PostWysłany: Czw 16:16, 03 Sty 2008 Temat postu:

Uo ja pierdyle Very Happy Brawo Arturro, to ogromne wyróżnienie!! Nareszcie w Europie docenili grę byłego Legionisty Smile Odstawił nawet Cecha i Casillasa :]

PostWysłany: Czw 17:00, 03 Sty 2008 Temat postu:

Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 1009

Pomógł: 17 razy

PostWysłany: Czw 17:02, 03 Sty 2008 Temat postu:

No gratuluję, ale co robi Casillas na 5 miejscu? Tak jak napisali, Buffon przez póó roku grał w Serie B, a Casillas od wielu lat jest najwazniejszym zawodnikiem w Realu.

quentin
Piłkarz Ekstraklasy

Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 256

Pomógł: 16 razy

PostWysłany: Pią 1:15, 04 Sty 2008 Temat postu:

Gratulacje gratulacjami, ale dla mnie trochę śmieszna jest ta cała jedenastka, może dlatego że mam nieco inny gust i wgląd na to wszystko. Dla mnie akurat w tamtym roku niekwestionowanym numerem 1 na bramce był Cassilas i śmiało mogę powiedzieć, że 40 % tytułu mistrzowskiego w poprzednim sezonie, to właśnie jego zasługa. Zresztą w tym sezonie broni również bardzo pewnie. W jedenastce znalazł się także Pepe, którzy w tym sezonie zagrał może dwa dobre mecze…

MATEUSZXL

Posty: 1009

PostWysłany: Pią 15:58, 04 Sty 2008 Temat postu:

Ale nie zapominaj, że pierwsze pół roku Pepe wymiatał w Porto, o czym właśnie niewiele osób pamięta.

quentin

Posty: 256

PostWysłany: Pią 16:21, 04 Sty 2008 Temat postu:

Nie zapominam, ale z powodzeniem znalazł bym wielu innych obrońców, którzy byli w równej formie przez praktycznie cały rok…

KowaLegia

Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 796

Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Nie 19:09, 06 Sty 2008 Temat postu:

A w między czasie Arczi przedłuża kontrakt z Celticiem Smile

Artur Boruc postanowił przedłużyć do 2011 roku kontrakt z Celtikiem Glasgow. Tę informację sam zainteresowany przekazał telefonicznie stronie [link widoczny dla zalogowanych]
"Jestem wdzięczny Celtikowi, bo to kiedyś władze tego klubu postawiły na mnie. Dlatego postanowiłem przyjąć zaproponowane mi nowe, korzystne warunki i prolongować umowę na 3 kolejne lata." - powiedział Boruc.
kontrakt Boruca ze szkockim klubem wygasał w czerwcu 2009 roku. W ostatnich miesiącach zainteresowanie byłym legionistą wykazywał m.in. włoski AC Milan.

Ostatnio zmieniony przez KowaLegia dnia Nie 19:09, 06 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 21:26, 06 Sty 2008 Temat postu:

No z tym Dudkiem to chyba w Pirma Aprilis czytałes Laughing.
Ciesze się że Artur zostal, jednak bardziej bym sie ciesyzł jakby po sezonei gdzieś odszedł Smile

cola_11111

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Nie 22:24, 06 Sty 2008 Temat postu:

Ebi Smolarek znowu trafił do siatki, ale... sędzia nie uznał bramki napastnika reprezentacji Polski. Najlepszy strzelec Biało-czerwonych w eliminacjach do Euro 2008 wybiegł na mecz Racingu Santander z Athletic Bilbao w pierwszym składzie i już w 12. minucie mógł zostać bohaterem spotkania. Jedynego gola tego wieczora strzelił Mohamed Tchite.

Prezentujący się dobrze od pierwszych minut Polak co prawda wpakował piłkę do bramki, ale sędzia, Velasco Carballo, uznał, że gol nie został zdobyty prawidłowo.

Dwanaście minut później Racing mógł wyjść na prowadzenie, ale dobrego podania Smolarka nie wykorzystał Jorge Lopez.

Co nie udało się w 24. minucie, powiodło się na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy. Gola na 1:0 strzelił Mohamed Tchite.

Smolarek rozegrał cały mecz. Był to już jego siedemnasty występ w Primera Division. Dotychczas zdobył dwie bramki.

W sobotę Smolarek dowiedział się, że zajął drugie miejsce w plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Polski w 2007 r. Napastnik Racingu nie mógł jednak osobiście odebrać statuetki podczas gali "Przeglądu Sportowego" w Sali Kongresowej w Warszawie, ponieważ przygotowywał się z drużyną do niedzielnego meczu.

PostWysłany: Nie 23:14, 13 Sty 2008 Temat postu:

Grzegorz Rasiak zdobył swoją szóstą ligową bramkę w obecnym sezonie. Polski napastnik strzelił zwycięskiego gola w meczu 27. kolejki angielskiej Coca-Cola Championship (odpowiednik II ligi) wygranym przez Southampton FC na własnym stadionie z Scunthorpe United FC 1-0 (1-0). W 65. minucie Polaka zmienił Stern John. Było to pierwsze trafienie Rasiaka od 29 września 2007, kiedy to strzelił bramkę w meczu z Sheffield United F.

Polski napastnik AS Véria Maciej Bykowski strzelił honorową bramkę w meczu 16. kolejki greckiej ekstraklasy przeciwko AÉK. Mecz zakończył się porażką klubu Polaka 1-5 (1-3), a Bykowski wpisał się na listę strzelców w 37. minucie spotkania. Była to jego druga bramka w obecnym sezonie.

Łukasz Sosin strzelił bramkę w meczu 16. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przeciwko swojemu byłemu klubowi - Apóllon FC. Klub Polaka, AS Anórthossis Ammochóstou zremisował to spotkanie 1-1 (1-1), a Sosin pokonał bramkarza w 10. minucie spotkania. Była to jego siódma bramka w obecnym sezonie.

Polski obrońca Jarosław Popiela zdobył jedną z bramek dla ÓFPF Ethnikós w wygranym 3-2 (2-0) meczu 9. kolejki II ligi greckiej z APS Panthrakikós. Polak rozegrał całe spotkanie. Jest to jego trzeci gol w obecnym sezonie.

Ostatnio zmieniony przez Komar88l dnia Wto 17:56, 15 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Pią 9:03, 18 Sty 2008 Temat postu:

Polski napastnik Zbigniew Zakrzewski zmienia klub w Szwajcarii. Do końca obecnego sezonu Polak będzie występować w dziewiątej drużynie ekstraklasy tego kraju - FC Thun 1898.

26-letni Zakrzewski latem ubiegłego roku przeniósł się z Lecha Poznań do FC Sion. W barwach tego klubu w rundzie jesiennej rozegrał w Axpo Super League 13 meczów, zdobył 1 bramkę.

PostWysłany: Pią 13:28, 18 Sty 2008 Temat postu:

I teraz pytanie dla siedzących w temacie Zakrzewskiego. Czy on tak słabo tam gra, czy tylko wchodzi na ostatnie kwadranse, bo liczba goli (1) na 13 meczy to nie zbyt wiele jak na byłęgo gracza poznańskiego Lecha.

Byko

Posty: 3728

PostWysłany: Pią 13:54, 18 Sty 2008 Temat postu:

No dokładnie. W końcu tam też az chyba tak trudno nei zdobyc gola. Tylko zależy czy wchodzi w 1 skąłdzie czy na 5-10 minut.

PostWysłany: Sob 0:34, 19 Sty 2008 Temat postu:

Nie dawno sam zawodnik się wypowiadał, że nasza liga jest "30 lat za Szwajcarami", a więc poziom jest tam bardzo wysoki. Nie są te słowa dla mnie zaskoczeniem, wystarczy spojżeć na wyniki szwajcarskich drużyn w pucharach w ostatnich kilku latach.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Ligi zagraniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)