PostWysłany: Pon 18:10, 01 Paź 2007 Temat postu:

PKS Radość (Warszawa) 0-2 Białołęka Warszawa 29 września, 11:00
FC Stars Warszawa 2-0 PUG Bielany (Warszawa) 29 września, 11:00
Wicher Kobyłka 2-0 Victoria Zerzeń (Warszawa) 29 września, 15:30
Sokół Serock 7-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 29 września, 14:30
Legionovia II Legionowo 3-4 Bóbr Tłuszcz 30 września, 16:00
NTP Wyszków 3-0 KS Wesoła (Warszawa) 29 września, 16:00
Dolcan II Ząbki 1-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 września, 11:00

Tabela:
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1. Przyszłość Włochy (Warszawa) 9 25 8 1 0 29-9 4 0 0 13-5 4 1 0 16-4
2. GKP Targówek (Warszawa) 9 23 7 2 0 28-6 4 0 0 16-3 3 2 0 12-3
3. Białołęka Warszawa 9 22 7 1 1 18-10 3 1 0 10-4 4 0 1 8-6
4. KS Wesoła (Warszawa) 9 17 5 2 2 23-16 3 1 0 14-7 2 1 2 9-9
5. Sokół Serock 9 16 5 1 3 26-19 4 0 1 22-9 1 1 2 4-10
6. Victoria Zerzeń (Warszawa) 9 16 5 1 3 20-16 3 0 2 13-10 2 1 1 7-6
7. Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 15 5 0 4 20-16 3 0 2 12-4 2 0 2 8-12 1 3 1 0 0 1-0
16. PUG Bielany (Warszawa) 9 0 0 0 9 7-29 0 0 5 2-18 0 0 4 5-11

Zapowiedź 10 kolejki - Mecz na szczycie!!
W 10 kolejce GKP Targówek podejmie drużyne Przyszłość Włochy! drużyna ta jeszcze nie przegrała meczu w lidze podobnie jak Targówek. Planowany jest wyjazd kibiców GKP na ten mecz, około 10 osób!

PostWysłany: Pon 21:06, 01 Paź 2007 Temat postu:

Świetna relacja Nerull, postarałes się Smile Na Targówku jest ciekawie i przyznaję, że chciałbym kibicować też takiemu małemu klubowi i tworzyć własnie z kilkoma osobami potęgę, wszystko niemal od podstaw, tak jak Wy Smile Mam na myśli nie tylko oczywiście same kibicowanie, ale i inne akcje, których jesteście autorami.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Wto 18:57, 02 Paź 2007 Temat postu:

Wyjazd na Włochy!
Wyjazd na mecz 10 kolejki ligi okręgowej. Zbiórka o 9:50 na przystanku Kołowa w kierunku Ronda Żaba! Wsiadamy w 127 o godzinie 10:01 i jedziemy do przystanku "Rybnicka" gdzie znajduje sie stadion Przyszłości. Na meczu zadebiutuje flaga pozyskana od CWKSu - Stefan "Zomo". Jeśli na wyjazd pojedzie większa grupa ludzi będzie baloniada.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Wto 19:59, 02 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
cola_11111

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 4897

Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Wto 19:38, 02 Paź 2007 Temat postu:

Wyjazd do Włoch Question Nie zapomnijcie paszportów Laughing a tak na serio to mecz który może zdecydować kto na koniec sezonu będzie pierwszy Wink

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Wto 20:00, 02 Paź 2007 Temat postu:

Właściwa forma to Wyjazd na Włochy, ew. do Włochów - mówimy o dzielnicy Warszawy a nie państwie Wink Fakt, mecz jest ważny, głownie dlatego szczególna mobilizacja.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 19:27, 06 Paź 2007 Temat postu:

Przyszłość Włochy : GKP Targówek 3:0 (0:0)
Piłkarsko nie ma co sie rozpisywać, Przyszłośc miała 3 akcje i 3 wykorzystała. Sędzia - Sprzedawczyk. Czerwona kartka za "Panie sędzio, nie było faulu" dla naszego zawodnika w 3 minucie meczu, w 5 następna - tym razem za "Atak od tyłu z wyprostowaną nogą" a tak naprawde to był to normalny wślizg. Kibicowsko troche sie działo. 1 Połowe siedzimy we 3 inkognito, połowa ekipy sie spoźniła i przyjechała w na drugą połowe. W 1 połowie Włocy śpiewają "Targówek h** lalalala". w Drugiej połowie wpada około 10 osób w szalach Targówka, włochy przenoszą młyn blizej wyjścia (<lol>). Po meczu obie grupy kibiców udały sie na przystanek autobusowy obok stadionu. Włoska grupa rozdzieliła sie gdy przyjechało 146, my czekaliśmy na 127 wraz z 4 osobową grupą kibiców Przyszłości. "Włosi" nie jechali daleko, dwa przystanki pozniej wysiadają z autobusu rzucając "Targówek k***a". Kilku z nas zrywa sie z miejsc i wybiega za nimi. Doganiamy ich koło pobliskiego lasku i tam rozpoczyna sie bójka. Targówek wyszedł z niej bez szwanku. w skutek awantury nasza grupa równiez sie podzieliła, jednak spotkalismy sie na następnym przystanku i juz bez problemu wracamy do domu. Na boisku górą Przyszłość, poza nim Targówek.

Mobilizacja na mecz z KS Wesołą!
To ma być debiut młodej grupy ultrasów, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem zaprezentujemy małe racowisko oraz folie z napisem "Ultras Targówek" podświetlaną stroboskopami.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Nie 17:55, 07 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
DawidKSG
Wielki piłkarz, trener 1-ligowca

Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 6151

Skąd: z Tąd

PostWysłany: Sob 23:49, 06 Paź 2007 Temat postu:

5 vlepka to identyczna reprodukcja vlepki Górnika !! Ta z tym rentgenem !! Zmienione tylko klub !! Ogólnie vlepki całkiem fajne Wink

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 23:52, 06 Paź 2007 Temat postu:

W takim razie sorry, bo vlepek Górnika na oczy nie widziałem Very Happy a rentgen pochodzi z Simpsonów także sprawa jasna Smile moge nawet pokazać obrazek z którego korzystałem Wink

PostWysłany: Pon 20:40, 08 Paź 2007 Temat postu:

Nerull, a ja sie przyczepie. Vlepki moze i graficznie ok, ale na litosć Boska, powstawiaj POLSKIE znaki tam, bo psuje efekt...

vlepka z KSP przekreślonym hmm biorac pod uwage fakt iż vlepka CHWDP jest z motywem wykorzystywanym już przez KSp, jest nie namiejscu;]

avanti na wielki + ale uważajcie i nie zaczynajcie od samego poczatku takich akcji jestem pokemon. Bo moze i wypadliście według własnego mniemania dobrze, to mozecie miec przez to problemy z innym ekipami, które będa Was uważały, za "ekipę" mogacą się "bawić" i wtedy przyjemnie nie będzie Smile

Flaga ZOMO ehhehe Very Happy Zauważyliście na ustach ma wypaloną dziurę na papierosa?Very Happy

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pon 20:47, 08 Paź 2007 Temat postu:

Zauważyliśmy, Zomowiec jednak wkońcu nie pojechał ;D Vlepki sa jeszcze do poprawki, i nie każda czcionka niestety obsługuje polskie znaki Wink

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 18:18, 13 Paź 2007 Temat postu:

Na KSW bez oprawy, jednak około 10 osób na młyn, mam nadzieje że coś konkretnie pośpiewamy Smile

rejnusek

Posty: 73

PostWysłany: Sob 23:31, 13 Paź 2007 Temat postu:

Nerull, widze, ze wprowadzacie nowe trendy do "światka" kibicowskiego Smile Liczba osób na meczu i oprawa jeszcze przezd jego rozpoczęciem Very Happy

PostWysłany: Nie 16:14, 21 Paź 2007 Temat postu:

Na Wesołej niewiele sie działo - co do wyniku 5:2 do Przodu. Do Tłuszcza nie pojechaliśmy, Wynik 1-3 dla nas, Przyszłość traci punkty w meczu z Białołęką i wracamy na 2 miejsce z 2 pkt straty do Włoch.

A tutaj relacja z nowej strony GKP Smile
Z wielu przyczyn spodziewaliśmy się trudnego meczu. Po pierwsze chcąc pozostać w stawce drużyn walczących o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, musieliśmy to spotkanie wygrać. Po drugie musieliśmy z powodu kartek i urazów znacznie przemeblować skład. Mecz stał na słabym poziomie, nie brakowało ostrych starć, które Adam Wielgołaski i Jarosław Franiewski przypłacili poważnymi kontuzjami (ten pierwszy ma założone szwy na czole po groźnym zderzeniu głowami z jednym z rywali). Sporo było niedokładności w grze, niepotrzebnych start piłek. Pomimo, że do przerwy znacznie przeważaliśmy i prowadziliśmy 3:0, znowu w wyniku bezmyślnych zachowań otrzymaliśmy kolejne kartki (w tym 2 czerwone!). Na szczęście goście z Wesołej nie spisywali się najlepiej i ani na moment nie zagrozili naszemu prowadzeniu.

GKP Targówek – KS Wesoła 5:2 (3:0)
Skład drużyny: Bałdyga – Podwysocki, Mirota, Roguski, Wielgołaski (30’ Anglart) – Michalczyk, Filipczak Ż Ż CZ, Kocak, Rossa CZ, Franiewski (60’ Nowak) – Zaleski (87’ Dźwigalski).

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Forum piłkarskie - polska piłka nożna - forum sportowe - forum kibicowskie kibiców Strona Główna -> Archiwum / pozostałe kluby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)