Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna
FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Posty: 146

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 16:09, 07 Maj 2007 Temat postu:

Robert Białek, jeden z piłkarzy Pogoni Szczecin Nowej, został wyrzucony z klubu.

Czterech innych zawodników drużyny zostało zawieszonych. Taką decyzję podjął zarząd klubu.
Co było powodem zawieszenia?
Białkowi zarzuca się chuligańkie zachowanie na jednej z ulic miasta (demolowanie wiaty na przystanku). Na miejscu incydentu obecni byli też czterej inni zawodnicy Pogoni Nowej, którzy zostali zawieszeni do wyjaśnienia sprawy (nie wystąpili we wczorajszym spotkaniu B-klasy).

El Mariachi
Mistrz Świata

Dołączył: 02 Maj 2007
Posty: 1835

PostWysłany: Pon 17:07, 07 Maj 2007 Temat postu:

No coś się dzieje z tymi zawodnikami. Najpierw Igor S. teraz piłkarze Pogoni Nowej Rolling Eyes .

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Wto 21:21, 08 Maj 2007 Temat postu:

Wczoraj PZPN zawiesił drugiego już w tym sezonie spikera na stadionie Pogoni Szczecin

Obecnie z licencją pierwszoligowego spikera zostały już tylko dwie osoby związane ze Szczecinem. Jedna z nich wyjechała za granicę, druga to... Marek Pawlak.
Były już wiceprezes Pogoni, a obecnie działacz Pogoni Nowej, był już spikerem podczas spotkań MKS-u w sezonie 2001/02.
– Dzwonił dzisiaj do mnie Waszak z propozycją pracy – przyznał w rozmowie z nami przebywający obecnie na zwolnieniu lekarskim Marek Pawlak. – Zgodziłem się pod warunkiem, że SSA przeleje na konto Pogoni Nowej 10 tysięcy złotych.
Wydaje się, że suma ta jest zbyt wysoka nawet dla Antoniego Ptaka. Kto zatem będzie spikerem na najbliższym meczu z Odrą? Prawdopodobnie klub będzie zmuszony zaprosić spikera z innego miasta. Mamy tylko cichą nadzieję, że nie będzie to spiker z innego kraju, albo kontynentu...

PostWysłany: Wto 22:52, 08 Maj 2007 Temat postu:

Heh to już jest żenua. Niech zatrudnią jakiegos aktora z brazylkijskiej telenoweli, na pewno się okaże strzałem w 10.

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Czw 11:58, 17 Maj 2007 Temat postu:

Już w niedzielę o godz. 12 na bocznym boisku stadionu im. Floriana Krygiera swój kolejny mecz rozegrają piłkarze Pogoni Nowej.

Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Derby Ulikowo. W przypadku zwycięstwa nasz zespół praktycznie zapewni sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Będzie to kolejne spotkanie, w którym wystąpi żywa legenda Pogoni. Tym razem będzie to Zbigniew Kozłowski. Na spotkaniu z działaczami PN, główny sponsor klubu Browar Bosman przekazał 1000 złotych na zakup nowego Gryfusa – maskotki szczecińskich fanów. Przypomnijmy, że gdy akcja zbierania pieniędzy i licytacji internetowego serwisu kibiców dobiegnie końca, Pogoń Szczecin Nowa dołoży brakującą sumę na uszycie nowego stroju.
3 czerwca przy okazji kolejnego meczu rozgrywanego na swoim boisku Pogoń Nowa organizuje wielki piknik wraz z imprezami towarzyszącymi. W programie przewidziano wiele niespodzianek – zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Szczegóły podane zostaną w przyszłym wydaniu rubryki "Pogoń Fans", na stronach internetowych oraz w lokalnej prasie.

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Pon 15:29, 21 Maj 2007 Temat postu:

Coraz głośniej mówi się o przejęciu przez Pogoń Nową miejsca rezerw w IV lidze.

O sprawie pisze strona internetowa Radia Szczecin.
Klub grający obecnie w B-klasie być może przejmie miejsce w czwartej lidze rezerw pierwszoligowej portowej drużyny.
Ostatnio pojawiają się pogłoski o sprzedaniu miejsca w lidze przez obecnego właściciela grającej jeszcze w ekstraklasie Pogoni i przeprowadzce drużyny do innego miasta. Wtedy Pogoń Nowa występująca w B-klasie mogłaby zająć miejsce rezerw pierwszoligowej Pogoni w czwartej lidze.
– Czwarta liga to absolutne minimum, któremu możemy podołać – zapewnia Rafał Chlasta, prezes Pogoni Szczecin Nowej. Wczoraj klub zapewnił sobie awans do A-klasy.
[...] Spółka El-Met należąca do Antoniego Ptaka i mająca prawie 100 procent akcji pierwszoligowej Pogoni ma trzy oferty na swoje udziały. Najpoważniejsze propozycje złożyły dwie firmy, które są zainteresowane miejscem szczecińskiej drużyny w lidze i przeniesieniem zespołu do innego miasta.[/b]

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Pon 16:09, 28 Maj 2007 Temat postu:

Pogoń Nowa, która tydzień temu zapewniła sobie już awans do A-klasy nie zwalnia tempa. Wygrała kolejne spotkanie ligowe. Podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka nie mieli jednak łatwego zadania, bo wicelider Orzeł Grzędzice wysoko zawiesił poprzeczkę i niemal do siedemdziesiątej minuty dzielnie stawiał czoła faworytowi.
Ostre słońce i żar lejący się z nieba sprawiły, że mecz nie był porywającym widowiskiem. Jako pierwsi dogodną sytuację do zdobycia bramki mieli gospodarze, którzy w siódmej minucie wykonywali rzut wolny po faulu Marcinkowskiego. Kolejne minuty to gra głównie w środku pola. Dwanaście minut po rozpoczęciu spotkania Portowcy mogli prowadzić, Mariusz Astramowicz po profesorsku ograł obronę gospodarzy i wystawił piłkę na czystą pozycję do Wójtowicza ten jednak przestrzelił. Kibice na gola musieli więc poczekać do 22 minuty: dośrodkowanie Dawida Trzeźwińskiego, bramkarz wychodzi nieco za daleko, Dmowski i 1:0 dla Pogoni. Chwilę później po błędzie obrony granatowo - bordowych w dogodnej sytuacji znaleźli się gospodarze, jednak w sytuacji "sam na sam" doskonale zachował się bramkarz Patryk Kowalski. Pogoń atakowała, jednak miała problemy ze skutecznością. W 33 minucie boisko opuścił kontuzjowany Dawid Toboła a w jego miejsce wszedł Piotr Kaleciński. Strzały Astramowicza, Trzeźwińskiego i Dmowskiego były jednak albo niecelne, albo na posterunku był bramkarz gospodarzy.

W pięćdziesiątej minucie dość niespodziewanie po golu Łukasza Tuki Orzeł wyrównał stan meczu. Przez długi czas wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem. W końcu w 71 minucie Dariusz Adamczuk podał piłkę do Wójtowicza, a ten umieścił ją w siatce. Chwilę później było już 3:1. W polu karnym faulowany był Dawid Trzeźwiński, a rzut karny pewnie na bramkę zamienił Artur Dmowski. Mimo wzmożonych ataków podopiecznych Krzysztofa Sobieszczuka wynik nie uległ zmianie. Po meczu piłkarze i kibice podziękowali sobie za grę i wspólnie spędzony czas.

Przed meczem seniorów odbył się mecz juniorów. Młodzi piłkarze Orła Grzędzice pokonali swoich rówieśników z Pogoni Nowej 7:5. Goście spotkanie kończyli w ósemkę, bowiem wczoraj walczyli z TKKF Stepnica o wejście do ligi wojewódzkiej i to był dla nich mecz priorytetowy. Granatowo - Bordowi wygrali to spotkanie 10:2.

Orzeł Grzędzice - Pogoń Nowa 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Dmowski (22')
1:1 Tuka (50')
1:2 Wójtowicz (71')
1:3 Dmowski (75'-karny)
Pogoń Nowa: Kowalski, Targoński, Adamczuk, Marcinkowski (77' Pawlak), Armonajtis, Misiura (82' Więcławski), Trzeźwiński, Astramowicz (70' Barandowski), Dmowski, Wójtowicz, Toboła (33' Kaleciński)

Dyskobol
Wielki piłkarz, trener 2-ligowca

Posty: 4943

Skąd: WIELKOPOLSKA

PostWysłany: Pon 17:06, 28 Maj 2007 Temat postu:

Mam nadzieje że Pogoń Szczeci Nowa awansuje Jak najszybciej do 1 ligi i zastąpi kompromitacje Pogoń Szczecin Canarinios która spadnie do A klasy jak Pogoń Nowa będzie w 1 lidze Very Happy

PostWysłany: Pon 22:26, 28 Maj 2007 Temat postu:

DYSKOBOL: Jak Pogoni nie przejmie żaden sponsor to Pogoń Nowa zastąpi ichw 4 lidze ( w miejsce rezerw).

Komar88l

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 12004

Pomógł: 26 razy

PostWysłany: Pon 22:36, 28 Maj 2007 Temat postu:

Król Śledź - najszczersze gratulacje dla Twojego klubu, ale... zaczniesz kiedyś używać opcji pogrubienie i kursywa?

karol91
Piłkarz C-klasy

Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 23

PostWysłany: Śro 17:27, 30 Maj 2007 Temat postu:

powiem tak Wlasciciel pogoni szukajac pilkarzy w brazyli zlapal na ulicy sprzedawce garniturow i zaproponowal mu gre w pogoni Laughing Laughing Laughing wiec jestem troche zdziwiony i zarzenowany.(pisze pogon z malej litery z powodu braku szacunku wobec canarinios Laughing Laughing Laughing )i oczywiscie jestem za tym aby nowa Pogon zastąpila ten dziwny twór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Śro 20:38, 30 Maj 2007 Temat postu:

karol91- to, że piszesz Pogo z małej litery to znaczy, że nie szanujesz prawdziwej Pogoni, więc czasem zastanów się nad tym a nie którzy mogą stwierdzić, że jesteś rasistą choć wiem, że chodzi Ci o ich grę.

Krol Sledz

Posty: 146

PostWysłany: Pon 18:14, 04 Cze 2007 Temat postu:

Wczoraj Pogoń Szczecin Nowa zwyciężyła ze Zrywem Kretlewo 11:0 (6:0)

Tym razem, na mecz Pogoni Nowej zaproszony został "Książę Szczecina" - Andrzej Rycak i co ważne, nie zawiódł.
Mecz rozpoczął się od nacisków Pogoni Nowej, która jednak nie potrafiła udokumentować swojej przewagi zdobyciem gola. Przez pierwsze 25 minut gracze ze Szczecina skupili się na obijaniu poprzeczki. Dwukrotnie Trzeźwiński oraz raz Barandowski umieszczali piłkę właśnie na poprzecze bramki gości. Dopiero w 27 minucie padła pierwsza bramka dla PN. Jej zdobywcą okazał się... zaproszony Rycak (w pierwszej połowie występował w koszulce z nadrukiem "Rizitelli"). Dwie minuty później szczecińscy kibice znów się cieszyli, bo piłkę w siatce umieścił, po raz drugi w meczu, Andrzej Rycak. Chwilę później "Rycy" mógł uzyskać klasycznego hat-tricka, jednak po jego strzale piłka uderzyła w... poprzeczkę. Kolejne dwa gole były autorstwa Misiury oraz Trzeźwińskiego. Pod koniec pierwszej połowy PN dołożyła kolejne dwa gole. Najpierw z dystansu, prawą nogą, gola strzelił Matlak, a po chwili szóste trafienie uzyskał Barandowski.
W przewie meczu odbyły się pokazy tańca oraz prezentacja uczestniczek Miss Polonia.
W drugiej połowie niespodziewanie na boisko wybiegł Rycak, który pierwotnie miał zagrać pierwsze 45 minut. Jak jednak ogłosił spiker, gra spodobała mu się na tyle, że postanowił zagrać jeszcze kilkadziesiąt minut. Pogoń Nowa rozpoczęła natomiast z wysokiego "C". Już w 46. minucie Barandowski podwyższył na 7:0. W 60 minucie swoją trzecią bramkę w meczu zdobył Barandowski i PN prowadziła już 8:0. Siedem minut później oglądaliśmy kolejnego gola - dziewiątego już - autorstwa Astramowicza. W 73 minucie "pękła dycha". Po strzale głową Pawlaka, bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki. W 84 minucie padła ostatnia bramka tego meczu - a jej zdobywcą okazał się Grzegorz Matlak.

Widzów: ok. 2500

Gole: Barandowski (3), Rycak (2), Matlak (2), Pawlak, Trzeźwiński, Astramowicz, Misiura

Pogoń Nowa: Kowalski - Targoński, Marcinkowski (75 Wójtowicz), Adamczuk, Armonajtis - Dmowski (58 Pawlak), Matlak, Trzeźwiński, Misiura - Rycak (65 Astramowicz) , Barandowski (75 Nocko)[/b]