FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Ostrzeżeń: 1/2
Skąd: Warszawski Targówek

PostWysłany: Pon 13:29, 21 Kwi 2008 Temat postu:

We wszystkich tych spotkaniach bez dopingu... Czyli było jak jest i tak prawdopodobnie zostanie.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Pon 21:36, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Nie 16:49, 04 Maj 2008 Temat postu:

GKP Targówek (Warszawa) 1-2 Białołęka Warszawa (1:0)

Nas 3, nie więcej z powodów których wolałbym nie poruszać na forum. Nie dopingujemy, po 1 połowie wychodzimy w dobrych nastrojach na mecz CWKSu, jeden z nas zostaje. Jednak po 45 minutach humory nam się nieco psują...Spadamy na 3 Miejsce i praktycznie wypadliśmy z walki o awans.

PostWysłany: Nie 17:46, 04 Maj 2008 Temat postu:

Nie, jak chcesz wiedzieć co się stało zapraszam na GG, ja niestety na forum nie będę udzielał takich informacji ^^

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pon 14:49, 05 Maj 2008 Temat postu:

Dodam jeszcze że na Środowym meczu z Dolcanem II Wygranym przez nas 6:0 nie było nas wcale.

10.05 - KS Falenica - GKP Targówek. Planujemy pojechać, jak to wyjdzie zobaczymy
17.05 - Świt Nowy Dwór Maz. - Nadnarwianka Pułtusk. Wybieramy się na mecz naszej zgody, obecnie prowadzone są zapisy na ten wyjazd
18.05 - GKP Targówek - Przyszłość Włochy. Oczywiście będziemy, gramy z Liderem. Ekipa Przyszłości może przyjechać, zapowiada się ciekawy mecz.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 22:43, 10 Maj 2008 Temat postu:

KS Falenica - GKP Targówek 0:2 (0:1)

Dobry mecz w wykonaniu naszych grajków, choć 0:3 to minimum jakie powinno tutaj paść. Jeszcze w pierwszej połowie Falenica powinna prowadzić. Jednak rzut karny pewnie obronił nasz bramkarz, Tomek Lech. Nie pierwszy raz w tym sezonie Tomek ratuje nas w ten sposób od utraty bramki. Chwile po tym nasz kontratak i gol, 0:1 dla nas. W Naszym sektorze radość Smile Chwile później jeden z naszych grajków wychodzi sam na sam, mija bramkarza i...pada na murawę chcąc wymusić karnego. Do Końca 1 połowy tylko my jesteśmy na boisku. W drugiej połowie Falenica trochę zaatakowała, mięli swoje sytuacje, jednak Tomek Lech był dziś nie do pokonania. W końcówce nasz kontratak przynosi efekt w postaci bramki. Trener zarzuca przyśpiewkę "Dziś Targówek gra, sialalala" Very Happy i Chwile później gwizdek kończy mecz. Podziękowaliśmy piłkarzom za grę i udaliśmy się do autobusu.

Relacja Kibicowska w odpowiednim dziale.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Wto 20:55, 13 Maj 2008 Temat postu:

Przyszłość Włochy - Zapowiedź meczu
18 Maja 2008 r. o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Kołowej 18 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. GKP Targówek, zajmujący obecnie 3 miejsce w lidzę podejmować będzie zespół Przyszłości Włochy, aktualnego lidera rozgrywek. Jeśli Targówek chce mieć jeszcze jakie kolwiek szanse na awas musi ten mecz wygrać. Jest to zdecydowanie mecz z rodzaju tych "o 6 punktów". Przyjdź i pomóż naszym piłkarzą wygrać to ciekawe spotkanie swoim głośnym dopingiem. Do zobaczenia w niedziele na stadionie!

Wspieramy zgody - Jedziemy na Nadnarwiankę!
17 Maja 2008 (Sobota) o godz. 19:00 Nadnarwianka rozegra mecz w Nowym Dworze Mazowieckim z tamtejszym Świtem. Jest to bardzo ważny mecz dla walczących o utrzymanie się w III (nowej II) Lidze Pułtuszczan. Jak wiadomo, po sezonie dochodzi do reorganizacji ligi i obecna trzecia liga zostanie podzielona na makroregiony. Jednak w związku z tym, że należące do tego samego makroregionu co Nadnarwianka, zespoły Pelikana Łowicz i Widzewa Łódź w przyszłym sezonie zagrają w nowej drugiej lidze, aby teraz utrzymać się w niej, trzeba zająć szóste lub siódme miejsce (w zależnosci od tego, czy PZPN ostatecznie utrzyma decyzję o degradacji Widzewa).
Spadek Pelikana jest nieunikniony - na trzy kolejki przed końcem tracą oni osiem punktów do bezpiecznej strefy w drugiej lidze. Do siódmego w tabeli UKS SMS Łódź Nadnarwianka traci siedem punktów i to jest do odrobienia, ale na szóste miejsce szanse są czysto teoretyczne. Do końca pozostało jeszcze pięć kolejek i już w najbliższą sobotę Nadnarwianke czeka bardzo ważny mecz w Nowym Dworze Mazowieckim z dziewiątym w tabeli Świtem.

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Wto 20:55, 13 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Czw 9:04, 22 Maj 2008 Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] - Zdjęcia z meczu z Liderem - 3:1 do przodu.
[link widoczny dla zalogowanych] - Zdjęcia z meczu Nadnarwianki w Nowym dowrze.

Teraz jedziemy na Wesołą.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pon 8:48, 09 Cze 2008 Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] << Świt II - GKP.

Zapewniliśmy sobie już jakiś czas temu 3 miejsce co daje nam awans "o pół ligi" do nowej V Smile Ciągle są teoretyczne szanse na wywalczenie I miejsca.

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Pią 15:05, 27 Cze 2008 Temat postu:

Kończymy sezon na 3 miejscu, zostajemy w tej lidze, a tak będzie wyglądała nasza grupa V Ligi (Nowej):
Żbik Nasielsk(s), Marcovia Marki(s), Promnik Łaskrzew(s), Gwardia Warszawa(s), Dolcan II Ząbki, Bug Wyszków, KS Wesoła, KS Falenica, Victoria Zerzeń, Białołęką Warszawa, Sokół Serock, Wicher Kobyłka, Wilga Garwolin, OKS II Otwock(b), Legion Warszawa(b).*

PostWysłany: Pon 21:47, 12 Sty 2009 Temat postu:

Po rundzie jesiennej jest fatalnie, dopiero 10 miejsce. Bug Wyszków w tym sezonie bezkonkurencyjny. Kibicowsko dużo lepiej w porównaniu z poprzednią rundą, ale wciąż mizernie. Ponadto na stadionie zostało zamontowane ok. 400 nowych krzesełek. więcej informacji: [link widoczny dla zalogowanych]

DanielTGK
Grafik
Grafik

Posty: 3978

PostWysłany: Sob 19:09, 17 Sty 2009 Temat postu:

Sparing: MOP Bielany 3-2 GKP Targówek
17.01.08, godz. 10.10, stadion Drukarza Warszawa.
W rozegranym dziś o godzinie 10.10 spotkaniu (początkowo zaplanowanym na godzinę 9.00) GKP Targówek uległ drużynie Młodzieżowego Ośrodka Piłkarskiego "Bielany" 3:2. Mecz odbył się na boisku ze sztuczną trawą, należącym do Drukarza Warszawa. Oba zespoły stworzyły dobre widowisko, mecz był pełen ciekawych zagrań. Mimo dobrej gry Targówek nie dał rady pokonać młodych zawodników z Bielan (Rocznik 1990). Na meczu obecnych było 5 fanów GKP.

Ostatnio zmieniony przez DanielTGK dnia Sob 19:09, 17 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 19:28, 17 Sty 2009 Temat postu:

Że niby w czym jestem pokemon? Co do meczu, w końcu zagrała legenda klubu, piłkarz o ksywie Pokemon. Legendą jest on głównie dlatego, że trenując 4 lata w klubie, dziś zaliczył debiut na boisku Very Happy Grał całe 20 minut, ani razu nie dotykając piłki, mimo to potrafił zmarnować dwie 100% sytuacje. Włodar wiecznie żywy...