Posty: 3978

Pomógł: 15 razy
Skąd: Warszawski Targówek

PostWysłany: Nie 8:52, 18 Sty 2009 Temat postu:

Żebyś wiedział że czarodziej, jak on się do dośrodkowania chowa za bramkarzem, ten nie łapie piłki, a Pokemon i tak nie potrafił zamknąć akcji Very Happy

PostWysłany: Śro 22:30, 25 Mar 2009 Temat postu:

Victoria Zerzeń – GKP Targówek 0:6 (0:3)

Przed spotkaniem obawialiśmy się nie tyle przeciwnika, ile kiepskiego i małego boiska w Zerzeniu. Podopieczni trenera Janusza Mańkowskiego podeszli jednak do gry bardzo poważnie i w dużym skupieniu systematycznie osiągali coraz większą przewagę. W osiągnięciu wysokiego rezultatu końcowego pomogły szybko strzelone bramki. Padły one w 5 i 10 minucie, a autorem obydwu był Grzegorz Zaleski. Do przerwy Krzysztof Kocak technicznym strzałem z powietrza z 18 m. zapewnił nam komfort poczynań w drugich 45 minutach.

Niestety w przerwie okazało się, że doświadczony stoper – Piotr Stankiewicz, odniósł kontuzję i musiał opuścić boisko. Wprawdzie dołożyliśmy kolejne trafienie (ponownie Grzegorz Zaleski), lecz nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie. Doskonale – podobnie jak przed przerwą – spisywał się jednak nowy-stary bramkarz Andrzej „Łyżwa” Łyziński. Skwapliwie wykorzystaliśmy nieporadność rywali i zwyciężyliśmy na otwarcie rundy wiosennej bardzo wysoko. – Cieszy tak udany początek rundy. Wysoka wygrana i to bez kar indywidualnych. Widać, że nowe twarze wniosły dużo dobrego do gry zespołu. Pozostaje jeszcze poprawienie zgrania – powiedział zadowolony Janusz Mańkowski, szkoleniowiec naszej drużyny.

Bramki: Zaleski (3), Kielak, Kocak, Łęcki

Skład drużyny: Łyziński – Chmielewski, Stankiewicz (46’ Lendzion), Godlewski, Ślusarski – Góralczyk (70’ Kielak), Podwysocki, Rossa, Kocak (75’ Bormański) – Łęcki, Zaleski

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Wrócił "Łyżwa" - Legendarny bramkarz GKP Smile Ciekawe na jak długo. Został przez nas ciepło przyjęty.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Śro 22:30, 25 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / pozostałe kluby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)