PostWysłany: Śro 21:28, 14 Mar 2007 Temat postu:

No Pogoń Nowa powstała też w razie gdyby 1-ligowa Pogoń została, np. przniesiona bo to u Antka Ptaka nie nowość. Można powiedzieć, że to zabezpieczenie przed końcem istnienia klubu, tak to można ująć jestem pokemon

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Czw 15:05, 15 Mar 2007 Temat postu:

18 marca (niedziela) o godz. 14 w Resku piłkarze Pogoni Nowej, klubu założonego przez kibiców, rozegrają ostatnie zawody kontrolne przed rewanżowa rundą rozgrywek.
Mile widziani będą wszyscy fani, którzy wybiorą się na ten pojedynek. Natomiast już 25 marca pierwszy oficjalny mecz w tym roku Pogoni Nowej. Pierwszy mecz w Szczecinie odbędzie tydzień później.
Warto dodać, że przed zbliżającą się rundą drużyna została wzmocniona 7 nowymi zawodnikami z wyższych lig.
W związku z procedurami organizacji imprez masowych zmienią się nieco warunki uczestnictwa w spotkaniach rozgrywanych przy ul. Twardowskiego. W związku z wymogami bezpieczeństwa porządku podczas meczów będzie pilnować agencja ochrony.
Na mecze Pogoni Nowej wszystkich kibiców gorąco zapraszają działacze, piłkarze i przyjaciele klubu.

PostWysłany: Czw 15:10, 15 Mar 2007 Temat postu:

Wygląda to bardzo ciekawie, będziemy tutaj śledzić losy Pogoni Nowej, a piłkarzy z lig wyższych z pewnością zmotywowała sama firma, jak i perspektywy Smile

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Czw 18:05, 15 Mar 2007 Temat postu:

No na pewno bo na Pogoń Nową przychodzi po 3 tysiące ludzi na mecz (!) to nie ściema bo sam chodze na mecze. W końcu to B-klasa...... nie wspomnę już o wspaniałcyb oprawach sami zoabczcie: [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Nie 18:42, 25 Mar 2007 Temat postu:

Waszego rywala nie kojarze bo trudno żebym go znał Wink Ale gratuluję wygranej Wink Oprawy macie naprawdę bardzo ładne, a i frekwencja jak na tak niską ligę zadziwiająca. Ale to przeciez kibice MKS Pogoni Szczecin Wink

PostWysłany: Wto 13:13, 27 Mar 2007 Temat postu:

Liczy się zwycięstwo a gdyby wszystkie dogodne akcje zakończyły się bramkami to byłby to jeszcze większy pogorom. Nie moge się doczekać pierwszej potyczki w Szczecinie jestem pokemon

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Pon 10:57, 02 Kwi 2007 Temat postu:

W 12 kolejce B-klasy Pogoń dokonała u siebie pogromu Ogniwa Dzwonowo, wygrywając aż 13:0!

Pogoń Nowa Szczecin - Ogniwo Dzwonowo 13:0

Już od pierwszych minut gry wszyscy wiedzieli, kto wygra to spotkanie. Pierwszego gola strzelił Marcin Astramowicz, który po podaniu Dawida Toboły odwrócił się z piłką w polu karnym i wpakował ją do siatki. Chwilę później goście przeprowadzili kontratak, ale Krzysztof Rakowski uderzył obok lewego słupka. W 11 min. swojej szansy nie wykorzystał Maciej Wójtowicz, który po pieknym rajdzie strzelił wysoko nad bramką. Jednak minutę później było już 2:0. Z lewej strony Grzegorz Matlak dośrodkował w pole do Wójtowicza, a ten odegrał do Toboły, który zdobył swojego pierwszego gola w barwach Pogoni.
Trzy następne bramki to zasługa Toboły. Najpierw asystował przy golu Matlaka, następnie po faulu na nim Artur Dymowski podwyższył na 4:0 z rzutu karnego, a na koniec ponownie odegrał do Matlaka, który z najbliższej odeglości pokonał Tomasza Chorągiewicza.
Swoją szanse mieli także goście. Mateusz Morawski będąc w sytuacji "sam na sam" z Tomaszem Reymanem nie zdołał pokonać naszego golkipera. W 39 min. błąd bramkarza Ogniwa wykorzystał Astramowicz i było 6:0. Ale to nie koniec strzelania w pierwszej połowie, bo swoje bramki dołożyli jeszcze Wójtowicz oraz Toboła i do przerwy mieliśmy wynik 8:0!
Druga połowa to wyłącznie ataki gospodarzy. Najpierw po wznowieniu gry przez sędziego Mariusz Armonajtis "wpadł" w pole karne i było 9:0. Wynik ponownie uległ zmianie dopiero po 20 minutach gry. Toboła otrzymał podanie ze środka pola i pokonał Chorągiewicza. W 80 min. Dawid Trzeźwiński skopiował wyczyn kolegi i kibice radowali się z kolejnego gola. Chwilę później rezultat po raz dwunasty uległ zmianie, a poprawił go Bartosz Barandowski, który wykorzystał podanie Roberta Białka.
W doliczonym czasie gry ci dwaj zawodnicy ponownie przeprowadzili akcję i mecz zakończył się wynikiem 13:0! /skw/

13:0 – Branadowski 90 min.

Skład Pogoni: Reyman – Targoński, Adamczuk (65 Osuch), Pawlak, Armonajtis – Wójtowicz, Marcinkowski, Dymowski (61 Trzeźwiński), Matlak – Astramowicz (71 Białek), Toboła (71 Barandowski).

Skład Ogniwa: Chorągiewicz – Lachowski, Halko, Morawski (58 Cetnarski A.), Jedynak – Rakowski, Cetnarski M., Krajcer (46 Szrenfer), Kania M. – Kania W., Pasierbek (46 Jagiełło).

PostWysłany: Pon 13:51, 02 Kwi 2007 Temat postu:

Jak awansują to może do 5 lub 4 ligi od razu. Może coś załatwią i będą grać wyżej niż A-klasa. jestem pokemon

PostWysłany: Pon 15:32, 02 Kwi 2007 Temat postu:

No wspaniały wynik Smile Awansu już wam nikt nie odbierze, to pewne. Teraz tylko która to będzie liga? Wink

PostWysłany: Pon 16:51, 02 Kwi 2007 Temat postu:

Świetny wynik, choć to tylko B-klasa! Hmm, można awansować o... kilka lig??

PostWysłany: Pon 19:08, 02 Kwi 2007 Temat postu:

Hehe w przypadku upadku Pogonii Szczecin, Nowa może zagrać nawet w drugiej lidze. Ale tak pozatym to chyba nie ma szans na taki awans.

PostWysłany: Pon 19:18, 02 Kwi 2007 Temat postu:

Aha, jeśli bierzemy to pod uwagę to faktycznie Wink Z tej Pogoni Nowej chyba będą ludzie Wink

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / Pogoń Szczecin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)