 Paź 2007 Temat postu:

Oby dziś KUBA BŁASZCZYKOWSKI wpisał się na listę strzelców w meczu z Bayernem Monachium, życzę mu tego Mr. Green

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Wto 21:49, 30 Paź 2007 Temat postu:

Ireneusz Jeleń strzelił gola dla AJ Auxerre w wygranym po dogrywce meczu 1/8 finału Pucharu Ligi Francuskiej z OGC Nice-Côte d'Azur 6-2. Polak strzelił piątego gola dla gospodarzy w 118. minucie spotkania.

30 października 2007, 19:05 - Auxerre
AJ Auxerre 6-2 pd. OGC Nice-Côte d'Azur
Benoît Pedretti 5, Dennis Oliech 90, 112, Toufilou Maoulida 105, 120, Ireneusz Jeleń 118 - Éderson 15 (k), Joseph-Désiré Job 83

czerwona kartka: David Hellebuyck (45. minuta, OGC Nice).

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Śro 22:39, 31 Paź 2007 Temat postu:

Olympiakós SFP, mistrz Grecji, w którym występuje polski obrońca Michał Żewłakow zdobył Superpuchar Grecji. Drużyna Polaka wygrała z AÉ Lárissas 1-0 (1-0) - Żewłakow rozegrał całe spotkanie.

PostWysłany: Śro 23:33, 31 Paź 2007 Temat postu:

No i prawidłowo, jemu potrzebne są regularne występy, zresztą jak każdemu piłkarzowi

zimorodek
Piłkarz okręgówki

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 118

PostWysłany: Sob 15:33, 03 Lis 2007 Temat postu:

Oby Żewłak jak najczęściej grał. Proponuje też zmiane tematu na występy polskich piłkarzy za granicą, bo w przypadku Żewłaka robi się off-top.

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Nie 19:22, 04 Lis 2007 Temat postu:

Łukasz Sosin zdobył swoją setną ligową bramkę na Cyprze. Polak wpisał się na listę strzelców w wygranym przez jego zespół spotkaniu 8. kolejki ligi cypryjskiej z Árisem Lemessoú 4-0 (3-0).

4 listopada 2007, 17:00 - Larnaka
AS Anórthossis Ammochóstou 4-0 Áris Lemessoú
Nikólaos Nikoláou 4, 25, Łukasz Sosin 29, Anton Žlogar 61

czerwone kartki: Vincent Laban (45. minuta) - Ákos Seper (40. minuta).

Po ośmiu kolejkach drużyna Polaka zajmuje pierwszą pozycję w tabeli.

PostWysłany: Nie 19:10, 11 Lis 2007 Temat postu:

Artur Wichniarek w wygranym przez swój zespół meczu z 1.FC Nürnberg (3-1) wpisał się na listę strzelców. Był to jego szósty gol w bieżących rozgrywkach Bundesligi.

źródło: własne

cola_11111

Posty: 4897

PostWysłany: Sob 21:58, 24 Lis 2007 Temat postu:

Artur Boruc nie zagrał w sobotnim meczu Celtiku Glasgow z Aberdeen (3:0). Z gry zrezygnował w trakcie rozgrzewki, a lekarze podejrzewają zakażenie grzybicą stóp.

Pod znakiem zapytania stoi występ Boruca w środowym meczu Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck.

"W trakcie rozgrzewki Boruc poczuł, że nie będzie mógł wystąpić. Teraz będziemy czekać, aż się wyleczy. Jeśli minutę przed pierwszym gwizdkiem powie, że jest gotowy - zagra. Coś jest nie tak z jego palcami u nóg - nie może kopać piłki. To prawdopodobnie jakiś rodzaj grzybicy" - wyjaśnił po meczu trener Celtiku Gordon Strachan.

W spotkaniu z Aberdeen wystąpił Maciej Żurawski, który wszedł na boisko w 78. minucie gry.

Paweł_Odra

Posty: 5349

Skąd: Opole

PostWysłany: Sob 12:48, 01 Gru 2007 Temat postu:

A ja się zastanawiam czemu Łukasz Sosin gra w tej marnej lidze Cypryjskiej... Tak dobrze gra i to nie tylko, bo w słabej lidze, ale w swoim debiucie w reprezentacji Polski strzelił 2 gole głową.

PostWysłany: Sob 20:51, 01 Gru 2007 Temat postu:

Miał grać w 2.angielskiej, ale z tego co pamiętam to na treningach nie wypadł najlepiej. A na Cyprze jest gwiazdą i zarabia dobre pieniadze.